Podívejte se, jak proběhl Samsung Galaxy Studio & mobilenet.cz meetup

Podívejte se, jak proběhl Samsung Galaxy Studio & mobilenet.cz meetup
  • V pražském Samsung Galaxy Studiu proběhl meetup fanoušků mobilenet.cz a Samsungu
  • 30 pozvaných účastníků mohlo vyhrát v soutěžích zajímavé ceny a prozkoumat třeba virtuální realitu Gear VR
  • Nechyběla přednáška experta Petra Holého ze Samsungu a možnost pobavit se o zajímavých novinkách s redaktory mobilenet.cz

Samsung Galaxy Studio je unikátní prostor, který putuje po světových metropolích. Na světě jsou pouze 4 takové prostory a po Los Angeles a Tokiu dorazil jeden z nich i do Prahy. Od října do konce prosince si v pražském obchodním centru Chodov něm můžete vyzkoušet zajímavé novinky z dílny Samsungu. Není tak lepší místo, kde se potkat s vámi, našimi fanoušky, a fanoušky Samsungu na našem novém meetupu. Jak proběhl?

Samsung Galaxy Studio & mobilenet.cz meetup

Rychlý meetup byl odměnou pro pravidelné čtenáře mobilenet.cz. Přihlašování jsme spustili v pátek a kapacita se opět hodně rychle naplnila. Na meetupu mohlo třicet z vás vyhrát v soutěžích zajímavé ceny. Pořádně jste se zapotili na kolech, kde jste soutěžili proti sobě a snažili se i o co nejlepší čas. Procvičili jste si nejen nohy, ale také prsty na hře běžící na Galaxy Note8 v režimu Dex. Prohlédnout jste si mohli i další produkty a velký úspěch měla samozřejmě virtuální realita Gear VR. A nechyběla ani zajímavá přednáška, kde jsme se dozvěděli zajímavosti od experta Petra Holého, kterého znáte i z našich mobiledrinků.

Takto proběhl Samsung Galaxy Studio & mobilenet.cz meetup

A můžeme vám slíbit, že podobná setkání, jako to v Galaxy Studiu, neděláme naposledy. Sledujte tedy mobilenet.cz pro více informací, určitě se brzy zase potkáme.