Sledujte mobilecast #special! Vše (nejen) o ohebných novinkách od Samsungu + soutěž

S Martinem Pultznerem a Petrem Holým
Sledujte mobilecast #special! Vše (nejen) o ohebných novinkách od Samsungu + soutěž
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Již dnes se můžete těšit na #mobilecast special
  • Pořadem vás bude provázet Martin Pultzner a náš host – Petr Holý
  • Rozebereme špičkové novinky Galaxy Z Fold3, Z Flip3, hodinky Watch4 i sluchátka Buds2

Na dnešek jsme pro vás přichystali opět něco speciálního, konkrétně další pokračování mobilecast #special. Ve speciálním vydání se podrobně zaměříme na špičkové novinky od Samsungu, ohebné i neohebné. Samozřejmě myslíme Galaxy Z Fold3 a Z Flip3, stejně jako hodinky Watch4 a sluchátka Buds2. Pořad bude trvat zhruba hodinu a v rámci něj si povíme vše o těchto zařízeních, navíc si budete moci také zasoutěžit!

Čas si prozatím můžete zkrátit přečtením našich článků. Podívat se můžete na detailní představení včetně videa Samsungu Galaxy Z Fold3, Galaxy Z Flip3, sluchátek Buds2 i hodinek Watch4. Pokud vás například zajímá, jak fotí Z Flip3, i to můžete v mezičase zjistit.

Celým pořadem vás bude dnes 19. 8. 2021 od 17:00 hod. provázet Martin Pultzner a Petr Holý ze Samsungu, kterého můžete znát i z našich mobiledrinků.

Dobře nás znáte, takže víte, že u příležitosti mobilecast #special vás nemine soutěž. A jak už možná víte, ten, kdo sleduje mobilecast naživo, má šanci na výhru mnohem vyšší. V tomto případě konkrétně trojnásobnou. Pokud tedy budete sledovat náš pořad živě, výhra bude mnohem pravděpodobnější. Partnerem mobilecastu #special je společnost Samsung.

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!

Související články