Průvodci

1Vyberte přístroj

Chcete vybrat ten nejlepší přístroj pro vás či někoho jiného? Nechte si poradit od nás! Díky průvodcům mobilenet.cz vyberete ten správný mobil, tablet, počítač nebo chytré hodinky a náramek přesně podle vašich požadavků a financí. Vyberte si níže kategorii výrobku, přečtěte si naše obecné rady a dále pokračujte konkrétním průvodcem přesně pro vás.

2Obecné informace o výběru mobilu

Na trhu je nepřeberné množství mobilů. Jak ale vybrat ten správný a nespálit se? Než se pustíte to výběru konkrétního mobilu přesně pro vás, přečtěte si naše obecné rady. Poradíme vám, na co si dát pozor.

Kupujeme nový telefon: jak vybrat správně a na co si dát pozor

2Obecné informace o výběru tabletu

Tablety rozdělujeme mezi ty s menším, maximálně 8palcovým displejem, které se hodí na cesty a ty s většími displeji, které se hodí spíše pro domácí nebo pracovní použití, a které po připojení klávesnice a mohou zastoupit v základních úkonech i notebook.

2Obecné informace o výběru chytrých hodinek

Chytré hodinky jsou užitečným každodenním pomocníkem. Na vaše zápěstí přenesou notifikace z telefonu, dokáží měřit kroky i další fitness aktivity a mnohem víc. Hodinky rozdělujeme na ty s uzavřeným operačním systémem, do kterých nelze instalovat nové aplikace, a ty s otevřeným systémem (zejména Google Android Wear, Samsung Tizen a Apple Watch OS), jejichž funkcionalitu si můžete rozšířit aplikacemi. Vyberte si výběrem průvodce níže hodinky přesně pro vás.

2Obecné informace o výběru fitness náramku

Fitness náramky rozdělujeme na ty jednoduché, které jsou menší a většinou měří kroky a spánek, a ty větší, které mají pokročilejší funkce a větší displej. Díky němu na nich můžete často číst notifikace z připojeného telefonu, spouštět na náramku aplikace a disponují také GPS pro měření venkovních aktivit bez telefonu.

2Obecné informace o výběru konvertiblu

Konvertibl je hybrid mezi klasickým notebookem a tabletem. Spojuje to nejlepší z obou světů. Lze ho používat v režimu notebooku, ale pokud chcete pouze surfovat na internetu nebo se dívat na video, lze klávesnici odejmout nebo přetočit a používat zařízení jako tablet. Konvertibly rozdělujeme na ty s oddělitelnou klávesnicí a přetáčecí klávesnicí. Zvolte si průvodce níže a my vám poradíme, jaký konvertibl je pro vás ideální.

Když rozhoduje cena