mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Apple aplikace týdne: TeeVee

autor:
, vydáno:

TeeVee je aplikací, která potěší všechny příznivce TV pořadů. V televizní zábavě na pokračování vám totiž udělá dokonalý pořádek, poskytne vám informace o jednotlivých epizodách, zobrazí přehledné statistiky vaší divácké aktivity a nabídne i pokročilé funkce, jako jsou upozornění na nové díly oblíbených seriálů či export epizod do kalendáře.

TeeVee je jedna z mála českých aplikací, která se setkala se skutečně celosvětovým úspěchem. Pokud máte rádi televizní pořady či seriály, ve vašem telefonu by rozhodně neměla chybět. Jejím hlavním úkolem je totiž spravovat právě seznam vašich oblíbených televizních pořadů. Primárně se aplikace samozřejmě zaměřuje na globální obsah, ale naleznete v ní i mnoho českých počinů.

TeeVee – Apple aplikace týdne

Přehled seriálů je chronologicky seřazený dle data vysílání nejbližší epizody a aplikace vám tedy poskytne dokonalý přehled o tom, kdy vás čeká další díl vaší oblíbené televizní zábavy. Panely s jednotlivými seriály jsou hezky graficky zpracované a na každém z nich je také údaj o tom, kdy půjde do vysílání nová epizoda. Pokud další díl zatím nebyl tvůrci oficiálně oznámen, na panelu svítí zkratka TBA (To Be Announced – brzy oznámíme). U již ukončených seriálů pak na panelech svítí poněkud cynický nápis „Dead“.

Více informací získáte, když na některý ze seriálů klepnete. V takovém případě vždy uvidíte preview nejbližší epizody a snadno se dostanete také k obecným informacím o seriálu, k hereckému obsazení i k seznamu všech epizod. Zhlédnuté epizody je navíc možné pohodlně odškrtávat. Vždy tak budete vědět, jaké díly jste již viděli.

TeeVee3_1

Nový seriál či pořad do svého seznamu snadno přidáte tak, že sjedete na konec svého seznamu a klepnete na ikonku s plusovým symbolem. Vedle ní se pak nachází ikonka pro přístup k nastavení, kde je mimo jiné možné zobrazit si své divácké statistiky. Zde můžete zjistit, kolik seriálů máte v seznamu, kolik epizod jste zhlédli, kolik vám jich zbývá a především to, kolik času jste již sledováním seriálů strávili. Součástí statistik jsou i různé zajímavé grafy, na kterých je vyobrazena vaše divácká aktivita dle dnů v týdnu, poměr běžících a ukončených seriálů atp.

TeeVee3_2

Co se týče dalších funkcí, TeeVee umí také upozorňovat na vysílání oblíbených seriálů, vložit vám epizody do kalendáře, má přehledný widget do Oznamovacího centra a nabízí také synchronizaci dat přes iCloud. Tu oceníte především ve chvíli, kdy aplikaci využíváte kromě iPhonu i třeba na iPadu, pro který je aplikace také plně optimalizovaná.

Pokud vás TeeVee zaujala, k dostání je za solidní cenu necelých 3 eur.

Stáhnout TeeVee 3

App Store

Tagy článku: ,

Související články

Nejnovější systém iOS 10 již běží na 76 % mobilních zařízení Applu | vydáno
4
iOS 10 je dle analýzy nejstabilnějším mobilním operačním systémem | vydáno
24
Jak se z iOS 10 vrátit zpět na iOS 9 (návod) | vydáno
16

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Dobrý den, jak jsem uvedl v textu: „Primárně se aplikace samozřejmě zaměřuje na globální obsah, ale naleznete v ní i mnoho českých počinů.“ Všechny české seriály v TeeVee určitě nenajdete. Mnoho z nich ale ano. Zkoušel jsem pro zajímavost hledat Okresní přebor, Kosmo, Nemocnici na kraji města, 30 případů majora Zemana, Ordinaci a další. Všechny TeeVee našla. Naopak Ulici nebo Chalupáře nikoliv. Michal Marek
Dobrý den, jsou tam zastoupeny i všechny české seriály? Jarda
Petre, napiste mi na email tomas.perzl gmail.com a rad se na to osobne podivam. Emailu nam chodi stovky a bohuzel to nejde prokousat se uplne vsim. teeveeguy
Škoda, že jsou v app ty stejné bugy a nikdo je neopravuje. A support taky nic moc, psal jsem emaily a odpovědi žádné. I přesto je to jedna z nejlepších app na trekování seriálů. Uvidíme co nová, čtvrtá, verze. Petr
TeeVee synchronizaci s trakt.tv rovněž nabízí :) Michal Marek
Na serialy a filmy pouzivam SeriesGuide. Pekny vzhlad a sync so strankou trakt.tv Edko

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 6 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

8Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
9Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.