mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?

autor:
,
Vojtěch Dalekorej
, vydáno:

Poslední dobou se hodně mluví tom, že by novodobá Nokia mohla znovu oživit slávu modelu 3310. Opravdu si ale tento model zaslouží dnes takovou pozornost? Při vzpomínání na doby dávno minulé zamáčkneme také slzičku nad BlackBerry. Dále se ale podíváme spíše do budoucnosti, pod pokličku Nordic Telecom, Xiaomi, Lenova a mobilní virtuální reality od HTC. Tentokrát od 16:30.

mobilecast #126 – opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?

Podcast v audio formě

Tagy článku: , , , , , , , ,

Související články

Z Air Telecom se stává Nordic Telecom, připravuje i vlastní LTE síť | vydáno
5
Další mobilní operátor přinese novou LTE síť | vydáno
8
Číňané mají vlastní HoloLens. Spojili dvoje Google Glass | vydáno
3

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Snaží se být hipsterem, ale moc mu to nejde :) Petra
Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem... :) Vojtěch Dalekorej
Doufal jsem, že aspoň Vojta si posteskne nad osudem BlackBerry 10 :( Wesstphal
Stejně tě vysledujou aj přes triangulaciu GSM vysílačů. Chce to kapsu vystlanou alobalem a hned po skončení telefonu jej předat bezdomovci společně s jízdenkou na vlak na opačný konec republiky. Dělám už to tak dva roky a ještě mě nedostali! Řezňýk
Taky se mi libi :) Katerina
Když diskutuji o nokii 3310 a říkám jestli vůbec ji někdo potřebuje tak nezapomenu na to ze každému není mezi 20-30 lety a ne každý potřebuje nesmysli jak Facebook mail atd hodně lidi jen vola hlavně starší lidé a potom je velká skupina která u PC sedí a taky jim stačí telefonovat a zprávy a potom je poslední skupina.. která z důvodu bezpečnosti nechce mit žádnou GPS a žádný chytrý soft aby je někdo mohl sledovat tak ze význam to má a velký blend raji
Ten Dalekorej ten vypadá :D :D :D Petr

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 7 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

recenzeRecenze HTC U Ultra: ani tři trumfy nejsou spásou
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Tchajwanské HTC je výrobce, kterého se nebojíme nazvat nezmarem. Ačkoliv neprožívá zrovna vydařená léta, vždy se snaží přinést co nejlepší telefon. Je to případ i letošního roku a modelu U Ultra. Ten chce zaujmout stylovým vzhledem, dvěma displeji či důrazem na kvalitní zvuk. Navrch přihazuje výkonný hardware a nového asistenta.
15Apple akademie: jak prodloužit výdrž iPhonu?
vydáno |
Michal Marek
| článek
iPhone je, podobně jako další moderní smartphony, mimořádně výkonný a chytrý. Inteligentní funkce ovšem často vyžadují využívání různých senzorů, připojení k internetu i třeba zjišťování polohy, což je náročné na energii a uživatel brzy zjistí, že za výkon a funkčnost smartphonu platíme svou cenu – telefony musíme prakticky denně nabíjet.
11Retro: Sony Ericsson T610 – švédsko-japonská legenda
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Celou jednu dekádu fungovalo spojení švédského Ericssonu s japonským Sony. Během této nezanedbatelné doby jsme se dočkali hned několika povedených telefonů, které se nesmazatelně zapsaly do mobilní historie. Bezpochyby se mezi ně řadí také kultovní Sony Ericsson T610, který před téměř 15 lety zaujal vzhledem i výbavou.