mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

#mobileDrink v Praze už příští týden. Přihlašte se předběžně nyní

autor:
, vydáno:

Sedmý #mobileDrink se rychle blíží. Bude větší, zajímavější a bude se konat v naší domovské Praze. Chcete poznat redaktory mobilenet.cz, další čtenáře a fanoušky, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, virtuálními realitami a mnohým dalším? Chcete se dozvědět něco zajímavého nejen od zástupců Vodafone a dalších partnerů a ještě mít šanci něco vyhrát? Přihlaste se předběžně nyní a my vám dáme vědět, kdy spustíme ostré přihlašování.

#mobileDrink

Šestý podzimní #mobileDrink se konal v Českých Budějovicích a navázal na předchozí společná setkání fanoušků mobilenet.cz a Vodafone. Přijeli jsme za vámi do Liberce, Brna, Olomouce, Pardubic a začínali jsme v Praze. A do ní se nyní #mobileDrink opět vrací a věříme, že v úspěšném trendu bude pokračovat. Můžeme vám slíbit, že se rozhodně nudit nebudete.

Podívejte se, jak proběhly poslední mobileDrinky v Českých Budějovicích, Liberci a Brně!

#mobileDrink 6: České Budějovice – reportáž

#mobileDrink přijíždí za vámi

A co to je vlastně ten #mobileDrink? Společné setkání fanoušků mobilenet.cz Vodafone, které se koná několikrát ročně, a které máte opravdu rádi. A my se vám nedivíme! Budete mít šanci poznat, kdo stojí za portálem mobilenet.cz i pracovníky odpovídající na vaše zvídavé dotazy na sociálních sítích Vodafone, pohrát si s nejnovějšími telefony, tablety, hodinkami, dalšími wearables, konvertibly nebo notebooky, vyzkoušet si ty nejnovější virtuální reality a dozvědět se něco zajímavého z přednášek Vodafonu i dalších partnerů. Hlavně si ale budete moci popovídat s dalšími fanoušky mobilních technologií a chybět nebude ani zajímavá soutěž o hodnotné ceny. A chystáme pro vás také jedno exkluzivní překvapení. Vše proběhne v uvolněném neformálním duchu v zajímavém prostoru, který odhalíme pozvaným účastníkům. Samozřejmě s občerstvením a dobrým pitím po celý večer.

Místo a čas konání #mobileDrink 7 v Praze

KDY: ve čtvrtek 18. února od 19:00

KDE: Praha (centrum - konkrétní místo bude upřesněno pozvaným účastníkům)

#mobileDrink 4 #mobileDrink 4 #mobileDrink 4
#mobileDrink 4 #mobileDrink 4 #mobileDrink 4

Chcete přijít? Napište nám!

Přestože budeme zvát do Prahy mnohem větší počet z vás, je kapacita prostoru stále omezená a po zkušenostech z minulých akcí také velmi rychle naplněná. Pokud byste měli zájem se 18. února ve večerních hodinách setkání #mobileDrink 7 účastnit, přihlaste se předběžně ve formuláři níže. Zadejte níže své jméno, příjmení a e-mail. Máte také možnost napsat nám telefon, tablet, wearables nebo jiné zařízení, který byste si rádi na srazu vyzkoušeli a my uděláme vše pro to, aby bylo vaše přání splněno. Předběžně přihlášeným dáme s předstihem vědět, kdy spustíme ostré přihlašování. Budete tak mít velkou výhodu.

#mobileDrink 2 #mobileDrink 2 #mobileDrink 2
Chystáme opět i soutěže o hodnotné ceny

Pokud se vám formulář nezobrazuje, můžete se předběžně přihlásit také zde.

TIP: pro novinky ze světa telefonů, tabletů a telekomunikací sledujte také náš Facebook, Twitter a Google Plus.

mobilenet.cz má Facebook a Twitter. Připojte se! Twitter logo Google+ logo

Tagy článku: , ,

Související články

Jaký byl #mobileDrink v Plzni? Soutěže, virtuální reality i Tesla | vydáno
8
Chystáme #mobileDrink 8. Rozhodněte, kde se bude konat! | vydáno
14
Pražský #mobileDrink byl dosud největší. Podívejte se, jak proběhl | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Ano, videoreportáž určitě chystáme. Martin Pultzner
Tak by jste tam postavili inspektora Trachtu :-D Leoš
Mobilecast 22.1., 52:32. MB
Datum sdelen až dnes, v mobilecastu se mluvilo jen o unoru a ze bude v Praze.. ota
Zdravím jen se chci zeptat jestli bude zase natočená reportáž a jestli se dozvíme i my co jsme mimo Prahu a bohužel se na mobiledrink nedostaneme jestli se dozvíme i to překvapení které chystáte. A ideální by bylo kdyby to někdo třeba Petr nebo Honza natáčel jako livestream :) Děkuji za odpověd. Minecraft
Ano, v minulém i předminulém, pokud vím. MB
Tam rikali datum? Sleduju poctive, ale asi jsem ho musel nejak preslechnout :) Šimon Vobruba
Vzhledem k našemu odletu na MWC do Barcelony by ale byl mobileDrink v pátek bez nás :) Martin Pultzner
Kdo sleduje mobilecasty, tak už dávno ví. To jsou holt výhody věrných sledujících. :D MB
JJ patek by by lepsi. Ale hlavne by to chtelo dat priste vedet datum vic predem, nez jen tyden Šimon Vobruba

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 11 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenze2Recenze Acer Jade Primo: když nechcete Lumii
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
Smartphonům s mobilními Windows se v konkurenci s Androidem příliš nedaří. Přesto však i oni mají co nabídnout a mohou konkurovat i nejlepším modelům. Příkladem může být i Acer Jade Primo, který přináší 5,5palcový AMOLED displej s Full HD rozlišením, 3 GB RAM a především podporu funkce Continuum. Jak si vedl v našem testu?
recenzeRecenze hry Banner Saga 2: nadějná hra o temnotě a beznaději
vydáno |
Petr Vojtěch
| recenze |
Druhý díl věhlasného a oceňovaného tahového RPG se silným příběhem konečně dorazil i na mobilní zařízení a nám nezbývá než se znovu vydat na beznadějné putování. Ať už jste hráli první díl nebo ne, Banner Saga vás ohromí svým výtvarným zpracování, ohromným světem, prokreslenými postavami i poutavým vyprávěním.
5Vadí vám nový styl odemykání v iOS 10? Existuje řešení
vydáno |
Martin Fajmon
| článek
S aktualizací iOS 10 se objevila jedna novinka, která příliš radosti uživatelům neudělala. Zmizela totiž věta „posunutím odemkněte“, respektive side to unlock. Nyní je standardně zapnutá možnost odemknutí telefonu stisknutím tlačítka Home Button, což nemusí vyhovovat každému. Jak to napravit?
3Retro: Nokia C6-00 – nezachránila ji ani QWERTZ klávesnice
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Tentokrát se vracíme do období velkého zlomu. Staré pořádky už měly své dny sečtené, nové se na nástup teprve připravovaly. Popasovat se s tím musela také finská Nokia. Někdy se ji to povedlo, v jiném případě pokus nevyšel. Za takový počin lze považovat Nokii C6-00. Oslnila nabídkou funkcí i perfektní QWERTZ klávesnicí. Bohužel se nevyvarovala spoustě chyb.

 

Nevystavujte se rizikům spojených s nákupem mobilních telefonů, které nejsou určeny pro český trh.
Nakupujte na oficiálních značkových e-shopech Samsung, iSetos a iSpace.cz.