mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Petr Vojtěch

FreeBox: nebezpečí na každém kroku a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Máte pocit, že nemáte co hrát? Nový díl FreeBoxu vám opět přináší čtveřici zajímavých her zdarma. Dnes začneme s jednoduchým a odpočinkovým titulem. Pak už ale nevydechneme – s partou hrdinů se vydáme na epickou výpravu za záchranou světa. Také se proletíme ve vesmíru se stroji ze Star Wars a nakonec utečeme před dinosaurem.
recenze5Recenze hry RollerCoaster Tycoon Touch: svět fantazie
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Vydat se do zábavního parku je vždy skvělý zážitek. Víte, co je ještě lepší? Když si můžete takový park sami navrhnout. Díky této slavné sérii to není žádný problém. Nový díl s podtitulem Touch navíc slibuje konečně pořádný zážitek i na mobilních zařízeních. A my rovnou můžeme prozradit, že rozhodně stojí za to.
1FreeBox: železnice na povel a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Víkend před námi znamená spoustu času na hraní her. A FreeBox vám tradičně přináší čtveřici tipů, díky kterým se nebudete nudit. Začneme s epickou fantasy věžovkou a zachráníme království. Rovněž se pokusíme řídit železniční dopravu, zneškodníme pár bomb a nakonec zlikvidujeme nepočítaně vesmírného hmyzu.
recenze3Recenze hry The Battle of Polytopia: bitva pěti armád
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Kdo nemá rád čekání ve stylu Clash of Clans, ten si mezi strategiemi na telefonech téměř nevybere. Dnes recenzovaná hra tak přichází jako zázrak, ve kterém vybudujete neohrožené království a vojensky pokoříte své protivníky. Jistě vás potěší, že jde o téměř prémiovou hru, která je ovšem ke stažení zdarma.
FreeBox: ovládněte svět a další skvělé hry zdarma
vydáno |
Petr Vojtěch
| článek |
Po krátké pauze kvůli MWC pokračujeme s dalším dílem FreeBoxu, kde nás jako tradičně čeká čtveřice zajímavých her zdarma. Nejprve se staneme profesionálním hackerem, abychom si zazávodili ve futuristických vznášedlech. Ohromným překvapením bude povedená strategie. Nakonec se uklidníme ničením věcí a zatloukáním hřebíků.
recenzeRecenze hry Dungeon Rushers: podzemní kobka starého střihu
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Pakliže vám neschází kuráž, vyrazte s námi na epickou výpravu do podzemí, kde se pokusíme pohřbít náš směšný život a vylézt jako neohrožení dobrodruzi a hrdinové. Nenechte se zmýlit, nemáme v zájmu zachraňovat svět, jen si nacpat měšce zlatem. Dungeon Rushers je totiž komplexní RPG, které řádně prověří vaše schopnosti i odhodlání.

příspěvky uživatele Petr Vojtěch

Určitě souhlas, ale na druhou stranu: pokud se hra nehraje pohodlně, tak ji taky nebudu hrát. To je třeba důvod, proč si raději zahraju The Battle of Polytopia než Rome: Total War, který se prostě také neovládá dobře.
Nadšený jsem z toho především kvůli ovládání a grafice. Kdyby to nebyla f2p hra, tak tomu dám snad 100 %. I tak si to ale zahraju raději než RollerCoaster Tycoon Classic, který se prostě na telefonu nehraje dobře.
Díky za zprávu, je příjemné slyšet, že i na prémiové hře autoři nadále pracují.
Je to úchylka :). Ale vážně, Ketchapp je velmi úspěšný a jeho hrám se překvapivě daří náramně. Jasně, svezl se na vlně, kterou odstartoval Flappy Bird, ale dnes má v tomto segmentu největší podíl. Do každého FreeBoxu se snažím vměstnat něco pro hráče náročnější i příležitostné. A Ketchapp je v tomhle skvělý, jeho hry nemají náročné f2p systémy (jen zobrazují reklamy), každá opakuje jedinou herní mechaniku a hodí se na pár minut v tramvaji. Jestli občas jezdíte třeba metrem, o takové hry je zájem. Já sám nejednou potkal člověka, který si na těch pár stanic hru od Ketchapp pustil. Sám bych to občas udělal, když se mi zrovna nechce to Threes! nebo Reigns, které jinak mám v telefonu.
Všechny hry zdarma mají své nevýhody. Už jen fakt, že hra 3 roky funguje něco ukazuje (velká spousta her po roce vypne servery). Každému může vyhovovat jiný f2p model - zrovna mlátiček je na telefony hodně, ale třeba Injustice je mnohem jednodušší. Real Steel má alespoň náznaky ovládání bojovek z konzolí. A upřímně, kdybych to ve FreeBoxu měl brát tak přísně jako v recenzích, tak nemohu doporučit téměř nic, protože mě osobně f2p hry spíše štvou. Jakmile ale mám u něčeho pocit, že se to vlastně dá hrát, tak je to celkem dobré.
Samozřejmě by bylo lepší mít tarif neomezený. V tuto chvíli je však nabídka od Vodafonu výhodnější, než třeba ta od O2, které stejnou službu rovněž nabízí.
Právě na Shieldu to funguje překvapivě dobře i u nás (servery jsou v Německu). Takže bych se toho nebál. Samozřejmě hodně záleží na kvalitě připojení.
Na změnu směru stačí swipe ze strany na stranu, jak to umí celá řada jiných plošinovek...