mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Ondřej Pohl - profil uživatele

Ondřej Pohl

redaktor mobilenet.cz

První a jediný šéfredaktor časopisu Svět mobilů a redaktor technické rubriky v Lidových novinách se po krátké přestávce na dokončení studií vrací opět k oboru - k mobilním telefonům a všemu, co s nimi souvisí.

e-mail

telefony: Siemens M35i > Nokia 6310 > Siemens ME45 > Nokia 6230 > Nokia 9300 > Sony Ericsson W810i > Nokia E90 > Nokia C6-00 > Sony Ericsson Xperia pro > Sony Xperia ZR > Sony Xperia Z5 Compact

články uživatele Ondřej Pohl

1Český internet má 25 let, připomeňte si jeho nejdůležitější okamžiky
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
13. února 1992 bylo v učebně ČVUT v pražských Dejvicích veřejně prezentováno připojení k síti Internet (tehdy psáno ještě s velkým I), což je považováno za oficiální připojení Československa k této síti. Za čtvrt století se z akademického projektu stal nezbytný společník každodenního života většiny Čechů. Připomeňte si nejdůležitější okamžiky tohoto vývoje.
15GLOSA: Něco je ve vzduchu
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Nejspíše jste si toho také všimli. I mainstreamová média se začala zajímat o to, proč máme tak drahá mobilní data. Do věci se vložili politici a všechno navíc rezonuje s plánovaným „rušením roamingu“ v Evropské unii. A malé náznaky ukazují, že tento soustředěný tlak možná něco spouští – nebo je to jen bouře ve sklenici vody, která brzy přejde?
8Značka Yahoo! končí. Uzavírá se tak jedna kapitola historie webu
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Po odkupu služeb Yahoo! Verizonem to vypadá, že s tzv. „Googlem 90. let“ je definitivně konec. Není sice vyloučené, že se s značkou setkáme v jiném kontextu, ale to nejvýraznější se změní na Altaba Inc. Svým způsobem tak končí jedno období, které samotná firma pomáhala definovat. A jak zářné byly její začátky, tak je neslavný i konec.

příspěvky uživatele Ondřej Pohl

(upraveno )
Google vysvětluje, proč Pixely nemají optickou stabilizaci
Máte pravdu, díky za upozornění. V původní diskusi byla taková zmínka, ale zdá se, že ji odstranili i odtamtud.
Nevíte o redakci, která dobře platí a bere nové lidi?
GLOSA: Koupil jsem si mobil...
To si mohla dovolit jenom Nokia - že nadvakrát odložila start prodeje telefonu.
Zdroj článku vždy uvádíme i konkurence, takže není třeba hledat konspirační teorie.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění, popletly se mi dva telefony.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění. Díval jsem se na web Sony a skutečně tam mají 2300. Museli to ale opravovat někdy v poslední době, protože když se podíváte na články o představení telefonu, a to jak české, tak ty zahraniční, všude mají 2700.
Díky za upozornění.
Díky za upozornění. 5,2 palce.