Google Pixel 3 XL zřejmě zachycen na další fotografii

Google Pixel 3 XL zřejmě zachycen na další fotografii
  • Třetí generace Pixelů by se měla představit tradičně na podzim
  • Potvrzuje se přítomnost výřezu v displeji a absence duálního fotoaparátu
  • K představení by mělo dojít 4. října

Aktualizováno 17. 8. 2018

Po několika dnech ožily diskuze týkající se Pixelů 3 novou fotografií. Na ní je v rukách neznámého člověka zachyceno zařízení nápadně připomínající dřívější úniky Pixelu 3 XL. Samozřejmě fotografii nikdo nemůže zcela jistě označit za legitimní, avšak poměrně výrazný výřez a velká brada telefonu dávají tušit, že může jít o testovací kousek Pixelu 3 XL.

Google Pixel 3 XL

Aktualizováno 13. 8. 2018

Ruský bloger má k dispozici předprodejní vzorek Pixelu 3 XL a zásobuje internet poměrně užitečnými informacemi. Vše zveřejňuje například skrze videa v aplikaci Telegram. Celé video si můžete stáhnout níže, případně pustit přímo v Telegramu. Nově se dozvídáme, že Pixel 3 XL bude mít displej o úhlopříčce 6,7 palce a rozlišení 2 960 × 1 440 pixelů. O přísun energie se má starat nepříliš silná baterie s kapacitou 3 430 mAh. Hlavní fotoaparát má být 12megapixelový, čelní kamerka pak 8megapixelová.

Google Pixel 3 XL

Aktualizováno 8. 8. 2018

Nové Pixely se zřejmě představí až za necelé dva měsíce, ale již nyní se můžeme podívat na první rozbalení prodejního balení (unboxing). Jedná se o větší Pixel 3 XL a kromě samotného telefonu se ve zhruba 90vteřinovém videu podíváme i na vše, co Google přibalí do krabičky.

Aktualizováno 6. 8. 2018

Dnešní aktualizace přináší s velkou pravděpodobností klíčovou informaci. Dozvídáme se, že se nové Pixely 3 představí 4. října 2018. Tentokrát nejde o spekulaci, nýbrž únik přímo od Googlu. Americká společnost se navíc drží data a novinky představí ve stejný termín jako loni Pixely 2.

Google Pixel 3

Aktualizováno 3. 8. 2018

Dosavadní informace počítají s podzimní premiérou, ačkoliv k představení nového Androidu 9.0 P by mělo dojít již 20. srpna. Aktuálně se v Geekbench objevil Pixel 3 XL s Androidem 9 a ukázal vcelku slušný výkon. Ve vícejádrovém testu dosáhl na 8 355 bodů, což například nedosahuje výkonu Samsungu Galaxy Note 9, který ve stejném testu se shodným hardwarem dosáhl výsledku 8 712 bodů.

Google Pixel 3 XL

Aktualizováno 30. 7. 2018

Po měsíci se opět ozývá třetí generace Pixelů od Googlu. Tentokrát jde o větší Pixel 3 XL v bílé variantě. Na nových fotografiích jej můžeme vidět z čelní i zadní strany. Spatřit tudíž můžeme výřez v displeji i jen jeden fotoaparát na zadní straně.

Google Pixel 3 XL

Aktualizováno 27. 6. 2018

V dnešní aktualizaci se na pravděpodobné podoby chystaných Pixelů můžeme podívat ze všech možných stran. Unikla tradiční videa složené z renderů. Oba modely ctí dřívější vzhled, avšak mají menší rámečky. Menší Pixel 3 by měl mít 5,4palcový displej, větší Pixel 3 XL by mohl mít displej s úhlopříčkou 6,2 palce.

Aktualizováno 19. 6. 2018

I když jsme již Pixel 3 XL viděli na reálných fotografiích, kde měl výřez v displeji a chyběl mu duální fotoaparát, mohlo jít stále o nefinální prototyp. Nyní se díky dalším únikům ukazuje, že Pixel 3 XL opravdu s největší pravděpodobností výřez nasadí, díky tomu se zvětší úhlopříčka na 6,2 palce. Nový Android P již v základu s výřezem v displeji pracovat umí, takže to problém nebude.

Google Pixel 3 XL

Dle fotografií telefonu v pouzdře se prozrazují i další věci – například to, že Google ani tentokrát nevynechá stereo reproduktory na přední straně a bohužel také to, že ani tentokrát se nedočkáme duálního fotoaparátu. Druhý výřez v krytu bude patřit LED diodě a nezbytným senzorům. V tomto ohledu Pixely 3 zřejmě nebudou následovat aktuální trend. Přesto si dovolíme hádat, že výsledné fotky budou opět špičkové.

Pohled na zadní část odhaluje, že i tentokrát nalezneme čtečku otisků prstů na zadní straně, pod sklo displeje se tedy ještě nepodívá.

Aktualizováno 11. 6. 2018

V návaznosti na předchozí únik se začalo spekulovat, že Pixely 3 by mohly obsahovat funkci Active Edge. Co to znamená? Chystaná třetí generace by mohla mít rám citlivý na tlak. Není se čemu divit, současné Pixely vyrábí HTC, a to s touto funkcí pracuje již více než rok. Dle uživatele meraz9000, který měl možnost pracovat s prototypem Pixelu 3, telefon po stlačení vibroval, což je zpětná vazba. V tuto chvíli nicméně nic není potvrzeno a je možné, že Google nakonec funkci nenasadí. Obdobně to platí pro bezdrátové nabíjení, které by se dle aktuálních informací mohlo po několika letech do referenčních telefonů Googlu navrátit.

Aktualizováno 8. 6. 2018

Dnešní aktualizace je ve znamení nových fotografiích, na kterých můžeme vidět Pixel 3 XL. Na čelní straně je patrný výřez v displeji, současně je ale třeba dodat, že se může jednat o jeden z více prototypů a je nutné brát vzhled s rezervou. Do představení přeci jen zbývá ještě několik měsíců.

Pixel X3 XL

Aktualizováno 5. 6. 2018

Další informace opět potvrzují, že zatímco menší Pixel 3 bude mít displej bez výřezu, větší Pixel 3 XL by měl mít v horní části displeje výřez. Zásadně se bude lišit velikost samotných displejů. Pixel 3 nabídne 5,3palcovou úhlopříčku, varianta XL by měla disponovat 6,2palcový displej.

Aktualizováno 29. 5. 2018

Třetí generace Pixelů o sobě nechává znovu vědět prostřednictvím nově uniklé fotografie. Ta však zaryté příznivce Googlu určitě moc nepotěší. Na fotce pocházející z čínské sociální sítí Weibo máme zachycené krycí rámy displejů Pixelů 3 a 3 XL. Co určitě každého potěší je, že letos i menší model naskakuje na vlnu tenčích rámečků a vypadá v podstatě jako zmenšený Pixel 2 XL.

Google Pixel 3 a Pixel 3 XL

I letos se ale větší bratříček displejem bude lišit. Podle všeho má mít totiž ještě větší zobrazovač s populárním výřezem. Pokud se tedy ukáže tento unik jako pravdivý, bude určitě řada příznivců symetrických rámečku zklamaná. V naší ikonce ovšem můžete vidět render na základě zmiňované fotografie z dílen phonearena.com a na nich nevypadá ani jedno zařízení vůbec špatně. Mimo rámečků stojí za zmínku, že oba telefony si zachovají čelní stereo reproduktory a oba mají nad displejem tři kruhové výřezy v rámu. Očividně zde budou uschovány senzory a podle všeho také hned dvě čelní kamerky. To dává ostatně vzhledem k faktu, že Pixely tvoří odkoupený tým z HTC, smysl. Koneckonců už loňský model U11 měl duální přední kamerku.

Původní informace z 6. 4. 2018

Není vůbec žádných pochyb o tom, že Google i v letošním roce chystá novou generaci svých referenčních přístrojů. Doposud jsme se mohli jen domnívat, jaké názvy Google použije. V jeho interních zdrojích se však používá pojmenování, které se přímo nabízí. Dle očekávání to tedy je Pixel 3. Právě tento název se objevil ve zdrojovém kódu systému Android. V kódu se konkrétně objevila věta „Tato změna přidala konfigurační soubor, protože HAL V_1_2 podporuje pouze Pixel 3“.

Google Pixel 3

Pod zkratkou HAL se skrývá funkce Hardware Abstraction Layer. Co to znamená? Dle vysvětlení XDA-Developers má jít o speciální software, který dokáže přiblížit samotný operační systém Android k hardwaru. Mělo by to znamenat umožnění telefonu neustále hledat okolní sítě bez nutnosti vyvolávat skenování. Další informace v tuto chvíli nejsou známé. Objevují se pouze spekulace, že by místo tradičních dvou Pixelů mohl dorazit trojlístek. Třetím do party má být cenově dostupnější model.

Diskuze ke článku
Pepa
Populární výřez :-D, achjo, to zase Apple s něčím přišel a ostatní to musí kopírovat... Spíš, kdyby šli cestou Lenova, nebo Apexu, to by pro mě bylo víc zajímavé, než výřez.

Carda
Jak tak na něj koukám tak v příštím modelu Prosím výřez až do středu displeje ať to má větší smysl :-D
Carda
No asi si každý vybere :-D
Dan
Ta menší verze vypadá dobře. Na podzim už po nějakém výřezu neštěkne pes.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze