mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Michal Pavlíček - profil uživatele

Michal Pavlíček

redaktor mobilenet.cz

Mobilní telefony ho zajímaly již v útlém dětství. Cesta do redakce mobilenet.cz, kde začal působit v lednu 2009, vedla přes testování mobilních her. Mezi oblíbené výrobce řadí Sony a HTC. Ve volném čase rád testuje starší telefony do seriálu Retro a věnuje se pivním degustacím.

telefony: Siemens C35i > Siemens C65 > Sony Ericsson T610 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Nokia 5320 XpressMusic > Nokia 5530 XpressMusic > Sony Ericsson W995 > HTC Incredible S > Sony Xperia S > HTC One S > HTC One > Sony Xperia Z2 > LG G4 > Huawei Mate S > Samsung Galaxy S7

články uživatele Michal Pavlíček

příspěvky uživatele Michal Pavlíček

Máte pravdu, onen podstatný detail jsme doplnili do článku. Nicméně vždy vycházíme výhradně z oficiálních cen, případně cen z české distribuce, kde je jasný původ.
Telefony z dovozu nicméně prvoplánově rozhodně nezatracujeme a najde se spousta obchodů, se kterými je drtivá většina zákazníků spokojena. Pro cenová porovnání však bereme v potaz výše zmíněné.
Dobrý den, je to přesně tak, jak píšete. Obchody s cenou kolem 12 000 Kč prodávají dovoz EU, tedy tzv. šedivky. Poprvé se však cena Xperie X Performance z oficiální české distribuce dostala pod 14 000 Kč.
Děkuji vám za upozornění, opraveno.
Děkuji za upozornění, došlo k prohození dvou čísel. Již opraveno.
Díky za upozornění, již opraveno.
V několika regionech napříč Evropou již aktualizace proběhla. Mnohdy bohužel jen u některých operátorů. Další regiony se mají pomalu přidávat, avšak spekuluje se až o 2. čtvrtletí roku 2017.
Ano, chybka se vloudila. Již opraveno. Děkuji.
Máte samozřejmě pravdu, děkuji za upozornění. Opraveno.