mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Martin Fajmon - profil uživatele

Martin Fajmon

zástupce šéfredaktora mobilenet.cz

O mobilní telefony a elektroniku celkově se zajímá již od dětství, členem týmu mobilenet.cz se stal v roce 2013. Je příznivcem všech novátorských a z části riskantních počinů, díky kterým se mobilní trh může posouvat dále.

telefony: Siemens A50 > Sony Ericsson T630 > Sony Ericsson K750i > Nokia 7600 > Nokia N80 > Sony Ericsson Xperia X1 > Apple iPhone 3G > Apple iPhone 4 > LG Optimus 3D > Sony Xperia S > Nokia Lumia 820 > Apple iPhone 3GS > Sony Xperia Z

články uživatele Martin Fajmon

ZTE Axon 7 MAX přímo z CESu: 3D displej opět na scéně
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
ZTE na CESu ukázalo v minulém roce představený model Axon 7 MAX, který znovuobjevil technologii 3D displeje bez nutnosti speciálních brýlí. Tento trend panoval pár let zpátky, připomenout můžeme například LG Optimus 3D a HTC EVO 3D. Mimo to nabídne ZTE perfektní zpracování a velmi dobrou funkční výbavu.
3Samsung Chromebook Pro naživo: elegance a Obchod Play
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Samsung ukázal na veletrhu CES také zajímavý přírůstek do řady Chromebook s přídomkem Pro. Tento Chromebook byl představen již dříve, teprve na veletrhu se však odhalil v plné parádě. Nabídne luxusní zpracování, vysouvací dotykové pero pro ovládání a také neomezené možnosti instalace Android aplikací skrze Google Play.
1O2 v lednu: HTC Desire 650, One A9s a slevy starších iPhonů
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Poslední lednový ceník nám dodalo O2 a změn je poměrně dost, většina z nich naštěstí pozitivních. Do své nabídky O2 zařadilo hned dvě novinky od HTC – modely Desire 650 a One A9s. Mimo to O2 také zlevnilo některé starší modely iPhonů, a to až o dva tisíce. Na kompletní nabídku se podíváme nyní.
14HTC 10 evo ztratilo jack, zvětšilo displej a přidalo odolnost
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
HTC 10 evo se vydalo zvláštním směrem. Design si propůjčilo od vlajkové lodě, avšak některé aspekty výbavy pozměnilo. Někdy k lepšímu, jindy zase k horšímu. Výsledkem se stal 5,5palcový smartphone s QHD rozlišením, procesorem Snapdragon 810 a odolností dle certifikace IP57, avšak bez jacku a s horším grafickým akcelerátorem.
33OnePlus 3T je vylepšený zabiják vlajkových lodí
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
O značce OnePlus se ví, že se ráda porovnává s aktuální špičkou a s modelem 3T klidně může. Jedná se o vylepšenou vlajkovou loď 3, která navíc přidá lepší procesor, vyšší kapacitu baterie, lepší rozlišení sekundárního fotoaparátu a pár drobností navíc. Při ceně okolo 12 tisíc se jedná o velmi zajímavou nabídku, co myslíte?
30Vlajkové LG V20 konečně naživo: kov a skvělá výbava
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
LG představilo svoji vlajkovou loď již v září loňského roku, na tuzemský trh si však novinka ještě cestu nenašla. Komplikací je zdá se více jak dost, proto jsme ocenili setkání s kovovým elegánem přímo na veletrhu CES 2017 v Las Vegas. LG V20 je bezpochyby špičkový smartphone, který umí zaujmout, vy se můžete podívat čím vším.
1Misfit Vapor jsou elegantní chytré hodinky s kulatým displejem
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
Misfit je výrobce chytré nositelné elektroniky, již delší čas patří pod známou značku hodinek Fossil. Jeho první dotykové chytré hodinky s kulatým displejem nesou označení Vapor, pyšní se příjemným designem, celokulatým displejem s technologií AMOLED, senzorem tepové frekvence a také podporou GPS. Zaujmou i vás?

příspěvky uživatele Martin Fajmon

Děkujeme za upozornění
Děkujeme Vám za upozornění
(upraveno )
Blesková recenze Xiaomi Redmi 4: problémové LTE posté
Dobrý den,

problém v označování jsme v uplynulých dnech detailně konzultovali přímo s prodejcem telefonů Xiaomi pro tuzemský trh. Dle všeho verze Pro v podstatě neexistuje, obchodníci (a některé zahraniční weby) tímto přídomkem pouze rozlišují verze, a to podle výkonnosti. Na krabici i v informacích o zařízení však naleznete pouze označení Redmi 4. Z tohoto důvodu nejde o chybu.
Dobrý den, děkujeme za upozornění. Jednalo se o reklamní banner, který v článku být neměl.
Děkujeme za upozornění
Dobrý den, hmotnost činí 146 gramů, děkujeme za upozornění.
Děkujeme za upozornění
(upraveno )
ZenFone 3 Max na ukázku v redakci: když elegance předčí výkon
Dobrý den, nejedná se o recenzi, ale o rychlé první dojmy z předprodukčního vzorku, což je v textu uvedeno. V textu je rovněž uvedeno to, z jaké části a proč nám ZenFone 3 Max připomíná iPhone.