Aktivujte si online tarif a T-Mobile vám dá na 30 dní neomezená data zdarma

3
Aktivujte si online tarif a T-Mobile vám dá na 30 dní neomezená data zdarma
Fotografie: Martin Fajmon, mobilenet.cz
  • Platí pro smlouvy uzavřené na webu, v mobilní aplikaci nebo v samoobsluze
  • Odměnu dostanete za nově uzavřenou smlouvu, přechod z předplacené karty, prodloužení smlouvy s telefonem nebo vylepšení tarifu
  • První měsíc je na vyzkoušení, jestli vám data v tarifu budou stačit
  • Balíček neomezených dat si zákazník sám aktivuje v mobilní aplikaci Můj T-Mobile

T-Mobile formou tiskové zprávy oznámil, že od dnešního dne odmění všechny zákazníky, kteří si on-line sjednají hlasový tarif v mobilní aplikaci, samoobsluze nebo na webu. Na 30 dnů totiž dostanou zdarma balíček neomezených dat. Mohou si tak pohodlně vyzkoušet, zda jim data ve zvoleném tarifu stačí, nebo zda potřebují jiný tarif. Stačí uzavřít novou smlouvu, přejít z předplacené karty na tarif, prodloužit svou smlouvu s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo přejít na vyšší tarif. Nabídka platí od 1. června pro domácnosti a drobné podnikatele.

Uplynulé měsíce nám všem ukázaly, jak jsou mobilní data nezbytná a že spousta věcí se dá zařídit on-line, včetně tarifu od mobilního operátora. Abychom zákazníkům ukázali, že pořídit tarif on-line se u nás opravdu vyplatí, dáme jim vždy neomezená mobilní data zdarma na 30 dnů jako dárek,“ vysvětluje Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a dodává: „Chceme, aby se zákazníci v našem eShopu cítili dobře a rádi se tam vraceli.

Jediné, co musí zákazníci pro získání neomezeného mobilního surfování udělat, je uzavřít novou smlouvu, prodloužit stávající s telefonem za zvýhodněnou cenu nebo vylepšit tarif on-line – tedy v mobilní aplikaci Můj T-Mobile, na stránkách t-mobile.cz nebo v internetové samoobsluze Můj T-Mobile.

Balíček neomezených dat na 30 dnů zdarma najde zákazník výhradně v mobilní aplikaci Můj T-Mobile. Na jeho aktivaci má 30 dnů. Přenosová rychlost není v balíčku nijak omezena. Více se můžete dozvědět na www.t-mobile.cz/tarify.

Stáhnout Můj T-Mobile

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Diskuze ke článku
Vojta Vilímec
Vojta Vilímec
Takže můj klasický dotaz: který nejlevnější tarif si musí člověk sjednat, aby měl neomezená data co nejlevněji?
čtenář
Málokdo ví, že je u nich omezen přístup k obsahu na internetu. Jejich připojení nepodporuje IPv6. Do své domácí kamery se dálkově nepodíváte!
Carda
týmobile nikdy jen slibují ale nikdy nic nedodrží.:D nejhorší operátor v zemi

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze