mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Fajmon - profil uživatele

Martin Fajmon

zástupce šéfredaktora mobilenet.cz

O mobilní telefony a elektroniku celkově se zajímá již od dětství, členem týmu mobilenet.cz se stal v roce 2013. Je příznivcem všech novátorských a z části riskantních počinů, díky kterým se mobilní trh může posouvat dále.

telefony: Siemens A50 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K750i > Nokia 7600 > Nokia N80 > Sony Ericsson Xperia X1 > Apple iPhone 3G > Apple iPhone 4 > LG Optimus 3D > Sony Xperia S > Nokia Lumia 820 > Apple iPhone 3GS > Sony Xperia Z

články uživatele Martin Fajmon

17Mobilní služby jsou v ČR až o 79 % dražší, než je průměr EU
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Pokud vždy žasnete nad výší vašeho vyúčtování za mobilní služby, nejste sami. Česká republika je v Evropské unii poměrně unikátní, ceny za mobilní služby jsou zde až o 79 % vyšší, než je průměr. K výpočtům došli zástupci organizace Telefonující.cz, kteří se snaží hájit nižší ceny pro všechny tuzemské zákazníky.
recenze2Blesková recenze Asus ZenFone Go ZB500KL: nudně, ale s LTE
vydáno |
Martin Fajmon
| recenze
Asus nikdy zrovna nepatřil mezi výrobce, který by označením důkladně rozlišoval mezi svými modely. Lehce pozmění kód produktu a nový smartphone je na světě. Totéž platí i o modelu ZenFone Go ZB500KL, který mezigeneračně nabídne lepší výkon i fotoaparát, vyšší kapacitu baterie a konečně také podporu veledůležitého LTE. To vše za cenu pod 4 tisíci korunami.
1O2 v březnu: Honor 6X a levná Nokia, zajímavé slevy a akce
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Jako poslední se se svým ceníkem pochlubila společnost O2, která do své nabídky zařadila hned několik novinek. Konkrétně se jedná o Honor 6X a Huawei P9 Lite (2017), zástupce vyšší střední třídy, a také základní levnou Nokii 230. Mimo to O2 zlevnilo pár zajímavých smartphonů a vytvořilo akci na Moto Mods pro modulární Lenova.

příspěvky uživatele Martin Fajmon

Dobrý den,

děkujeme za upozornění. K dispozici bude hned několik verzí a prozatím není jasné, jaká se konkrétně dostane na tuzemský trh. Předpokládáme, že se u nás objeví varianta 3 GB RAM + 32 GB ROM.
Obáváme se, že o zcela standardní uchycení nepůjde, tyto informace však stále nejsou potvrzeny. U verze Classic půjde měnit pásky bez problémů za vlastní.
Dobrý den,

tělo bude v obou případech z oceli, sportovní verze však bude disponovat pouze umělými pásky, kožené nabídne verze Classic.
Dobrý den,

bezdrátové nabíjení nabídne verze pro USA.
Děkujeme za upozornění
Dobrý den,

jakmile se nám telefon dostane do redakce, zahájíme testování. V průběhu následujících týdnů se určitě můžete těšit.

Děkujeme vám za upozornění, chybu jsme již opravili.