Sportovní chytré hodinky Garmin Vivomove HR unikají těsně před premiérou

2
Sportovní chytré hodinky Garmin Vivomove HR unikají těsně před premiérou
  • Garminu unikají chytré hodinky Vivomove HR, které se představí na veletrhu IFA
  • Kombinují sportovní design, chytré funkce a klasický ciferník
  • Líbit se mohou například rekreačním sportovcům

Garminu uniká podoba chystaných hodinek Vivomove HR, které doplní řadu Vivomove. Základní variantu jsme vám ukázali již loni, řada Vivomove se tak kromě základního modelu dočká i verze s přídomkem HR, který se stane ideální volbou například pro rekreační sportovce. Hodinky jsou stále velice elegantní, avšak je na nich patrné zaměření na sport, o čemž vypovídá i umělý pásek. Hodinky nabídnou klasický ciferník, ale také malý displej ve spodní části, kterým vás informuje o zmeškaných událostech, výsledcích cvičení atp.

Velkou předností je také přítomnost senzoru tepové frekvence na zadní straně. Samozřejmostí bude monitoring všech možných fitness aktivit. Podrobnosti se dozvíme již brzy – Garmin nové hodinky představí na veletrhu IFA, který právě startuje a ze kterého se můžete těšit na naše podrobné zpravodajství.

Zdroj: gadgetsandwearables.com, phandroid.com, pocketnow.com

Související články
Diskuze ke článku
verva
mám předchozí verzi a za mě asi nejlepší hodiny na trhu. Jen teď doufám, že si nebudu nadávat, že jsem ještě těch šest měsíců nepočkal. Hodně se na ně těším a mohu řadu vivo jen doporučit. Umí hodně sice o něco méně než hodinky s android wearem, ale výdrže je tak týden až deset dní a to je sakra výhoda.
Petr
Hodně se mi líbí, když to srovnám s tou hrůzou od Fitbitu nebo co to tu bylo včera nebo kdy, tak tamto ani zadarmo, tohle bych i koupil, uvidíme parametry a cenu.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze