mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Ondřej Pohl - profil uživatele

Ondřej Pohl

redaktor mobilenet.cz

První a jediný šéfredaktor časopisu Svět mobilů a redaktor technické rubriky v Lidových novinách se po krátké přestávce na dokončení studií vrací opět k oboru - k mobilním telefonům a všemu, co s nimi souvisí.

e-mail

telefony: Siemens M35i > Nokia 6310 > Siemens ME45 > Nokia 6230 > Nokia 9300 > Sony Ericsson W810i > Nokia E90 > Nokia C6-00 > Sony Ericsson Xperia pro > Sony Xperia ZR > Sony Xperia Z5 Compact

články uživatele Ondřej Pohl

56GLOSA: Hvězdou se stal 17 let starý telefon. O čem to vypovídá?
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Určitě jste si toho také všimli. Největší ovace i pozornost médií nesklidil na letošním MWC poslední výkřik techniky, ale předělávka téměř dvě desetiletí starého telefonu – Nokie 3310. Vypadá to jako zdařilý marketingový tah, ale odhaluje to zároveň mnohé o dnešním světě mobilů, kdy se technologické inovace limitně blíží nule, a tak fandům odvětví zbývají jenom vzpomínky na dobu, kdy celou noc nespali, aby prozkoumali funkce nového telefonu.
15Alcatel A5 LED: máte rádi světýlka?
vydáno |
Ondřej Pohl
| článek
Odlišit se v dnešní záplavě smartphonů není vůbec nic jednoduchého a někteří výrobci tak sahají po odvážných kreacích. Příkladem budiž tento Alcatel, pod jehož zadním krytem nalezneme barevné diody, které najdou různá využití při notifikacích, poslechu hudby nebo jen pro vaše zvýraznění. Zvláště pro mladé by to mohlo být neodolatelné.
4Preview Sony Xperia XA1 a XA1 Ultra: zaostřeno na selfie
vydáno |
Michal Šrajer
,
Ondřej Pohl
| článek
Modely XA1 a XA1 Ultra cílí na ty zákazníky, kteří spíše než tvrdé hardwarové parametry vnímají telefon jako stylový doplněk. Nejdůležitější částí je pro ně fotoaparát, a tak se zde můžeme dočkat i takových specialit, jako je přední snímač s bleskem a stabilizací obrazu. Zaujme také typický design, který potlačil boční rámečky na minimum.

příspěvky uživatele Ondřej Pohl

(upraveno )
Google vysvětluje, proč Pixely nemají optickou stabilizaci
Máte pravdu, díky za upozornění. V původní diskusi byla taková zmínka, ale zdá se, že ji odstranili i odtamtud.
Nevíte o redakci, která dobře platí a bere nové lidi?
GLOSA: Koupil jsem si mobil...
To si mohla dovolit jenom Nokia - že nadvakrát odložila start prodeje telefonu.
Zdroj článku vždy uvádíme i konkurence, takže není třeba hledat konspirační teorie.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění, popletly se mi dva telefony.
Recenze Sony Xperia E5: osamělý ninja
Díky za upozornění. Díval jsem se na web Sony a skutečně tam mají 2300. Museli to ale opravovat někdy v poslední době, protože když se podíváte na články o představení telefonu, a to jak české, tak ty zahraniční, všude mají 2700.
Díky za upozornění.