Vodafone představuje Tarif pro dítě zdarma a RED pro studenty

1

Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou.

Pokud tuto nabídku rodiče pořídí do konce října, získá dítě zadarmo neomezené volání a SMS do sítě Vodafone a 20 MB dat. Vodafone také dlouhodobě podporuje bezpečnost dětí při používání mobilních telefonů.

„Chceme rodičům ukázat, že se nemusí bát pořídit svým dětem mobil ani v nižším věku. Důležité je, aby byli dobře informováni o tom, k čemu jejich potomek mobil používá. Mobil může také pomoci vést děti k zodpovědnosti. Proto jsme se rozhodli nabídnout tarif pro děti už od šesti let,“ říká Petr Dvořák, viceprezident pro nefiremní zákazníky ve Vodafonu.

„Jak již bylo řečeno, mobil rovná se zodpovědnost. A to zodpovědnost dítěte i rodiče. Dítě je zapotřebí ’vybavit’ nejen po technické stránce, ale i znalostmi pravidel fungování reálného světa a být mu vždy k dispozici v případě neobvyklé situace. Pouhá instalace bezpečnostního software či nějakého rodičovského zámku zdaleka nestačí,“ dodává Tomáš Přibyl, bezpečnostní specialista.

Tarif pro dítě
volání do Vodafone neomezeně
SMS do Vodafone neomezeně
internet 20 MB
měsíční paušál 0 Kč

Tarif může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou (platí i pro tarif Neomezené volání do všech sítí za 691 Kč). Pořídit ho lze dětem od 6 do 12 let včetně. Každý rodič, který splňuje tyto podmínky, může pořídit tarif pro jedno dítě. Jedná se o promo nabídku, v této podobě si ji zákazníci mohou pořídit do konce října.

Tarif Red do sítě pro studenty

Vodafone také nově nabídne studentům tarif Red do sítě o 100 korunlevněji, tedy za cenu 399 korun.

RED do sítě pro studenty cena
volání do Vodafone neomezeně
SMS do Vodafone neomezeně
internet 150 MB
volné minuty do cizích sítí 130 minut
tarifikace 1+1
měsíční paušál 399 Kč

Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. V případě, že je dítě mladší než 18 let, bude tarif veden na zákonného zástupce. Platí se smlouvou na 2 roky.

Oba tarify si je možné pořídit od 12. září.

Zdroj: TZ Vodafone

Diskuze ke článku
Martin
Vodafone bohužel nikde neuvádí, že je třeba, aby si dítě pořídilo nové tel. číslo, takže pokud už nějaké u Vodafone má, nechcete číslo rušit a pořizovat nové, máte smůlu. Je to naprosto nesmyslná podmínka.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze