mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Patrik Svatoš - profil uživatele

Patrik Svatoš

redaktor mobilenet.cz

Uživatel produktů s nakousnutým jablíčkem ve znaku, milovník dobré kávy a automobilů.

články uživatele Patrik Svatoš

10To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část třetí
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním třetím díle jsme vyzpovídali posledních šest členů redakce, kteří představili svůj výběr.
23Testujeme iOS 10. Jaké jsou naše dojmy?
vydáno |
Patrik Svatoš
| článek |
Není tomu tak dlouho, co Apple vypustil do světa veřejně dostupné beta verze svých operačních systémů, které představil v průběhu června na vývojářské konferenci. Pokud nové systémy chcete vyzkoušet, pak se stačí přihlásit v Apple Beta Program Software. My jsme tak samozřejmě učinili také a nyní vám přinášíme naše dojmy po několikadenním používání iOS 10.

příspěvky uživatele Patrik Svatoš

Dobrý den, napište mi mail, tapetu vám pošlu.
Dobrý den, u nás není CarPlay ani Android Auto v Outlanderu dostupné.
Omlouvám se za chybu. Děkuji za upozornění. Již opraveno.
Rádo se stalo.
(upraveno )
Auta a mobily: Škoda Superb umí vše, včetně LTE a CarPlay
Dobrý den,

bez Android Auto systém koupit můžete, prozatím si vždy se systémem kupujete pouze podporu CarPlay, které ovšem používat nemusíte. Samotný systém je plně v české lokalizaci a to včetně hlasových pokynů a po spárování s telefonem samozřejmě zvládne i volat. V případě Windows Phone je nevýhodou, že podle informací které mám stále není podpora pro MirrorLink.
Dobrý den,

zde vše funguje velmi podobně. Pokud máte ve voze datovou SIM kartu a jeden spárovaný telefon, pak voláte z telefonu. Pokud do slotu vložíte SIM kartu s tarifem, kde máte jak data, tak telefonní služby a spárujete i svůj telefon, pak v systému přepínáte z jaké SIM karty chcete zrovna volat.

K druhé části dotazu. SmartGate povinné není, jedná se o volitelnou výbavu. Pokud sáhnete po jakémkoli systému s výjimkou základního systému SWING, pak všude máte v ceně i CarPlay. Ovšem používat ho vůbec nemusíte. Všechny služby které zmiňujete systému umí sám a CarPlay vůbec využívat nemusíte. Zde se jedná o lepší využití různých funkcí pokud používáte iPhone.

Snad je má odpověď dostatečná. :-)
(upraveno )
Auta a mobily: Škoda Superb umí vše, včetně LTE a CarPlay
Dobrý den, Tomáši, máte pravdu, test probíhal mimo jiné i ve Vysoké Mýtě.
Dobrý den, v tiskové zprávě bylo uvedeno, že trasa vedla převážně po dálnici. Stačí do navigace zadat cestu z Paříže do Bordeaux a zjistíte, že pokud cesta měla 580 kilometrů, tak vede právě po dálnici. Za jakého provozu a v jakém času tento test probíhal netuším.