mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Petr Vojtěch

recenzeRecenze hry Bethesda Pinball: pinballovou koulí proti démonům
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Ostřílení matadoři Zen Studios pro nás přichystali další balíček herních stolů. Tentokrát je hlavním tématem Bethesda, která hře propůjčila tři známé licence: TES Skyrim, Fallout a Doom. To znamená trojici unikátních stolů s motivy populárních fantasy a sci-fi světů. Titul si navíc můžete stáhnout zdarma. Zatím jen pro Android.
1mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?
Poslední dobou se hodně mluví tom, že by novodobá Nokia mohla znovu oživit slávu modelu 3310. Opravdu si ale tento model zaslouží dnes takovou pozornost? Při vzpomínání na doby dávno minulé zamáčkneme také slzičku nad BlackBerry. Dále se ale podíváme spíše do budoucnosti, pod pokličku Nordic Telecom, Xiaomi, Lenova a mobilní virtuální reality od HTC. Tentokrát od 16:30.
FreeBox: ve znamení sportu a dalších skvělých her zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Na víkend vás vybaví další FreeBox, který přináší čtveřici zajímavých her zdarma. Dnešní díl se silně zaměří na sportování. V první hře se projedeme na vlnách u tropického ostrova. Druhá nás zase usadí do buginy, ve které se pokusíme překonat překážky a dojet co nejdál. Nakonec si ještě zkusíme uspět na olympiádě a vyřešíme pár logických rébusů.
recenzeRecenze hry Splitter Critters: roztrhejte telefon
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Ještě než uděláte nějakou neuváženost, raději si přečtěte tento článek. Dnes recenzovaná hra vám totiž doslova umožní roztrhat obrazovku, abyste dostali ztracené mimozemšťany do létajícího talíře. Princip této logické hry je naprosto unikátní a nejen z toho důvodu byste si ji neměli nechat ujít.
1GadgetMix: nafukovací lampička a krytka chránící soukromí
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme zajímavou nafukovací lampičku, která získává energii skrze vestavěný solární panel a funguje zároveň i jako nabíječka pro váš mobilní telefon. Druhý gadget pak ocení všichni, kterým záleží na svém soukromí. Pouhých 0,7 milimetrů silná krytka zabrání šmírování přes webovou kameru.
recenzeRecenze hry Evil Factory: zlá je nejen továrna
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Nezní to příliš lákavě. Tato hra nás vybízí, abychom vkročili do továrny zla. Co tam na nás asi tak čeká? Obří, zlí a velmi nebezpeční roboti. Pokud však máte rádi příběhy, kde se hraje na dobro proti zlu a rádi byste se stali vyvoleným vojákem, který vlastníma rukama zachrání svět před zánikem, lepší příležitost jen tak nedostanete.
FreeBox: nebezpečně ozbrojený vrtulník a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Pojďme společně přivítat blížící se víkend se čtveřicí zajímavých her zdarma. Na své si dnes přijdou téměř všichni. V úvodu si ukážeme parádní akční hru s vrtulníkem v hlavní roli. Ze světa technických vymožeností se přesuneme do divočiny a pokusíme se zapadnout do smečky vlků. Nakonec ještě zažijeme volnost ptáků a okusíme neúspěch.
recenzeRecenze hry WWE Champions: podivná kombinace žánrů
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Říkají vám něco jména The Rock, John Cena nebo Triple H? Ty největší hvězdy wrestlingu se sešly v této oficiálně licencované hře, ve které se vydáte na vlastní dráhu profesionálního trenéra. Vašimi svěřenci se stanou ti nejlepší a spolu s nimi budete rozdávat rány. Čeká na vás dlouhá kampaň, ale i online duely.

příspěvky uživatele Petr Vojtěch

Je to úchylka :). Ale vážně, Ketchapp je velmi úspěšný a jeho hrám se překvapivě daří náramně. Jasně, svezl se na vlně, kterou odstartoval Flappy Bird, ale dnes má v tomto segmentu největší podíl. Do každého FreeBoxu se snažím vměstnat něco pro hráče náročnější i příležitostné. A Ketchapp je v tomhle skvělý, jeho hry nemají náročné f2p systémy (jen zobrazují reklamy), každá opakuje jedinou herní mechaniku a hodí se na pár minut v tramvaji. Jestli občas jezdíte třeba metrem, o takové hry je zájem. Já sám nejednou potkal člověka, který si na těch pár stanic hru od Ketchapp pustil. Sám bych to občas udělal, když se mi zrovna nechce to Threes! nebo Reigns, které jinak mám v telefonu.
Všechny hry zdarma mají své nevýhody. Už jen fakt, že hra 3 roky funguje něco ukazuje (velká spousta her po roce vypne servery). Každému může vyhovovat jiný f2p model - zrovna mlátiček je na telefony hodně, ale třeba Injustice je mnohem jednodušší. Real Steel má alespoň náznaky ovládání bojovek z konzolí. A upřímně, kdybych to ve FreeBoxu měl brát tak přísně jako v recenzích, tak nemohu doporučit téměř nic, protože mě osobně f2p hry spíše štvou. Jakmile ale mám u něčeho pocit, že se to vlastně dá hrát, tak je to celkem dobré.
Samozřejmě by bylo lepší mít tarif neomezený. V tuto chvíli je však nabídka od Vodafonu výhodnější, než třeba ta od O2, které stejnou službu rovněž nabízí.
Právě na Shieldu to funguje překvapivě dobře i u nás (servery jsou v Německu). Takže bych se toho nebál. Samozřejmě hodně záleží na kvalitě připojení.
Na změnu směru stačí swipe ze strany na stranu, jak to umí celá řada jiných plošinovek...
Na všech platformách jde o naprosto totožnou verzi hry. Cena se vždy odvíjí od zvyklostí a očekávání na platformě.
Hru jsem zkoušel po vydání na iOS, s recenzí jsem čekal na Android, jak to často dělávám. Osobně mě baví mnohem víc než třeba RR3.
Zakopaní v poušti :)