Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Honoru 50, bude se i soutěžit

Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Honoru 50, bude se i soutěžit
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Již dnes můžete sledovat mobilecast #special, tentokrát na vlně s Honorem
  • Podrobně se pobavíme o novince Honor 50
  • Dostane se i na lákavou soutěž
  • Startujeme v 17:30 hod. a zadání soutěžní otázky naleznete jen a pouze v on-line streamu

Honor je zpět a na vědomí to dává špičkovou novinkou Honor 50. Ta nás zaujala jak v recenzi, tak ve fototestu. A protože si o novinkách rádi povídáme s vámi, našimi čtenáři a diváky, již dnes se můžete těšit na další speciální díl mobilecastu. Ten bude tentokrát zasvěcen právě novince od Honoru. A jak už dobře víte, neobejde se to bez pořádné soutěže. A tentokrát opravdu lákavé, hrát totiž budeme právě o novinku v podobě Honoru 50 v elegantní barevné variantě Frost Crystal.

Abyste mohli soutěžit, budete nás muset sledovat, právě v dnešním mobilecastu #special zazní i soutěžní otázka. Tu zadáte do formuláře v samostatném článku, který se na webu mobilenet.cz objeví krátce před startem samotného přenosu.

Pozvánka na stream #mobilecast Honor a oznámení soutěže

Jak už možná víte, ten, kdo sleduje mobilecast naživo, má šanci na výhru mnohem vyšší. V tomto případě trojnásobnou. Pokud tedy budete sledovat náš pořad živě, výhra bude mnohem pravděpodobnější. Partnerem mobilecastu #special je společnost Honor. Pokud vás k novince něco zajímá, ptejte se v diskuzi pod článkem.

Pořadem mobilecast #special vás budou dnes od 17:30 hod. provázet stálice v podobě Martina Pultznera a Ioannise Papadopoulose. Těšíme se na vás!

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Diskuze ke článku
Kamil Drbohlav
Kamil Drbohlav
Dobrý den,

moc děkuji za video, které mě velmi bavilo a obohatilo. HONOR 50 jsem si již objednal v předprodeji a vaše recenze mi jen potvrdila správnost mého výběru. Děkuji.
Kristýna Turečková
Kristýna Turečková
Mobilecast super, viděla jsem :) HONoR 50 mám objednaný, tak jsem zvědavá až dojde. Fotky vypadají dobře, i jeho výkon a tak.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze