mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

mobilecast #126: opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?

autor:
,
Vojtěch Dalekorej
, vydáno:

Poslední dobou se hodně mluví tom, že by novodobá Nokia mohla znovu oživit slávu modelu 3310. Opravdu si ale tento model zaslouží dnes takovou pozornost? Při vzpomínání na doby dávno minulé zamáčkneme také slzičku nad BlackBerry. Dále se ale podíváme spíše do budoucnosti, pod pokličku Nordic Telecom, Xiaomi, Lenova a mobilní virtuální reality od HTC. Tentokrát od 16:30.

mobilecast #126 – opravdu znovu potřebujeme Nokii 3310?

Podcast v audio formě

Tagy článku: , , , , , , , ,

Související články

Z Air Telecom se stává Nordic Telecom, připravuje i vlastní LTE síť | vydáno
5
Další mobilní operátor přinese novou LTE síť | vydáno
8
mobilecast #118: historický moment | vydáno
4

diskuze ke článku (nejnovější příspěvky)

Snaží se být hipsterem, ale moc mu to nejde :) Petra
Nemá smysl plakat nad rozlitým mlékem... :) Vojtěch Dalekorej
Doufal jsem, že aspoň Vojta si posteskne nad osudem BlackBerry 10 :( Wesstphal
Stejně tě vysledujou aj přes triangulaciu GSM vysílačů. Chce to kapsu vystlanou alobalem a hned po skončení telefonu jej předat bezdomovci společně s jízdenkou na vlak na opačný konec republiky. Dělám už to tak dva roky a ještě mě nedostali! Řezňýk
Taky se mi libi :) Katerina
Když diskutuji o nokii 3310 a říkám jestli vůbec ji někdo potřebuje tak nezapomenu na to ze každému není mezi 20-30 lety a ne každý potřebuje nesmysli jak Facebook mail atd hodně lidi jen vola hlavně starší lidé a potom je velká skupina která u PC sedí a taky jim stačí telefonovat a zprávy a potom je poslední skupina.. která z důvodu bezpečnosti nechce mit žádnou GPS a žádný chytrý soft aby je někdo mohl sledovat tak ze význam to má a velký blend raji
Ten Dalekorej ten vypadá :D :D :D Petr

zobrazit celou diskuzi přidat názor

celkem 7 příspěvků

další zajímavé články na mobilenet.cz

2Retro: Nokia 650 – manažerka v analogové síti
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Tentokrát se sice v rámci seriálu Retro nevracíme rekordně hluboko do historie, ale přesto je dnešní díl něčím výjimečný. Prvně se totiž podíváme na mobilní telefon, který nepodporoval digitální sítě GSM, ale pouze první analogovou síť NMT. Nokia 650 i přesto měla čím zaujmout. Oblíbený vzhled, funkce navíc a nebo příznivá cena. Tím vším lákala před bezmála 20 lety.
2S novým Asusem ZenFone Live budete ještě krásnější
vydáno |
Michal Pavlíček
| článek
Tchajwanský Asus se rozhodl jednu svou novinku představit těsně před začátkem barcelonského veletrhu. Nový ZenFone Live spadá do nižší střední třídy a primárně cílí na mladé uživatele, kteří nevydrží chvíli bez selfie. Čelní kamerka je vybavena LED diodovým bleskem a v telefonu figuruje speciální software, který váš učiní ještě krásnějšími.
recenze4Recenze Kodak Ektra: nostalgie nefunguje
vydáno |
Michal Pavlíček
| recenze
Na český mobilní trh přichází značka, kterou většina z nás zná, avšak málokdo s jejími výrobky telefonoval. Kodak byl zejména dříve spjat s fotoaparáty. A právě na dávné modely výrobce vzpomíná s modelem Ektra, který se je snaží vzhledem připomínat. Za originálním vzhledem s nepřehlédnutelným modulem fotoaparátu se však skrývá řada nepříjemných „ale“.