Živnostníkům pomůže znovu rozjet podnikání i T-Mobile

2
Živnostníkům pomůže znovu rozjet podnikání i T-Mobile
Fotografie: Martin Fajmon, mobilenet.cz
  • Nabídne neomezené volání v síti T-Mobile zdarma po dobu 90 dní
  • Cloudové služby T-Mobile včetně zabezpečení poskytne zdarma na tři měsíce
  • Digitální kancelář bude zdarma na půl roku
  • Využít lze také zvýhodněného pořízení HW a rychlejšího internetového připojení

Od poloviny března dává T-Mobile všem svým tarifním zákazníkům jak z oblasti domácností, tak firem mobilní data zdarma, o tom jsme již psali. V reakci na vývoj situace v zemi v důsledku vládních opatření proti koronaviru teď přichází s další nabídkou podpory, tentokrát v podobě balíčku služeb pro živnostníky a malé či střední firmy, které dopady způsobené epidemií COVID-19 zasáhly nejtíživěji, jak oznamuje v tiskové zprávě. Balíček zvýhodňuje mobilní hlasové služby, pořízení HW a zejména pak využívání fixních a ICT služeb.

Chceme naše zákazníky v této těžké době podržet. Chceme jim usnadnit nejen návrat k běžné činnosti, ale především umožnit úspěšně zahájit fungování v digitálním prostředí,“ říká Juraj Bóna, výkonný ředitel společnosti T-Mobile Česká republika. Novou zkušenost s nástroji pro komunikací na dálku získala za pár týdnů podle T-Mobile získala řada podnikatelů například z oblasti vzdělávání, sportu, právních služeb nebo umění. „Věříme, že využívání moderních komunikačních a digitalizačních nástrojů přinese restart podnikání v zemi a významně sníží riziko dalších ekonomických ztrát,“ dodává Bóna.

T-Mobile dodává, že základem pro rychlou adaptaci na nový způsob práce je kvalitní připojení a ICT služby, které umožní bezpečně pracovat vzdáleně odkudkoli, obchodovat on-line a digitalizovat firemní agendu. T-Mobile proto nabízí nejvyšší dostupné připojení na konkrétní adrese za zvýhodněných podmínek (například rychlost 50 Mbit/s přijde na 299 Kč, což je standardně cena připojení v rychlosti 20 Mbit/s). Nabídku lze aktivovat až do 30. června a platí půl roku od data aktivace. Půl roku zcela zdarma pak mohou zákazníci využívat nástroje pro digitální kancelář, Microsoft Teams a on-line verze základních aplikací Office 365 obsahující například 50GB e-mailovou schránku nebo 1TB cloudové úložiště.

T-Mobile zařadil do speciálního balíčku na tři měsíce zdarma také kompletní T-Cloud služby. Jejich prostřednictvím lze automaticky ukládat do cloudu jak firemní data, tak obsah mobilních zařízení, přitom všechny operace koncových stanic i mobilních zařízení jsou ošetřeny speciálním antivirovým řešením Kaspersky. Zákazníci mají k dispozici i speciální IT podporu po telefonu a zdarma dvouhodinovou konzultaci pro optimální nastavení uvedených ICT služeb.

Hlasové služby zdarma dostanou zákazníci, kteří nemají neomezené volání přímo v tarifu. Nabídku lze aktivovat od 1. května do 30. června a platit bude 90 dní. Podnikatelé také pořídí nová zařízení již od 1 koruny bez nutnosti smluvního závazku. Díky Magenta 1 Business dostanou každý měsíc od operátora navíc příspěvek na splátky zařízení nebo příslušenství ve výši 10 % z fakturované částky.

Zákazníky by mohla zaujmout také nabídka marketingového nástroje Prospector, jejž operátor nabízí ve spolupráci s partnerem BizMachine na tři měsíce od aktivace zdarma. Data dostupná v této databázi mohou firmě usnadnit cílení obchodních nabídek na potenciální zákazníky. Podrobné informace a podmínky speciálního balíčku COVID-19 pro podnikatele jsou k dispozici na webu nebo prostřednictvím zákaznické linky na čísle 800 73 73 33.

Diskuze ke článku
St
Na tu naší bídu na první pohled docela slušná nabídka. Ani se mi nechce věřit, že by tam nebyl nějaký háček.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze