mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Pultzner - profil uživatele

Martin Pultzner

šéfredaktor mobilenet.cz

Šéfredaktor a zároveň člen redakce, který stál u samotného zrodu magazínu mobilenet.cz i jeho předchůdce techbox.wz.cz. Průběžně se podílí na vytváření obsahu webu a stará se o vedení týmu redaktorů, externí komunikaci s partnery a občas i testování zařízení. Vystudoval Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, baví ho cestování, létání v ultralightu, auta, moderní technologie a sport.

telefony: Nokia 5110 > Nokia 3310 > Nokia 6210 > Nokia 6310 > Nokia 6610 > Nokia 6681 > Nokia N93 > Nokia N82 > Nokia N8 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > Nokia Lumia 925 > Nokia Lumia 1520 > Microsoft Lumia 950 XL > Samsung Galaxy S7 edge

články uživatele Martin Pultzner

23Rozbalujeme perleťové HTC U Ultra se dvěma displeji (video)
Jako první zahájilo ofenzívu v roce 2017 tchajwanské HTC. Výrobce na nic nečekal a zkraje ledna představil špičkově vybavenou novinku U Ultra, která se snaží zaujmout na všech frontách. Dobře vypadá, má dva displeje, výkonný hardware, sedmičkový Android a dle očekávání i vysokou cenu. Novinka aktuálně zavítala do naší redakce a první okamžiky s ní jsme si nenechali pro sebe.
2Nejen o HTC Vive s Peterem Frølundem (rozhovor)
vydáno |
Martin Pultzner
| článek
Získali jsme vzácnou příležitost vyzpovídat vysoce postaveného zástupce HTC z oddělení pro virtuální realitu, pana Petera Frølunda. Jak viceprezident HTC Vive pro Evropu hodnotí loňský start prodeje setu HTC Vive, v čem spatřuje výhody a nevýhody VR oproti AR a kde by chtěl vidět virtuální realitu za několik let? To vše a mnohem více se dozvíte v našem podrobném rozhovoru.

příspěvky uživatele Martin Pultzner

Tarify a ceny zohledňující nové nařízení a "zrušení" roamingu představí operátoři na jaře tohoto roku, takže ještě musíte vyčkat. Zatím není známo, jaké přesně ceny si budou účtovat.
Nemůžete, aniž byste většinu času kartu skutečně využíval v Polsku.
Některé značky mají on-line přenos. Sledujte mobilenet.cz, vždy takové přenosy zpřostředkováváme.
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Děkuji za cenné rady :D
mobilecast #123: co přinesl rok 2016?
Hezký den, dočkáte se již brzy.
Ano, v 16:00 začínáme.
Video bude součástí nedělní recenze.
Windows 10 prozatím nejsou v plánu