mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Samsung - nové články

20Vybíráme TOP 5 telefonů s velkým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
,
Michal Šrajer
| článek
Jedni je milují, druzí je nenávidí. Tak či tak, tabletofonů na trhu stále přibývá a u některých výrobců smartphony menší než 5 palců už ani nenajdeme. Pokud hledáte opravdu nejlepší z nejlepších, ať už po stránce designu, funkcí nebo výhodnosti, jste na správném místě. V dnešním článku se podíváme na 5 nejzajímavějších voleb.
recenze81Recenze Samsung Galaxy A5 (2017): na cestě k vrcholu
vydáno |
Michal Šrajer
| recenze
Rok se s rokem sešel a v našich rukách skončila již třetí generace Samsungu Galaxy A5, tedy zástupce řady A, která hned po vlajkové řadě S a Note představuje ty nejvíce prémiové kousky od jihokorejského výrobce. Tyto modely mají přilákat zákazníky, kteří nechtějí příliš utrácet, ale žádají krásný design. Dokáže nás svým pozlátkem okouzlit, nebo nás tato růžová fešanda nechá chladnými?
32Samsung oficiálně odhalil, co stálo za problémy Galaxy Note 7
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Samsung dnes zveřejnil konkrétní důvody, kvůli kterým byla ukončena výroba Galaxy Note 7. Telefon od samého začátku disponoval vadnými bateriemi, které měly za následek až vzplanutí přístroje. Samsung vysvětlil, proč byly problémové obě dosazené baterie a navrhl i řešení, kterého se bude držet pro zajištění maximální bezpečnosti.
76Samsung Galaxy S7 dostal Android 7.0 Nougat: přehled novinek
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Android 7.0 čeká v příštích statistikách využívání jednotlivých verzí systému výrazná vzpruha. Nougat totiž konečně dorazil na oblíbený a skvěle prodávaný Samsung Galaxy S7. Sedmičkový Android jsme mohli vyzkoušet také na našem redakčním telefonu a vy se nyní ve formě galerie můžete podívat, jak se povedl. Samsung si připravil dokonce i změnu vzhledu svého prostředí.
1Nové Samsungy Galaxy A3 a A5 (2017) míří na tuzemský trh
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Společnost Samsung Electronics Czech and Slovak dnes oznámila datum uvedení nejnovější řady telefonů Galaxy A na český trh. Oba modely budou pro tuzemské zákazníky dostupné počátkem února, přičemž ceny se mezigeneračně zvednou. Menší model vyjde na necelých 9 000 Kč, za lepší model si zájemce připlatí 3 000 Kč.
9Odolné Samsungy Galaxy A3 a A5 (2017): živě z veletrhu CES 2017
V pondělí Samsung oficiálně představil třetí generaci řady Galaxy A. Dva menší telefony brzy dorazí i na český trh a jistě o ně bude velký zájem, což ostatně nasvědčoval i rozruch na veletržním stánku Samsungu. Přesto jsme se k modelům Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017) dostali a přinášíme nejen rozsáhlou fotogalerii, ale také videopohled.