Unikají první informace o hodinkách Fossil Gen 6. Wear OS 3 dostanou až později

Unikají první informace o hodinkách Fossil Gen 6. Wear OS 3 dostanou až později
Fotografie: Fossil
  • Hodinky ve dvou velikostech poběží na Snapdragonu Wear 4100+
  • Wear OS 3 dostanou až s aktualizací v průběhu příštího roku

Server winfuture.de si povšiml, že na stránkách výrobce chytrých hodinek Fossil se na chvíli objevil nový model Gen 6. I když tato informace byla rychle stažena, z uniklých informací si lze udělat jasnou představu o jejich výbavě i vzhledu. Všechny chytré hodinky Fossil Gen 6 jsou vybaveny 1,28" OLED displejem, který má mimo jiné nabízet funkci Always-On s rozlišením 416 × 416 pixelů. Velikost pouzder bude 42 a 44 milimetrů, množství kombinací dále násobí množství náramků z kůže, kovu nebo látky. Všechny varianty však slibují voděodolnost do 50 m a také stejnou nabídku funkcí a senzorů.

Hodinky nabídnou Snapdragon Wear 4100+ a Bluetooth 5.0, samozřejmě také GPS. Vnitřní paměť je 8 GB. I přes relativně nový čipset nijak nepokročila výdrž na nabití, která se má stále pohybovat kolem 24 hodin. Díky technologii pro rychlé nabíjení však můžete doplnit 80 % akumulátoru za 30 minut.

Naopak solidní je nabídka v oblasti senzorů. Hodinky zvládnou zaznamenávat různé aktivity, kroky, spánek, srdeční tep, úroveň pro saturace krve kyslíkem a v případě potřeby v režimu aktivity s GPS také údaje o uběhnuté vzdálenosti. Mírné zklamání však přináší fakt, že na rozdíl do nových hodinek Samsung nedostanou Fossil Gen 6 nový Wear OS 3 hned v době prodeje. Na upgrade si budou muset případní majitelé počkat až do poloviny roku 2022, stejně jako u jiných značek.

Pokud byly zveřejněné informace správné, pak se tyto hodinky začnou prodávat 27. září za cenu od 299 do 329 euro (7,5 až 8,5 tisíc korun).

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze