mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Michal Pavlíček - profil uživatele

Michal Pavlíček

redaktor mobilenet.cz

Mobilní telefony ho zajímaly již v útlém dětství. Cesta do redakce mobilenet.cz, kde začal působit v lednu 2009, vedla přes testování mobilních her. Mezi oblíbené výrobce řadí Sony a HTC. Ve volném čase rád testuje starší telefony do seriálu Retro a věnuje se pivním degustacím.

telefony: Siemens C35i > Siemens C65 > Sony Ericsson T610 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Nokia 5320 XpressMusic > Nokia 5530 XpressMusic > Sony Ericsson W995 > HTC Incredible S > Sony Xperia S > HTC One S > HTC One > Sony Xperia Z2 > LG G4 > Huawei Mate S > Samsung Galaxy S7

články uživatele Michal Pavlíček

8Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.
10Vyzkoušeli jsme tři trumfy HTC U Ultra: displej, zvuk a asistenta
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
V redakci pro vás nadále testujeme zbrusu nové HTC U Ultra, které stanulo na vrcholu portfolia tchajwanského výrobce. Takový model se nemůže spoléhat jen na povedený vzhled, ale musí přihodit i bonusy navíc. U novinky od HTC lze najít hned tři různé prvky. V prvé řadě jde o dva čelní displeje, dále velký důraz na špičkový zvuk a v neposlední řadě se nabízí nový asistent.

příspěvky uživatele Michal Pavlíček

Článek není reklamou. O slevách či zajímavých akcích informujeme pravidelně, podaří-li se nám je objevit.
Netvrdím, že je zcela nemožné, ale telefon s Androidem (alespoň verze 6.0), HD displejem a slušným fotoaparátem, který bude svižně fungovat, bude do ceny 2 000 Kč z CZ distribuce velmi obtížné najít.
Velikost stejná, rozdíl 0,1" je při úhlopříčce 4,7" neznatelný. Design je pak samozřejmě věc subjektivní.
Aktuální Xperia X Compact je v podstatě shodně velká.
Cenu jsme pro vás zjistili a právě doplnili do článku.
To je zvláštní, možnost změny na Galaxy S7 máme. Zkuste ještě projít změnu rozlišení (po aktualizaci se automaticky změní), případně velikost. To najdete v Nastavení - Zobrazení - Zvětš. obrazovky a písmo.
Zdravíme, buď změňte velikost mřížky. Dlouze přidržte prst na domovské obrazovce a následně volbu "Mřížka na obr." a možnosti 4x4, 4x5 nebo 5x5. Pokud máte na mysli vzhled ikonek, ten se nastavuje v "Nastavení" - "Zobrazení" - "Rámečky ikon".
Jednalo se o chybu v katalogu, za kterou se omlouváme. Již opraveno.
Zahájení prodeje se očekává na přelomu dubna a května, přičemž cenu tipujeme kolem 9 500 Kč.