To nejzajímavější z roku 2017 podle nás – část druhá

Uplynulý rok hodnotí další 4 členové redakce
To nejzajímavější z roku 2017 podle nás – část druhá

Rok 2017 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2017 zaujaly nejvíce. V dnešním druhém díle jsme vyzpovídali další čtyři členy redakce, kteří představili svůj výběr.

Výběr redaktora Patrika Svatoše

Bose QuietComfort 35 II

Existují věci, o kterých vám mohou ostatní vyprávět a vy jen nehezky řečeno čumíte a klepete si na čelo. Podobný případ nastal, když jsem v naší redakci měl možnost testovat sluchátka Bose QuietComfort 35 II.

Bose QuietComfort 35 II

Jejich cenovka mě trošku vyděsila a říkal jsem si, co tak dobrého mi nabídnou. No, stačí si je jednou vzít na uši a i když nepatříte mezi velké fanoušky hudby, sluchátka vás dostanou. Je to podobné jako v automobilovém světě. O tom ale až později.

Apple Watch Series 3

Novinka od Applu neprošla nějakou velkou revolucí, ale dotáhla pár maličkostí a ve finále mi to dává smysl. Největší strach jsem měl z baterie, ale nyní mohu konstatovat, že dva dny v pohodě vydrží.

Apple Watch 3

Abych to vše uvedl na pravou míru. Pokud chcete mít přehled o notifikacích a rádi sportujete, pak si cenu Apple Watch obhájí. Jestliže je chcete primárně používat na jednu věc, ať už na sport nebo jako prodlouženou ruku iPhonu, hodně bych přemýšlel, zda ty peníze za ně dát.

Mercedes třídy S

Jestli pravidelně navštěvujete i náš další portál fDrive.cz, pak jistě víte, že zařízení s displeji raději nechávám kolegům a osobně si raději hraju s displeji, které nejdete před volantem. Třeba jako ten v Mercedesu třídy S. Tohle auto je totiž stejný případ jako výše zmíněná sluchátka. Mohou vám o něm vyprávět, ale abyste to všechno poznali, musíte si do něj usednout sami a svézt se.

Diskuze ke článku
Samo Kosík
Samo Kosík
jiri vencl mozno mas pravdu ale....
iphone je celkovo lepi, ide viac do buducnost, ma lepsi vykon fotak.... (lepsie klasicke funkcie) ale samsung note 8 ma horsi vykon ale ma vr a viac prislusenstva,pre mna je vsal lepsi iphone

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze