mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Petr Vojtěch

2Razer představil obří herní notebook se třemi displeji
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek
Herních notebooků jsme na CES 2017 viděli požehnaně a nejen Acer přišel s odvážnou vizí. Razer už svůj drahý a výkonný notebook má. Project Valerie se ho nyní snaží změnit v přenosný přístroj s velkým výkonem a třemi vestavěnými 17palcovými 4K displeji. Výsledkem je luxusní a zcela netradiční stroj.
9GeForce Now promění váš notebook v herní PC
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Až jedna miliarda uživatelů prý nemá PC vhodné pro hraní her. Nvidia proto přichází se službou, která s využitím cloudových služeb udělá z každého počítače a Macu výkonný herní stroj. S dostatečně rychlým připojením k internetu tak budete moci hrát na virtuálním počítači s grafickou kartou GTX 1080 ty nejnovější hry.
HTC představilo nový hardware i předplatné pro Viveport
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek
Představení nového headsetu pro virtuální realitu jsme se nedočkali, ale několika novinek v podobě příslušenství ano. Na prvním místě je univerzální Vive Tracker, který výrobcům příslušenství umožní udělat pohybový ovladač z čehokoliv. Deluxe Audio Strap je obdoba sluchátek z Oculus Rift a Viveport se dočká zásadní novinky v podobě předplatného.
2Rok 2017 bude dle prognóz ve znamení konektivity
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek
I v následujícím roce podle odhadů zaznamenáme růst spotřebitelské elektroniky. Na vyšších prodejích se podepíše i širší přijetí internetu věcí, chytrých domácností nebo dokonce virtuální a rozšířená reality. Další růst se očekává i v oblasti chytrých telefonů a klesat naopak mají prodeje tabletů nebo stolních počítačů.
6Nejlepší hry roku 2016
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Rok 2016 nezaostává ani v nabídce mobilních her, mezi kterými se objevila celá řada hitů. A není řeč jen o Pokémon GO. V tomto článku si představíme žebříček TOP 10 titulů, které byste v žádném případě neměli minout. Pokud jste celý rok pečlivě sledovali naše recenze, jistě jste v obraze, ale neuškodí drobné připomenutí.
7To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část druhá
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním druhím díle jsme vyzpovídali dalších pět členů redakce, kteří představili svůj výběr.
8mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
vydáno |
Jan Pospíšil
,
Martin Pultzner
| článek
Na dnešní díl mobilecastu vychází pěkné číslo 123, což je mimochodem podle korejského kalendáře číslo bilanční, takže jaká lepší příležitost, než si v samotném závěru roku zrekapitulovat ty nejdůležitější události. Nevynecháme ale ani novinky z poslední doby. Dostal se k nám totiž Amazon Prime Videos, Honor představil zajímavý telefon a T-Mobile se konečně chystá zbavit klasické SIM karty.

příspěvky uživatele Petr Vojtěch

Právě na Shieldu to funguje překvapivě dobře i u nás (servery jsou v Německu). Takže bych se toho nebál. Samozřejmě hodně záleží na kvalitě připojení.
Na změnu směru stačí swipe ze strany na stranu, jak to umí celá řada jiných plošinovek...
Na všech platformách jde o naprosto totožnou verzi hry. Cena se vždy odvíjí od zvyklostí a očekávání na platformě.
Hru jsem zkoušel po vydání na iOS, s recenzí jsem čekal na Android, jak to často dělávám. Osobně mě baví mnohem víc než třeba RR3.
Zakopaní v poušti :)
Jen bych podotkl, že kalkulaček pro práci se zlomky je celá řada, jen se dosud ovládaly velmi nešikovně.
Hrál jsem to na Nvidia Shield.
To, že je hra zdarma neznamená, že nevydělává peníze :). Nevýdělečnější hry na telefonech a tabletech jsou vždy zdarma.