Skládací překvapení od Microsoftu a konec Samsungu v Číně

mNews
Skládací překvapení od Microsoftu a konec Samsungu v Číně
  • Microsoft Surface Duo a Neo jsou skládací zařízení se dvěma displeji, jedno s Windows, druhé s Androidem
  • Jedna z největších herních značek, Call of Duty, se konečně podívala na mobilní telefony v plnohodnotném vydání
  • mNews přináší výběr toho nejzajímavějšího z uplynulého týdne

V minulém týdnu Microsoft představil hned několik nových tablet-telefono-notebooků, ale zmíníme i Honor a jednu legendární online střílečku. Vítejte u mNews.

Skládací překvapení od Microsoftu a konec Samsungu v Číně – mNews

Microsoft představil skládací novinky

Microsoft hodlá rozšířit svou rodinu zařízení Surface o skládací přístroje. Neo nabídne dva 9palcové displeje, magnetickou klávesnici, stylus a upravený systém Windows 10X, který bude uzpůsoben pro dvě obrazovky. Duo je o něco menší, má dva 5,6palcové displeje a běžet by měl na Androidu. V obou případech jde o prototypy a nedočkáme se jich dříve než příští rok. Navíc bychom si měli ujasnit, že jde spíše o notebook a tablet, než tablet a telefon.

Honor View30 s novým procesorem i fotoaparátem

Díky únikům známe kompletní specifikace chystaného Honoru View30, avšak přítomnost nejvýkonnějšího procesoru od Huawei, Kirinu 990, potvrdil sám prezident společnosti Honor. Za zmínku jistě stojí také 60Mpx snímač fotoaparátu. Telefon přijde ve dvou variantách, verze Pro by se měla lišit o něco větší baterií, rychlejším nabíjením, 5G konektivitou a snímačem navíc.

Samsung končí s výrobou v Číně

Samsungu se v Číně dlouhodobě nedaří, jeho podíl na trhu pravidelně klesá a nyní se pohybuje okolo jednoho procenta. A přestože s prodejem telefonů na tomto obřím trhu nekončí, rozhodl se přesunout výrobu jinam. Výrobní kapacity by měl údajně přesunout do Vietnamu či Indie.

Call of Duty: Mobile je dostupné zdarma

Jedna z největších herních značek konečně s plnou parádou zamířila na mobilní platformu. Nabídne staré známé zbraně, mapy a hlavně akční hratelnost. Hru můžete zdarma stáhnout pro Android i iOS a já jsem pro vás přichystal recenzi, která vyjde již dnes v 6 hodin.

Takže kdybyste měli pocit, že prokrastinuji více než je zdrávo, důvod znáte. Z redakce budu naštěstí asi jediný, takže obsah na mobilenet.cz ohrožen není. Nemusíte se tak bát, že byste přišli o ty nejlepší zprávy ze světa telefonů.

Související články
Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze