Značka Redmi spadající pod křídla Xiaomi představila novou a funkcemi nabitou powerbanku. Ta bude nabízena hned ve dvou variantách, přičemž menší z nich o kapacitě 10 000 mAh se pokusí zaujmout extrémně příznivou cenou, zatímco druhá s kapacitou 20 000 mAh bude lákat nejen na přívětivou cenovku, ale rovněž na podporou rychlého nabíjení.
Design powerbank je tak jednoduchý, jak jen snad může být. Výrobce vsadil na pěknou, avšak nepříliš praktickou, bílou barvu a plastovou konstrukci. Uvnitř se nachází lithium-polymerová baterie, která je schopna dodávat energii skrze microUSB a USB-C port a dokonce nechybí ani dvojice USB-A konektorů. Powerbanka je tak schopná nabíjet až dvě zařízení najednou.
Redmi 10,000 mAh powerbank released for 59 yuan ($9) #redmi #powerbank https://t.co/P19CNleuNg pic.twitter.com/zgn6Jp0Caa
— Giz China (@Gizchina) July 19, 2019
Podle výrobce dokáže 10 000mAh powerbanka zajistit až 2,4 nabití Xiaomi Mi 9, 1,75 nabití Xiaomi Mi 9T a 2,3 nabití iPhonu Xs. Pokud chcete šetřit bateriový článek v powerbance i nabíjeném zařízení, můžete navíc zapnout speciální režim nabíjení nízkým výkonem, který se spouští dvojitým zmáčknutím jediného fyzického tlačítka na těle powerbanky. Takováto funkce může být užitečná například při nabíjení malých zařízení, jako je třeba chytrý náramek Xiaomi Mi Band.
Varianta s 20 000mAh kapacitou má identický design, pouze je o něco větší. Konektorová výbava, tedy jedno USB-C a microUSB spolu s dvojicí USB-A, ovšem zůstává identická. Podstatnou výhodou oproti menší verzi je schopnost nabíjet připojená zařízení výkonem až 18 W. Stejně tak lze tímto výkonem nabíjet i samotnou powerbanku. 10 000mAh verze bude nabízena za cenu 59 čínských jüanů, tedy přibližně 240 korun (necelých 200 korun bez DPH). Varianta s větší kapacitou je nabízena za 99 jüanů, tedy necelých 400 korun s daní (přibližně 330 korun bez daně).
Když už si zde hrajete na génia -viz tato citace "distinkce debitiv versus hortativ"- předpokládal bych, že češtinu skvěle ovládáte, jenže tomu tak bohužel není. Citace:
"Ono..., že si cizinec... Kdybys si ten odkaz alespoň přečetl.
A druhá citace:
"tak by to nemělo být opominuto."
1) Píše se "že jsi cizinec" a nikoli "že si cizinec"."
2) Co znamená "Kdybys si ten odkaz alespoň přečetl."? Česky se píše "Kdyby sis ten odkaz alespoň přečetl."
3) Česky se nepíše "opominuto", nýbrž "opomenuto."
V případě vykání či tykání se na začátku slov píše velké písmeno, čili se píše Vy, Vaše, Ti a Tvé a nikoli ti, tvé atd.
To je jen krátký výběr z Vašich perel, respektive z Vašich "znalostí" (předpokládám) rodného jazyka. Když už jste uživateli Blue sun napsal toto: "Co zkusit přečíst pár knížek a zvýšit si tak verbální inteligenci?", možná byste měl popřemýšlet o tom, že byste nějaké knihy přečetl Vy.
Co se týče obsahu Vašich příspěvků, to raději komentovat nebudu, jelikož by to bylo hoooodně dlouhé a na to opravdu nemám náladu.
Tímto končím diskusi a nehodlám v ní nadále pokračovat.
Přeji hezký den.
takze asi tak k bombasticky nizkej cene
o polovicu drahsie ako xiaomi banka, co som kupil kedysi