Ocenění redakce

Redakce mobilenet.cz nepravidelně uděluje vybraným zařízením, která prošla redakčním testem, nezávislá redakční ocenění.

To má upozornit na kvality a výhody daného produktu a zviditelnit ho, abyste jej v průběhu našich testů nepřehlédli.

Na doporučující ocenění můžete v rámci mobilenet.cz narazit na vícero místech. Vždy se objeví v katalogu daného produktu a také v recenzi. V některých případech můžete na ocenění narazit i přímo v článku, například u výběrů, které pro vás pravidelně aktualizujeme.

V následujícím přehledu si jednotlivá ocenění představíme detailněji.

Doporučujeme

Doporučujeme

Ocenění „Doporučujeme“ je v našem výčtu nejobecnější, ale rozhodně ne nejméně důležité, právě naopak. Doporučovat budeme přístroje, které nás v redakci zaujaly z více různých hledisek, případně jako celek. Pokud od nás vybraný produkt dostane ocenění „Doporučujeme“, můžete si být jistí, že s jeho nákupem chybu neuděláte. Pro podrobnosti stačí navštívit recenzi daného produktu, ve které naleznete vše vždy podrobně rozepsané a vysvětlené.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění

Inovátor

Inovátor

Inovativní konstrukce, inovativní způsob zabezpečení, inovativní nadstavba atp. Ocenění „Inovátor“ má upozornit na to, že daný produkt nejde s davem, ale výrobce se viditelně snažil odlišit od konkurence. Server mobilenet.cz inovace podporuje a vy můžete hned na první pohled vidět, jaké zařízení si takové hodnocení od naší redakce zasluhuje.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění

Maratonec

Maratonec

Pracujete od nevidím do nevidím, takže oceňujete hlavně výdrž na nabití? Není problém, díky ocenění „Maratonec“ se budete ve výběru snáze orientovat. Můžeme garantovat, že do výběru nevpustíme žádné kousky s jepičí výdrží, minimem bude den a půl plného zatížení.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění

Perfektní odolnost

Perfektní odolnost

Vybíráte zařízení do nejnáročnějších podmínek? Pak hledejte ocenění „Perfektní odolnost“. Takový produkt se může pyšnit odolností vůči vodě, prachu i nárazům.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění

Produkt roku

Produkt roku

Nejlepší z nejlepších – právě takový přístroj získá ocenění „Produkt roku“. Pokud se spokojíte vždy jen s tím nejlepším, hledejte právě toto ocenění. V případě hodnocení budeme zohledňovat nejen výbavu, ale také snahu výrobce o inovace dané generace.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění

Fotomobil

Fotomobil

Ocenění „Fotomobil“ získá za redakci mobilenet.cz takový kousek, který nejenom dobře fotí, ale exceluje i v dalších disciplínách. Počet megapixelů už dávno není nejdůležitějším faktorem, stejně tak nás výrobce neošálí prostým počtem fotoaparátů, protože kvantita nutně nemusí znamenat kvalitu. Když už výrobce fotoaparát navíc přidá, musí mít jasný smysl, což naše recenze produktů pečlivě ověří.

Více o ocenění

Nejnovější ocenění