mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

#mobileDrink v Praze už příští týden. Přihlašte se předběžně nyní

autor:
, vydáno:

Sedmý #mobileDrink se rychle blíží. Bude větší, zajímavější a bude se konat v naší domovské Praze. Chcete poznat redaktory mobilenet.cz, další čtenáře a fanoušky, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, virtuálními realitami a mnohým dalším? Chcete se dozvědět něco zajímavého nejen od zástupců Vodafone a dalších partnerů a ještě mít šanci něco vyhrát? Přihlaste se předběžně nyní a my vám dáme vědět, kdy spustíme ostré přihlašování.

#mobileDrink

Šestý podzimní #mobileDrink se konal v Českých Budějovicích a navázal na předchozí společná setkání fanoušků mobilenet.cz a Vodafone. Přijeli jsme za vámi do Liberce, Brna, Olomouce, Pardubic a začínali jsme v Praze. A do ní se nyní #mobileDrink opět vrací a věříme, že v úspěšném trendu bude pokračovat. Můžeme vám slíbit, že se rozhodně nudit nebudete.

Podívejte se, jak proběhly poslední mobileDrinky v Českých Budějovicích, Liberci a Brně!

#mobileDrink 6: České Budějovice – reportáž

#mobileDrink přijíždí za vámi

A co to je vlastně ten #mobileDrink? Společné setkání fanoušků mobilenet.cz Vodafone, které se koná několikrát ročně, a které máte opravdu rádi. A my se vám nedivíme! Budete mít šanci poznat, kdo stojí za portálem mobilenet.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafone, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, hodinkami, dalšími wearables, konvertibly nebo notebooky, vyzkoušet si ty nejnovější virtuální reality a dozvědět se něco zajímavého z přednášek Vodafonu i dalších partnerů. Hlavně si ale budete moci popovídat s dalšími fanoušky mobilních technologií a chybět nebude ani zajímavá soutěž o hodnotné ceny. A chystáme pro vás také jedno exkluzivní překvapení. Vše proběhne v uvolněném neformálním duchu v zajímavém prostoru, který odhalíme pozvaným účastníkům. Samozřejmě s občerstvením a dobrým pitím po celý večer.

Místo a čas konání #mobileDrink 7 v Praze

KDY: ve čtvrtek 18. února od 19:00

KDE: Praha (centrum - konkrétní místo bude upřesněno pozvaným účastníkům)

#mobileDrink 4 #mobileDrink 4 #mobileDrink 4
#mobileDrink 4 #mobileDrink 4 #mobileDrink 4

Chcete přijít? Napište nám!

Přestože budeme zvát do Prahy mnohem větší počet z vás, je kapacita prostoru stále omezená a po zkušenostech z minulých akcí také velmi rychle naplněná. Pokud byste měli zájem se 18. února ve večerních hodinách setkání #mobileDrink 7 účastnit, přihlaste se předběžně ve formuláři níže. Zadejte níže své jméno, příjmení a e-mail. Máte také možnost napsat nám telefon, tablet, wearables nebo jiné zařízení, který byste si rádi na srazu vyzkoušeli a my uděláme vše pro to, aby bylo vaše přání splněno. Předběžně přihlášeným dáme s předstihem vědět, kdy spustíme ostré přihlašování. Budete tak mít velkou výhodu.

#mobileDrink 2 #mobileDrink 2 #mobileDrink 2
Chystáme opět i soutěže o hodnotné ceny

Pokud se vám formulář nezobrazuje, můžete se předběžně přihlásit také zde.

TIP: pro novinky ze světa telefonů, tabletů a telekomunikací sledujte také náš Facebook, Twitter a Google Plus.

mobilenet.cz má Facebook a Twitter. Připojte se! Twitter logo Google+ logo

Tagy článku: , ,

Související články

Jaký byl #mobileDrink v Plzni? Soutěže, virtuální reality i Tesla | vydáno
8
Chystáme #mobileDrink 8. Rozhodněte, kde se bude konat! | vydáno
14
Pražský #mobileDrink byl dosud největší. Podívejte se, jak proběhl | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ano, videoreportáž určitě chystáme. Martin Pultzner
Tak by jste tam postavili inspektora Trachtu :-D Leoš
Mobilecast 22.1., 52:32. MB
Datum sdelen až dnes, v mobilecastu se mluvilo jen o unoru a ze bude v Praze.. ota
Zdravím jen se chci zeptat jestli bude zase natočená reportáž a jestli se dozvíme i my co jsme mimo Prahu a bohužel se na mobiledrink nedostaneme jestli se dozvíme i to překvapení které chystáte. A ideální by bylo kdyby to někdo třeba Petr nebo Honza natáčel jako livestream :) Děkuji za odpověd. Minecraft
Ano, v minulém i předminulém, pokud vím. MB
Tam rikali datum? Sleduju poctive, ale asi jsem ho musel nejak preslechnout :) Šimon Vobruba
Vzhledem k našemu odletu na MWC do Barcelony by ale byl mobileDrink v pátek bez nás :) Martin Pultzner
Kdo sleduje mobilecasty, tak už dávno ví. To jsou holt výhody věrných sledujících. :D MB
JJ patek by by lepsi. Ale hlavne by to chtelo dat priste vedet datum vic predem, nez jen tyden Šimon Vobruba

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 11 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

Top Apps: nejlepší To-Do aplikace
vydáno |
Michal Šrajer
| článek
S novým rokem přichází předsevzetí a plány na budoucí měsíce. Dnes se proto podíváme na pár aplikací, které vám pomohou udržet si ve všem pořádek a přehled. Tyto aplikace nabízejí nejen vytváření to-do listů a úkolů, ale třeba i uchování poznámek či propracovanější formu připomenutí.
1Telefony Nokia s Androidem? Letos to není poprvé
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Nová etapa značky Nokia pomalu začíná. Trochu překvapivě jsme se dočkali vůbec prvního telefonu již nyní a dle očekávání jej pohání operační systém Android. Jde však o první takové spojení? Kdepak! V poměrně nedávné historii najdeme hned dva případy, kdy se v přístroji s logem Nokia nacházel operační systém od Googlu.
8Mobilní svět se zatřásl, od představení prvního iPhonu uplynulo 10 let
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Dnes uplynulo přesně 10 let od chvíle, kdy před spoustu novinářů předstoupil vizionář a spoluzakladatel společnosti Apple, Steve Jobs, a oficiálně představil vůbec první Apple iPhone. Během celé dekády se z původně vysmívaného přístroje, který toho moc neuměl, stal respektovaný telefon té nejvyšší kategorie, na který spousta uživatelů nedá dopustit.