mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Fajmon - profil uživatele

Martin Fajmon

zástupce šéfredaktora mobilenet.cz

O mobilní telefony a elektroniku celkově se zajímá již od dětství, členem týmu mobilenet.cz se stal v roce 2013. Je příznivcem všech novátorských a z části riskantních počinů, díky kterým se mobilní trh může posouvat dále.

telefony: Siemens A50 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K750i > Nokia 7600 > Nokia N80 > Sony Ericsson Xperia X1 > Apple iPhone 3G > Apple iPhone 4 > LG Optimus 3D > Sony Xperia S > Nokia Lumia 820 > Apple iPhone 3GS > Sony Xperia Z

články uživatele Martin Fajmon

14Novela zákona se blíží. Nastane konec retenčních nabídek?
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
V návrhu novely zákona o elektronických komunikacích (ZEK) se objevil paragraf, který zakazuje všem operátorům nabízet různé retenční slevy, tedy i všechny akce, které nejsou uvedeny v kompletním ceníku služeb. Od novely si zákonodárci slibují to, že operátoři zlevní služby všem, realita však může být odlišná.

příspěvky uživatele Martin Fajmon

Děkujeme za upozornění
Dobrý den,

jakmile se nám telefon dostane do redakce, zahájíme testování. V průběhu následujících týdnů se určitě můžete těšit.

Děkujeme vám za upozornění, chybu jsme již opravili.
Dobrý den,

omluva přišla přímo od zástupců společnosti LinkedIn. Vysvětlení přišlo až den poté, co se objevila informace o ukončení podpory, článek byl tedy napsán v souladu s dostupnými informacemi. Tento fakt si můžete ověřit v aktualizaci (e-mail od zástupců společnosti LinkedIn).

Hezký den
Děkujeme za upozornění
Děkujeme Vám za upozornění
(upraveno )
Blesková recenze Xiaomi Redmi 4: problémové LTE posté
Dobrý den,

problém v označování jsme v uplynulých dnech detailně konzultovali přímo s prodejcem telefonů Xiaomi pro tuzemský trh. Dle všeho verze Pro v podstatě neexistuje, obchodníci (a některé zahraniční weby) tímto přídomkem pouze rozlišují verze, a to podle výkonnosti. Na krabici i v informacích o zařízení však naleznete pouze označení Redmi 4. Z tohoto důvodu nejde o chybu.