mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Pultzner - profil uživatele

Martin Pultzner

šéfredaktor mobilenet.cz

Šéfredaktor a zároveň člen redakce, který stál u samotného zrodu magazínu mobilenet.cz i jeho předchůdce techbox.wz.cz. Průběžně se podílí na vytváření obsahu webu a stará se o vedení týmu redaktorů, externí komunikaci s partnery a občas i testování zařízení. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, baví ho cestování, létání v ultralightu, auta, moderní technologie a sport.

telefony: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 6210 > Nokia 6310 > Nokia 6610 > Nokia 6681 > Nokia N93 > Nokia N82 > Nokia N8 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > Nokia Lumia 925 > Nokia Lumia 1520 > Microsoft Lumia 950 XL > Samsung Galaxy S7 edge

články uživatele Martin Pultzner

recenze64Recenze HP Elite x3: učeň školí mistra
vydáno |
Ondřej Zástěra
| recenze
Při zběžném pohledu vypadá HP Elite x3 jako výkonnější příbuzný Lumie 950 XL, avšak označovat jej tak by nebylo zcela férové. Spravedlivější by bylo mluvit o jakémsi ekosystému produktů, kde telefon hraje hlavní roli. S pomocí bohatého doprovodného příslušenství totiž chce Elite x3 zastat i notebook a počítač. Bude to na spásu upadající platformy Windows 10 Mobile stačit?
2mobilecast #125: spekulujeme o spekulacích
Přelom ledna a února bývá často ve znamení očekávání novinek z veletrhu MWC. Na denní světlo se dostávají více, či méně řízené úniky o zařízeních, která se výrobci chystají představit. Podíváme se tak na aktuálně spekulovanou podobu a vlastnosti LG G6, Samsungu Galaxy S8, Google Pixelu 2 nebo například bájného Surface Phonu. Začít bychom údajně měli v 16:00. Máme to ale potvrzeno pouze z jednoho zdroje...
7To nejlepší z veletrhu CES 2017 v Las Vegas
vydáno |
Martin Pultzner
,
Martin Fajmon
| článek
Veletrh CES skončil a my vám nyní přinášíme shrnující článek těch největších novinek a zajímavostí z něj. Tato monstrózní show letos oslavila 50leté výročí a je největším technologickým veletrhem na světě. Není tak divu, že se velké společnosti i startupy snaží zaujmout svými posledními výkřiky techniky.

příspěvky uživatele Martin Pultzner

Tarify a ceny zohledňující nové nařízení a "zrušení" roamingu představí operátoři na jaře tohoto roku, takže ještě musíte vyčkat. Zatím není známo, jaké přesně ceny si budou účtovat.
Nemůžete, aniž byste většinu času kartu skutečně využíval v Polsku.
Některé značky mají on-line přenos. Sledujte mobilenet.cz, vždy takové přenosy zpřostředkováváme.
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Děkuji za cenné rady :D
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Hezký den, dočkáte se již brzy.
Ano, v 16:00 začínáme.
Video bude součástí nedělní recenze.
Windows 10 prozatím nejsou v plánu