mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Ondřej Zástěra - profil uživatele

Ondřej Zástěra

editor mobilenet.cz

Ve společnosti 24net má coby editor a korektor na starost recenze na mobilenetu. Také spravuje jeho katalog a nárazově pro něj i napíše nějaký článek, s největší pravděpodobností o počítačích. Jako korektor působí i na sesterském webu fDrive.cz. Aktivně se zajímá o produktový design, ergonomii a problematiku UI/UX.

telefony: Nokia 3210 > Sony Ericsson K700i > Samsung S5560 Marvel > HTC Desire X > LG L90

články uživatele Ondřej Zástěra

13Na herní monstrum Acer Predator 21 X si připravte přes čtvrt milionu
vydáno |
Ondřej Zástěra
| článek
Na zářijovém veletrhu IFA 2016 v Berlíně dal Acer pojmu „herní notebook“ zcela nový rozměr. A to doslova. Monstrózní Acer Predator 21 X udivil svět 21palcovým zahnutým displejem, podsvícenou mechanickou klávesnicí a dechberoucím výkonem v podobě čtyřjádra od Intelu dvojice grafických čipů GTX 1080. Že tento koncept neskončí jen ve fázi prototypu, nyní potvrdilo oficiální oznámení, že se zahájení prodeje dočkáme ještě v tomto čtvrtletí.
6Acer záhájil CES 2017 představením dvojice herních notebooků
vydáno |
Ondřej Zástěra
| článek
Je libo 17palcový 4K displej, procesor Core i7-7700HQ, grafický čip NVIDIA GeForce GTX 1060, 16 GB operační paměti DDR4 a 512GB SSD úložiště kombinované s 2TB plotnovým diskem v těle notebooku? Právě představený Aspire V 17 Nitro Black Edition všechny tyto požadavky splní. Úplně novou řadu v notebookovém portfoliu Aceru pak zakládá model Aspire VX 15.
10To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část první
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním prvním díle jsme vyzpovídali prvních pět členů redakce, kteří představili svůj výběr.
56Dosáhly už telefony hranice dnešních technologických možností?
vydáno |
Ondřej Zástěra
| článek
Při koupi smartphonu můžete vybírat z desítek modelů, ale po jejich porovnání se ti nejnáročnější zákazníci, mezi které jistě patří i mnozí čtenáři mobilenetu, jistě neubrání dojmu, že je jeden jako druhý. Lze namítnout, že převratným inovacím musí předcházet vyvinutí a otestování nových technologií, což trvá mnoho let, ale jak si ukážeme, významným zlepšením nebrání nic ani dnes.
recenze20Recenze Acer Aspire R 14 (R5-471T): takřka prémiový
vydáno |
Ondřej Zástěra
| recenze
Hledáte-li ideální konvertibilní notebook do 25 tisíc, nemáte vůbec snadnou úlohu. Tuhle budete muset oželet kvalitu vstupních zařízení, támhle akceptovat horší displej a jinde si pro bezhlučný provoz pořídit špunty do uší. Druhá generace Aspiru R 14 od Aceru v těchto ohledech exceluje, ale žel i připomíná dřívější nelichotivou pověst svého výrobce.

příspěvky uživatele Ondřej Zástěra

Rozlišení činí 2 560 × 1 080, což je nárůst počtu pixelů oproti Full HD o třetinu. Pravděpodobný důvod neosazení 4K displeje uvádím v textu.
Ano, ovšem ne na nejvyšší detaily a ne ve 120 FPS, což je pro využití 120Hz panelu do poslední kapky zapotřebí.
Konkrétní skladová dostupnost produktů, o kterých píšeme, je mimo fokus našeho magazínu. Rádi tuto kompetenci přenecháme distributorům a e-shopům, kteří mají – na rozdíl od nás – spolehlivé zdroje těchto informací. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den. Děkuji za doplnění, nicméně notebook v nabídce velkých českých eshopů nenacházím. Pokud jde o cenu, jde o oficiální údaj z tiskové zprávy. Není vyloučeno, že někde nebo časem nebude cena nižší.
Dobrý den, děkujeme za upozornění, rok zahájení prodeje byl opraven.
Android aplikace týdne: Snap Swipe Drawer
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Chyba byla v popisku videa v našem administračním systému. Nyní by již mělo být vše v pořádku.
(upraveno )
Blesková recenze Xiaomi Redmi 4: problémové LTE posté
Dobrý den,

děkuji za nahlášení chyby v poděkování. Pokud jde o přesný název testovaného produktu, věc předávám k prověření redaktorovi.
(upraveno )
Blesková recenze Xiaomi Redmi 4: problémové LTE posté
Dobrý den,

děkuji za upozornění, takové hrubky by korektorovi unikat neměly. Přijměte prosím moji omluvu.