mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Jiří Vencl - profil uživatele

Jiří Vencl

redaktor mobilenet.cz

Od roku 2011 redaktor tabletnet.cz a od roku 2013 mobilenet.cz. Mimo zájmu o mobilní technologie aktivně obchoduje na burze a studuje VŠE. Ve svém volném čase nepohrdne tenisem, golfem nebo jinými sportovními aktivitami. Na mobilenet.cz působí jako redaktor a videoeditor.


telefony: Ericsson GA628 > Ericsson A1018s > Siemens C35i > Nokia 3310 > Nokia 3120 > Nokia 7650 > Apple iPhone > Apple iPhone 4 > Apple iPhone 6 Plus > Huawei nova plus

články uživatele Jiří Vencl

9Asus představil dalšího konkurenta MacBooku: ZenBook 3 Deluxe
vydáno |
Jiří Vencl
| článek
Asus ZenBook 3 Deluxe je větším bratrem ZenBooku 3. Opět se tak můžeme těšit na velmi dobře zpracované tenké tělo s nekompromisním výkonem. Tak vysoká kvalita samozřejmě neunikne ani srovnání s MacBooky, které se úrovní zpracování řadí mezi to nejlepší na trhu. Podaří se Asusu opět potrápit kalifornského konkurenta, nebo tentokrát Apple uhájí své postavení?
7To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část druhá
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním druhím díle jsme vyzpovídali dalších pět členů redakce, kteří představili svůj výběr.
recenze35Recenze Huawei nova plus: nejen pro ženy
vydáno |
Jiří Vencl
| recenze
Huawei na veletrhu IFA 2016 v Berlíně představil novou modelovou řadu „nova“. Ta byla vyvíjena tak, aby se líbila i ženám, a to nejen pro svoji růžovou variantu. Ovšem nebojte, i muži si přijdou na své. Ostatně zda je vůbec o co stát a co nová řada nova, konkrétně větší z bratrů s přídomkem „plus“, nabídne? To si přečtěte v naší recenzi, kde ani nyní nechybí videopohled.
39Apple představil bezdrátová sluchátka AirPods
vydáno |
Jiří Vencl
| článek
Nový iPhone 7 dostal mnoho nových funkcí, ale z jeho těla zmizel 3,5mm jack. Co to pro uživatele nové generace iPhonu znamená? Mohou si připojit sluchátka přes redukci do Lightning konektoru, využít sluchátka přímo s Lightning konektorem či použít bezdrátová, třeba právě AirPods. Čím se originální bezdrátová sluchátka Apple liší od těch ostatních?
18Druhá generace Apple Watch: do bazénu a s GPS na výlet
vydáno |
Jiří Vencl
| článek
Apple před malou chvílí představil druhou generaci Apple Watch. Uživatelé jablečných hodinek se rozhodně mají na co těšit, protože druhá generace přichází značně vylepšena. Těšit se nově můžeme například na zabudovanou GPS, odolnost vůči vodě, a to až do 50 metrů, nebo na jasnější displej. Samozřejmostí je pak rychlejší procesor a nejen to.
7DJI Osmo Mobile: konec roztřeseným videům (IFA 2016)
vydáno |
Jiří Vencl
| článek
Známý výrobce dronů DJI představil na veletrhu IFA 2016 v Berlíně stabilizátor obrazu pro mobilní zařízení. Pokud jste majitelem telefonu s kvalitním fotoaparátem a chcete se posunout zase o level výše, tak máte možnost. Podívejte se s námi, co stabilizace umí a na kolik taková legrace přijde. Ani nyní nechybí krátké video přímo z veletrhu.
První dojmy z Alcatelu Pop 4 (6): ani milimetr nazbyt (video)
vydáno |
Jiří Vencl
| článek
6palcový Alcatel Pop 4 se rozhodně řadí mezi tabletofony. Svým zpracováním ovšem zaujme, protože není o moc větší, než některé 5,5palcové telefony. Pojďte se s námi podívat na veletrh IFA 2016, kde jsme si nový Alcatel Pop 4 (6) mohli krátce vyzkoušet i porovnat s iPhonem 6 Plus. Samozřejmě nechybí videopohled přímo z místa.

příspěvky uživatele Jiří Vencl

Dobrý den,

problém by nebylo připojení bezdrátových sluchátek (viz předcházející věta).
„I když samozřejmě by nebyl problém (připojit bezdrátová sluchátka)...“

Apple není zázračný výrobce, ale má historii (například hliníkové unibody je v MacBoocích od roku 2008), spoustu prodejních úspěchů a především jsou produkty Apple známé i pro širokou veřejnost. MacBooky jsou určitou zárukou kvality i výkonu. Z těchto důvodů jsou pro benchmark vhodné.
Do srovnání průměrujeme ceny z předních českých e-shopů. OnePlus 3 si můžete zakoupit z oficiálního e-shopu, ten je ale téměř celý v angličtině, podporuje platbu pouze přes PayPal nebo kreditní kartou, zaslání je do 14 dnů ze zahraničí a tyto podmínky nejsou pro každého, proto do srovnání řadíme české e-shopy.
Videopohled jsme do recenze právě přidali. Bohužel kvůli technickým problémům vyšel později.
Děkujeme, opraveno.
U brokera, je jich hodně. Následně přes platformu v PC koupíte požadovaný počet.
Děkuji za poznámku.
Samozřejmě nelze paušalizoval. Osobně jsem vycházel z teorie, že ženy mají menší ruce (tedy ani kabelka jim nepomůže). I v mém okolí má většina žen telefon s velkou úhlopříčkou displeje, ale pokud chce někdo menší úhlopříčku, jsou to většinou ženy. Mohu se ale mýlit :-)
Cherry Trail