mobilecast #43: Android Lollipop, nové Nexusy a iPady

I v floridské divočině zvládají Honza a Martin sledovat mobilní novinky a přináší vám další díl mobilecastu přímo z Everglades. Témata jsou jasná. Kromě lovení aligátorů se budeme bavit o novém Androidu 5.0 Lollipop, Nexusech 6, 9 a Player a samozřejmě také nových iPadech Air 2 a mini 3 od Applu.

mobilecast #43 – Android Lollipop, nové Nexusy a iPady

Obsah podcastu

Podcast v audio formě

Související články
Diskuze ke článku
FIlip
No konečně
doro
Co to ma znamenat takle pozde to vydat ? todle se nedela !!! Ma to byt presne v Patek a ne za nejakou dlouhou dobu !!!
Tak
Zase nudný témata od Googlu. Pak zase Google a Google a najednou ještě nudnější Apple. To je tak těžké zmínit jednu novinku od WP nebo Nokie? (Ano vím co asi budete všichni psát do komentářů.)
?
novinky od Googlu nejsou vubec novinkami, ale jen dalsi ka n@srani. Vzdy kdyz ma Google konferenci, jen z hruzou cekam co se zas rozhodne zk*rvit.

Protoze Google vylozene przni na co sahne. Prikladem je herni trh- jsou mikrotransakce ve hrach, to vzeslo z hlavne z her na pro Android, cetl jsem to kdysi na the Verge, tam je nizka kupni sila.Android maji vetsinou bud ti kteri neresi co maji za tel, dale socky, a nebo lidi v rozvoj zemich ktery nemaj penize aby si cokolov koupili, proto je vse zdarma jak skvele online, plne reklam, smiractvi, mikrotransakci a na lepsi se neblyska ani nahodou.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze