mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Ondřej Pohl - profil uživatele

Ondřej Pohl

redaktor mobilenet.cz

První a jediný šéfredaktor časopisu Svět mobilů a redaktor technické rubriky v Lidových novinách se po krátké přestávce na dokončení studií vrací opět k oboru - k mobilním telefonům a všemu, co s nimi souvisí.

e-mail

telefony: Siemens M35i > Nokia 6310 > Siemens ME45 > Nokia 6230 > Nokia 9300 > Sony Ericsson W810i > Nokia E90 > Nokia C6-00 > Sony Ericsson Xperia pro > Sony Xperia ZR > Sony Xperia Z5 Compact

články uživatele Ondřej Pohl

227 trendů, které poznamenají rok 2017
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Přelom roku je vítanou příležitostí k tomu, kdy se můžeme nejenom ohlédnout za uplynulým rokem, ale také se podívat do budoucnosti. I když jsou jakékoli prognózy ohledně turbulentního mobilního světa vždy složité, přesto je tady pár trendů, na které bychom se mohli těšit. Je mezi nimi například rozšířená realita, naopak počty konektorů se budou omezovat. Takže se jich máme naopak spíše bát?
10To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část třetí
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním třetím díle jsme vyzpovídali posledních šest členů redakce, kteří představili svůj výběr.
recenze20Blesková recenze Huawei nova: pro ženy i ostatní zájemce
vydáno |
Ondřej Pohl
| recenze
Líbivý vzhled, zajímavé barvy, pohodlný úchop a hezká selfies s vylepšením vzhledu – to jsou podle Huawei vlastnosti, které nesmí chybět v telefonu určeném speciálně pro ženy. I pánové však neudělají s tímto kouskem chybu, díky pevné kovové konstrukci, solidní výbavě a silné baterii. Má to nějaký háček? Na to se bude snažit odpovědět následující recenze.
16GLOSA: Mám rád vodu, ale stydím se za to
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Sony začalo v Japonsku prodávat tamní verzi Xperie X Compact. Na tom by nebylo zas až tak nic zajímavého, tedy pokud pomineme růžovou verzi. Překvapení na nás čeká až při podrobnějším zkoumání specifikací – tamní model disponuje obvyklou odolností proti vodě a prachu IP 65/68, která v evropské verzi chybí. Něco takového podnítí lidskou zvědavost, ale každá odpověď vyvolává jen další otázky.

příspěvky uživatele Ondřej Pohl

(upraveno )
Google vysvětluje, proč Pixely nemají optickou stabilizaci
Máte pravdu, díky za upozornění. V původní diskusi byla taková zmínka, ale zdá se, že ji odstranili i odtamtud.
Nevíte o redakci, která dobře platí a bere nové lidi?
GLOSA: Koupil jsem si mobil...
To si mohla dovolit jenom Nokia - že nadvakrát odložila start prodeje telefonu.
Zdroj článku vždy uvádíme i konkurence, takže není třeba hledat konspirační teorie.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění, popletly se mi dva telefony.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění. Díval jsem se na web Sony a skutečně tam mají 2300. Museli to ale opravovat někdy v poslední době, protože když se podíváte na články o představení telefonu, a to jak české, tak ty zahraniční, všude mají 2700.
Díky za upozornění.
Díky za upozornění. 5,2 palce.