Průvodci

Partnerem sekce je CZC.cz

1Vyberte přístroj

Chcete vybrat ten nejlepší přístroj pro vás či někoho jiného? Nechte si poradit od nás! Díky průvodcům mobilenet.cz vyberete ten správný mobil, tablet, počítač nebo chytré hodinky a náramek přesně podle vašich požadavků a financí. Vyberte si níže kategorii výrobku, přečtěte si naše obecné rady a dále pokračujte konkrétním průvodcem přesně pro vás.

2Obecné informace o výběru mobilu

Na trhu je nepřeberné množství mobilů. Jak ale vybrat ten správný a nespálit se? Než se pustíte to výběru konkrétního mobilu přesně pro vás, přečtěte si naše obecné rady. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Kupujeme nový telefon: jak vybrat správně a na co si dát pozor

2Obecné informace o výběru tabletu

Tablety rozdělujeme mezi ty s menším, maximálně 8palcovým displejem, které se hodí na cesty a ty s většími displeji, které se hodí spíše pro domácí nebo pracovní použití, a které po připojení klávesnice a mohou zastoupit v základních úkonech i notebook.

2Obecné informace o výběru chytrých hodinek

Chytré hodinky jsou užitečným každodenním pomocníkem. Na vaše zápěstí přenesou notifikace z telefonu, dokáží měřit kroky i další fitness aktivity a mnohem víc. Hodinky rozdělujeme na ty s uzavřeným operačním systémem, do kterých nelze instalovat nové aplikace, a ty s otevřeným systémem (zejména Google Android Wear, Samsung Tizen a Apple Watch OS), jejichž funkcionalitu si můžete rozšířit aplikacemi. Vyberte si výběrem průvodce níže hodinky přesně pro vás.

2Obecné informace o výběru fitness náramku

Fitness náramky rozdělujeme na ty jednoduché, které jsou menší a většinou měří kroky a spánek, a ty větší, které mají pokročilejší funkce a větší displej. Díky němu na nich můžete často číst notifikace z připojeného telefonu, spouštět na náramku aplikace a disponují také GPS pro měření venkovních aktivit bez telefonu.

2Obecné informace o výběru konvertiblu

Konvertibl je hybrid mezi klasickým notebookem a tabletem. Spojuje to nejlepší z obou světů. Lze ho používat v režimu notebooku, ale pokud chcete pouze surfovat na internetu nebo se dívat na video, lze klávesnici odejmout nebo přetočit a používat zařízení jako tablet. Konvertibly rozdělujeme na ty s oddělitelnou klávesnicí a přetáčecí klávesnicí. Zvolte si průvodce níže a my vám poradíme, jaký konvertibl je pro vás ideální.

Když rozhoduje cena