Vodafone podporuje živnostníky i firmy: nabízí jim digitální balíček

1
Vodafone podporuje živnostníky i firmy: nabízí jim digitální balíček
Fotografie: vodafone.cz
  • Nabízí neomezené volání, SMS i objem dat za 799 Kč pro jednu SIM kartu měsíčně bez podmínky pevného internetu nebo třeba Cloud Pass na 6 měsíců zdarma
  • Tyto a další benefity nyní Vodafone poskytuje jako podporu malým a středním podnikatelům i živnostníkům
  • Vylepšená nabídka platí pro nové i stávající firemní zákazníky

Krize, kterou způsobila epidemie onemocnění COVID-19, je velkou výzvou pro společnost i pro ekonomiku. Vodafone si uvědomuje, že jednou z nejpostiženějších skupin v ekonomice jsou malé a střední podniky a živnostníci. Důležitým nástrojem, který pomáhá současnou náročnou dobu překonat, je digitalizace. Vodafone proto přináší podnikatelům balíček digitálních služeb, který šetří náklady a pomáhá rozvíjet podnikání i v obtížné situaci, jak uvádí v tiskové zprávě.

Ode dneška nabízí Vodafone SIM kartu s neomezeným voláním, SMS i objemem dat (rychlostí 10 Mb/s) za 799 korun měsíčně, a to bez podmínky pevného internetu. Nabídka platí na 3 měsíce. Zákazníci, kteří využívají pevný UPC internet, mohou zdarma požádat o navýšení rychlosti na půl roku, a to s ohledem na parametry sítě v dané lokalitě.

Antivir zdarma i vyšší slevy na zařízení

Další pomocí pro podnikatele je antivirová ochrana CyberWall na 3 měsíce zdarma. Využít mohou i bezplatné přesměrování pevné linky na mobilní telefon, nabídka zdarma platí v tomto případě na 6 měsíců.

I zálohování dat v cloudu už nebude stát podnikatele nic navíc, k tarifům totiž mohou získat Vodafone Cloud Pass na půl roku zdarma. Díky Passu se zákazníkům nepočítají data přenesená v cloudových aplikacích.

Zákazník může při podpisu nebo prodloužení smlouvy získat také o 500 korun zvýšenou dotaci na nejrůznější zařízení, tedy slevy 5 500, 4 500 nebo 2 500 korun na telefony nebo tablety ke každé službě (SIM kartě).

Jde o téměř dvě třetiny zaměstnanců

Malé a střední podniky zaměstnávají v Česku bezmála dvě třetiny všech zaměstnanců, uvádí Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Budoucnost a konkurenceschopnost českého hospodářství závisí ve velké míře na těchto firmách, které hrají také významnou sociální roli jako zaměstnavatelé. V této nelehké době jim chceme pomoci. Digitalizace umožňuje pracovat lidem z domova, využívat cloudové služby nebo nastartovat obchody pomocí nových digitálních kanálů,“ říká Jonathan Rutherford, viceprezident Vodafonu pro firemní zákazníky.

Nabídka platí pro všechny nové i stávající firemní zákazníky se smlouvou s minimálním měsíčním plněním. Nabídka neplatí pro služby Vodafone OneNet. Další podrobnosti najdou zákazníci na webu vodafone.cz/digitalnipodnikani.

Související články
Diskuze ke článku
Pesedm
Zmýlená neplatí, láska se chápe opratí,
za plotem z bílých latí životem za lásku platí
ten, co se nikdy nevrátí..

Zní píseň labutí, jak zout toulavý obutí,
rovnici lásky vykrátí na kameni nápis: “Má dáti“, co bude dál, co bude dál?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze