Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Honoru Magic5 Pro + soutěž

Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Honoru Magic5 Pro + soutěž
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Již dnes se můžete těšit na #mobilecast special, tentokrát na vlně s Honorem
  • Pořadem vás bude provázet Ioannis Papadopoulos a Petr Vojtěch
  • Rozebereme si špičkový Honor Magic5 Pro, který už máme pár týdnů v redakci

Aktuální vlajkovou lodí společnosti Honor je špičkový model Magic5 Pro. Pyšní se povedeným designem, luxusním displejem a výkonem, kterým hravě strčí do kapsy většinu smartphonů současnosti. Tento povedený kousek máme již pár týdnů v redakci, přichystali jsme si pro vás hned několik článků, a to včetně podrobné recenze. Dnešní mobilecast #special bude zaměřený na to, jak se s novinkou žije a jaké jsou její hlavní přednosti.

Čekáte nějaké překvapení? Tady je! O Honor Magic5 Pro budeme soutěžit. Abyste mohli soutěžit, budete nás muset sledovat. Právě v dnešním mobilecastu #special zazní i soutěžní otázka. Tu zadáte do formuláře v samostatném článku, který se na webu mobilenet.cz objeví krátce před startem samotného přenosu, vložíme jej i sem do článku. Ten, kdo bude hlasovat v rámci mobilecast #special, bude mít šanci na výhru větší, konkrétně dvojnásobnou. A to už je pořádný důvod nás sledovat naživo!

mobilecast #231 – Povíme si vše o Honoru Magic5 Pro + soutěž

Podcast v audio formě

Partnerem mobilecastu #special je společnost Honor. Pokud vás k novince něco zajímá, ptejte se v diskuzi pod článkem. Pořadem mobilecast #special vás budou dnes od 15:00 hod. provázet stálice v podobě Petra Vojtěcha a Ioannise Papadopoulose. Těšíme se na vás!

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!