Klepou Samsungy Galaxy S24 na dveře? Mají se představit nečekaně brzy

Klepou Samsungy Galaxy S24 na dveře? Mají se představit nečekaně brzy
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Představení by mohlo proběhnout již 18. ledna
  • Lednová premiéra by nastala prvně od roku 2021

Pomalu ale jistě se pozornost mobilního světa stáčí na očekávané nové vlajkové lodě jihokorejského Samsungu. Obvykle se představují během února, avšak je pravdou, že s termínem Samsung hýbe tak, jak mu zrovna přijde vhod s ohledem na aktuální situaci či konkurenci.

Známý informátor Ice Universe nyní přišel s informací, že k premiéře řady Galaxy S24 by mělo dojít již 18. ledna 2024, respektive kolem tohoto data. Šlo by o termín dřívější než v posledních dvou letech, kdy jihokorejský výrobce odhaloval vlajkovou řadu v únoru. Naposledy došlo na lednový termín v roce 2021, avšak tehdy to bylo způsobeno pandemii covid-19, kdy chtěl Samsung co nejrychleji rozhýbat prodeje svých telefonů.

Tentokrát má za možným dřívějším termínem představení být to, že Samsung a Qualcomm budou mít novou generaci procesorů již hotovou, Samsung tudíž nebude zbytečně vyčkávat a novinky představí. V případě Galaxy S24 se již spekuluje o změnách, které mají například možná navrátit v případě Evropy procesory Exynos a u Galaxy S24 Ultra se poslední dobou skloňuje obměna teleobjektivů.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze