mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Pultzner - profil uživatele

Martin Pultzner

šéfredaktor mobilenet.cz

Šéfredaktor a zároveň člen redakce, který stál u samotného zrodu magazínu mobilenet.cz i jeho předchůdce techbox.wz.cz. Průběžně se podílí na vytváření obsahu webu a stará se o vedení týmu redaktorů, externí komunikaci s partnery a občas i testování zařízení. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, baví ho cestování, létání v ultralightu, auta, moderní technologie a sport.

telefony: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 6210 > Nokia 6310 > Nokia 6610 > Nokia 6681 > Nokia N93 > Nokia N82 > Nokia N8 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > Nokia Lumia 925 > Nokia Lumia 1520 > Microsoft Lumia 950 XL > Samsung Galaxy S7 edge

články uživatele Martin Pultzner

8Odolné Samsungy Galaxy A3 a A5 (2017): živě z veletrhu CES 2017
V pondělí Samsung oficiálně představil třetí generaci řady Galaxy A. Dva menší telefony brzy dorazí i na český trh a jistě o ně bude velký zájem, což ostatně nasvědčoval i rozruch na veletržním stánku Samsungu. Přesto jsme se k modelům Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017) dostali a přinášíme nejen rozsáhlou fotogalerii, ale také videopohled.
20Vyzkoušeli jsme nepředstavené BlackBerry Mercury (DTEK 70)
Těšili jste se na novinku od BlackBerry s hardwarovou QWERTY klávesnicí? My také a nakonec nám štěstí přálo. Navzdory tomu, že jej společnosti BlackBerry ani TCL oficiálně nepředstavily, byl model s neznámým názvem běžně k vidění přímo na stánku výrobce. My jsme si jej tak mohli vyzkoušet, nafotit a natočit. Přinášíme vám tak naše první dojmy.
1Nové ZenFony z CESu: víc než jen zajímavé fotoaparáty (dojmy)
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Asus na tiskové konferenci v Las Vegas představil nové telefony ZenFone 3 Zoom a ZenFone AR. A oba nabídnou něco speciálního, vždy ve spojení s fotoaparátem. ZenFone AR podporuje Google Tango, ZenFone 3 Zoom pak nabídne, překvapivě, optický zoom. Obě novinky jsme přímo na CESu vyzkoušeli a zde jsou naše první dojmy včetně videí a fotogalerie.
16Honor 6X se dvěma fotoaparáty živě z CES v Las Vegas
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Honor na tiskové konferenci na veletrhu CES v Las Vegas oznámil globální dostupnost svého atraktivního modelu střední třídy 6X. Má dva fotoaparáty, čtečku otisků prstů, 5,5palcový displej, kovové tělo a silný procesor. To vše za 7 tisíc korun. Podívejte se na naše první dojmy, fotogalerii a videopohled přímo z veletrhu v Las Vegas.
04:21První pohled na Honor 6X z CES 2017 v Las Vegas (video)
vydáno |
Martin Pultzner
| video
Veletrh CES 2017 začínáme videopohledem z tiskové konference Honoru, kde byla oznámena globální dostupnost modelu 6x. I v České republice se tak můžeme těšit na atraktivní telefon s kovovým tělem, vysokým výkonem, čtečkou otisku prstů, kvalitním 5,5palcovým displejem a především dvěma fotoaparáty. Jak se nám telefon za 7 000 Kč líbí? Na to se podívejte ve videopohledu přímo z Las Vegas.

příspěvky uživatele Martin Pultzner

Některé značky mají on-line přenos. Sledujte mobilenet.cz, vždy takové přenosy zpřostředkováváme.
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Děkuji za cenné rady :D
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Hezký den, dočkáte se již brzy.
Ano, v 16:00 začínáme.
Video bude součástí nedělní recenze.
Windows 10 prozatím nejsou v plánu
Hezký den,

1) viz obrázky v článku, třeba hned první
2) k dispozici je, ale T-Mobile ho bude vylepšovat a spustí později
3) Ano, zařízení posílá pouze velmi málo dat a mělo by to dostačovat
4) Ano, přesně tak, vše probíhá přes cloud
Dokonce to funguje také s hybridními automobily.