T-Mobile představuje výhodnější datovou nabídku pro Twist

2
T-Mobile představuje výhodnější datovou nabídku pro Twist
Fotografie: Martin Fajmon, mobilenet.cz
  • Inovovaná nabídka měsíčních balíčků umožňuje výhodnější dokoupení dat
  • Neomezený Internet v mobilu na den je levnější
  • Novinkou je neomezený Internet v mobilu na víkend

T-Mobile vylepšuje od 30. července své datové balíčky pro předplacené karty Twist a oznamuje to formou tiskové zprávy. Nabídka tak bude výhodnější, jednodušší a přehlednější. Twisťáci se mohou těšit na novou generaci 30denních opakujících se balíčků i zajímavou nabídku pro dokup dat. Nově také T-Mobile zlevňuje neomezená data na den, zavádí neomezený Internet v mobilu na víkend či nabídne třikrát více dat pro Internet v mobilu na týden.

Mobilní data dostupná pro všechny – to je naše priorita. Loni na podzim jsme výrazně změnili celý trh mobilních dat pro tarifní zákazníky. Teď jsme se rozhodli zásadně předělat nabídku pro majitele předplacených karet,“ říká Michal Podlucký, ředitel řízení segmentu rezidentních zákazníků T-Mobile, a dodává: „Doufám, že nová podoba balíčků zaujme opravdu každého a zákazníci už nebudou hledat nezabezpečené Wi-Fi sítě a spolehnou se na mobilní data.

Mnohem více dat za zajímavější cenu

Ti, kdo preferují 30denní obnovující se balíčky Internet na měsíc, se mohou od 30. července těšit na větší nálož dat za výhodnější cenu. Například zákazník, který nyní používal balíček 2 GB za 299 Kč, si nyní může pořídit 3 GB a ještě ušetří 30 Kč, protože stojí jen 269 Kč. Stejně tak přechod ze stávajících 4 GB za 399 Kč na balíček 5 GB znamená více dat za nižší cenu – 369 Kč. Náruživí dataři zaplatí za 10GB balíček 469 Kč. Oproti původní ceně tak ušetří 130 korun.

Přehlednější a levnější budou také dokupy dat. Uživatelé mají na výběr buď 300 MB za 49 Kč (dříve 79 Kč), nebo 1 GB za 99 Kč (dříve 149 Kč). Zákazníci, kterým nevyhovuje 30denní nabídka, mají nadále k dispozici Internet v mobilu na týden (balíček s týdenní obnovou) a i ten bude nyní výhodnější. Místo původních 150 MB na týden za 69 Kč bude nově obsahovat 500 MB za 79 Kč.

Balíčky s automatickou obnovou

Objem dat Cena
Obnova po 30 dnech 800 MB 109 Kč
Internet v mobilu na měsíc 800 MB 800 MB 109 Kč
Internet v mobilu na měsíc 2 GB 2 GB 219 Kč
Internet v mobilu na měsíc 3 GB 3 GB 269 Kč
Internet v mobilu na měsíc 5 GB 5 GB 369 Kč
v mobilu na měsíc 10 GB 10 GB 469 Kč
Obnova po 7 dnech
Internet v mobilu na týden 500 MB 79 Kč

Novinky pro občasné mobilní surfaře

Nižší ceny nebo vyšší objem dat čekají i na ty uživatele, kteří se k internetu připojují jen občas. Denní balíček neomezených dat přijde nově na 69 Kč místo 99 Kč. Novinkou je pak jednorázový Internet v mobilu na víkend. Ten přináší neomezené surfování od pátku do neděle (tři dny) a bude stát 149 Kč.

Pokud si zákazník nevybere žádný z nově nabízených balíčků, má stále možnost jednoduché platby za data jen podle své skutečné spotřeby. Nic si tak nepředplácí, ale i tak má mobilní data k dispozici kdykoli potřebuje. Se základní službou Internet na den 100 MB přijde každých 100 MB na 10 Kč. Tímto způsobem je automaticky účtováno surfování, když zákazník ukončí jakýkoliv z výše uvedených balíčků. Twisťákům se tak nestane, že by se ocitli bez dat v mobilu.

Objem dat Cena
Denní balíček – podle spotřeby 100 MB 10 Kč
Internet v mobilu na den – jednorázový* neomezeně 69 Kč
Internet v mobilu na víkend – jednorázový* neomezeně 109 Kč

* rychlost max. 3 Mbit/s

Diskuze ke článku
Mirek
Mirek
Hmm po včerejší nabídce 02 je tohle směšné.
Martin Fabiánek
Martin Fabiánek
Tak pokud toto měl TMO nachystaný doředu, tak to po nabídce o2 měl zrušit....Toto je strašně vtipná nabídka (a to O2 nemusím)

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze