mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Michal Pavlíček - profil uživatele

Michal Pavlíček

redaktor mobilenet.cz

Mobilní telefony ho zajímaly již v útlém dětství. Cesta do redakce mobilenet.cz, kde začal působit v lednu 2009, vedla přes testování mobilních her. Mezi oblíbené výrobce řadí Sony a HTC. Ve volném čase rád testuje starší telefony do seriálu Retro a věnuje se pivním degustacím.

telefony: Siemens C35i > Siemens C65 > Sony Ericsson T610 > Sony Ericsson K750i > Sony Ericsson K800i > Nokia 5320 XpressMusic > Nokia 5530 XpressMusic > Sony Ericsson W995 > HTC Incredible S > Sony Xperia S > HTC One S > HTC One > Sony Xperia Z2 > LG G4 > Huawei Mate S > Samsung Galaxy S7

články uživatele Michal Pavlíček

1mobilenet.cz před 5 lety: Porsche v redakci a sněhobílá Nokia
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Server mobilenet.cz byl spuštěn již v roce 2005 a od té doby nám uplynulo už více než jedenáct let. Rozhodli jsme se proto v našem seriálu zavzpomínat, co se dělo před několika lety v mobilním světě, případně přímo u nás na mobilenet.cz. Každých čtrnáct dní se ohlédneme o pět let zpět. V dnešním díle se tedy nacházíme na přelomu prosince 2011 a ledna 2012.
12Alcatel A3 XL: obr s Androidem 7.0 a low-endovou výbavou
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Segment základních a současně obrovských telefonů se rozhodl na veletrhu CES 2017 rozšířit Alcatel. Představil novinku s názvem A3 XL a již z něj je patrné, že na kompaktní si model rozhodně hrát nebude. Nabízí totiž šestipalcový HD displej a dokonce i Android 7.0 Nougat. Bohužel je to tak vše, čím může případného zájemce lákat.
8Odolné Samsungy Galaxy A3 a A5 (2017): živě z veletrhu CES 2017
V pondělí Samsung oficiálně představil třetí generaci řady Galaxy A. Dva menší telefony brzy dorazí i na český trh a jistě o ně bude velký zájem, což ostatně nasvědčoval i rozruch na veletržním stánku Samsungu. Přesto jsme se k modelům Galaxy A3 (2017) a Galaxy A5 (2017) dostali a přinášíme nejen rozsáhlou fotogalerii, ale také videopohled.

příspěvky uživatele Michal Pavlíček

Samozřejmě máte pravdu, děkujeme za upozornění, již opraveno.
Jelikož telefon nebyl představen, není známa kompletní výbava a ani cena. Pokud bychom chtěli hádat, tipujeme ji kolem hranice 10 000 Kč.
V tuto chvíli to bohužel není známé. Více se dozvíme na konci února.
BlackBerry oznámilo, že oficiální představení proběhne na MWC 2017. Výrobu zadává výrobci TCL, design a software má na starost BlackBerry.
Příspěvek na Twitteru opravdu není článkem. Zobrazuje se ve streamu pouze pro větší přehlednost čtenářů tak, aby jim nic důležitého neuniklo.
LG své novinky představilo už dříve. Budeme však připravovat první dojmy z nových telefonů řady K.
Dobrý den, díky za upozornění. Za nepřesnost se omlouvám.
Telefon NFC podporuje, jak bylo možné vidět na videu. Nepřesnost v katalogu jsme již opravili.