mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

Michal Marek - profil uživatele

Michal Marek

redaktor mobilenet.cz

Student Mediálních studií na FSV UK. Baví mě technologie, politika, literatura a sport.

články uživatele Michal Marek

1Apple akademie: automatizace na iOS
vydáno |
Michal Marek
| článek
Automatizace je komplexní a složitý technologický obor. Aplikace a služby, které se na automatizaci zaměřují, vám ale mohou značně ulehčit a urychlit vaše každodenní pracovní postupy. Dnešní díl Apple akademie se zaměřuje na automatizaci na iOS a na to, jak mohou aplikace jako IFTTT, Workflow a další udělat ze zařízení s iOS produktivnější platformu.
Řežábová: Gamee bude šířit hry webem stejně jako YouTube videa
vydáno |
Michal Marek
| článek
České Gamee již během prvního roku existence dostalo své hry do Telegramu i Facebook Messengeru a jeho ambice zde určitě nekončí. Přinášíme vám rozhovor s Boženou Řežábovou, spoluautorkou projektu, která v Gamee vidí něco jakou YouTube pro hry, díky kterému bude možné snadno šířit hry kdekoli po webu a soupeřit se svými přáteli.
6Apple aplikace týdne: Zaslat.cz
vydáno |
Michal Marek
| článek
Portál Zaslat.cz pro jednoduché odesílání balíků přichází s mobilní aplikací a nabízí tak vůbec první řešení na trhu, se kterým lze z chytrého telefonu během chvilky kompletně zajistit vše spojené s odesláním jakékoli balíkové zásilky. Aplikace umožní zadat zásilku, porovnat nabídky dopravců, objednat svoz a sledovat cestu balíku až k jeho adresátovi.
52Apple hlásí rekordní čtvrtletí, prodal nejvíc iPhonů v historii
vydáno |
Michal Marek
| článek
Apple zveřejnil finanční výsledky za první fiskální čtvrtletí roku 2017 a pochlubit se mohl kvartálem rekordním. Firma prodala nejvíce iPhonů v historii a utržila také nejvíce peněz. iPhonů se během období okolo Vánoc prodalo 78,3 milionu a firma utržila 78,4 miliard dolarů. Zisk se vyšplhal na takřka 18 miliard dolarů.
5Apple aplikace týdne: Spendee
vydáno |
Michal Marek
| článek
Spendee je elegantní správce financí z dílny renomovaného českého vývojářského studia Cleevio. Aplikace dobře kombinuje design a účelnost a potěší také českou lokalizací. Pokud chcete mít přehled o tom, odkud se vaše peníze berou, kam putují a jak se vám daří držet se v mezích vlastního rozpočtu, Spendee je pro vás ideální volbou.

příspěvky uživatele Michal Marek

Dobrý den,
i tyto aplikace jsou v plánu, nebojte. S Aplikací týdne teprve začínám... Zaslat.cz jsem tento týden vybral primárně proto, že je to horká novinka a tedy volba aktuální.
Moc díky, písmenko doplněno :)
Apple aplikace týdne: TeeVee
Dobrý den, jak jsem uvedl v textu: „Primárně se aplikace samozřejmě zaměřuje na globální obsah, ale naleznete v ní i mnoho českých počinů.“ Všechny české seriály v TeeVee určitě nenajdete. Mnoho z nich ale ano. Zkoušel jsem pro zajímavost hledat Okresní přebor, Kosmo, Nemocnici na kraji města, 30 případů majora Zemana, Ordinaci a další. Všechny TeeVee našla. Naopak Ulici nebo Chalupáře nikoliv.
TeeVee synchronizaci s trakt.tv rovněž nabízí :)
Dobrý den, Vámi zvolený kód je bohužel jediným způsobem, jak zapnout či vypnout Omezení. Pokud jste jej zapomněl, budete muset vymazat a následně obnovit celé své zařízení. Jen tak je heslo anulováno.
Ano, díky. Nový článek bude v nejbližších minutách venku.
V jakém smyslu tato zaujatost srší?
Podle mého to není paralela. Spíš jde o to, že tým Ruska se zúčastnil a medaile nezískal, nýbrž jich pár odevzdal Americe.