Kaktus uvádí nové datové balíčky a nabízí 2× dat na sociální sítě zdarma

1
Kaktus uvádí nové datové balíčky a nabízí 2× dat na sociální sítě zdarma
Fotografie: Kaktus
  • Nabídne více dat za stejnou cenu
  • K dispozici bude také dvojnásobný objem extra dat na sociální sítě, nově i na WhatsApp
  • Nové balíčky mají objem 6 a 12 GB dat

Virtuální operátor Kaktus vylepšuje datovou nabídku, jak se lze dočíst v tiskové zprávě. Zákazníci dostanou od 30. července více dat za stejnou cenu a hlavně o 100 % více dat na vybrané sociální sítě. Mezi ně nově patří i komunikace přes WhatsApp. Cena přitom zůstává stejná. Stávající nabídku datových balíčků nově rozšíří dva nové s objemem 6 a 12 GB. Nevyčerpané jednotky Kaktus, který má více než 110 tisíc zákazníků, převádí do dalších měsíců bez omezení.


K zakoupenému objemu dostane zákazník extra data navíc na vybrané sociální sítě. Nově se bude vždy jednat o 100% navýšení. Například balíček s limitem 1 GB tak automaticky nabídne další 1 GB na Facebook, Facebook Messenger, Instagram, Twitter, Snapchat a nově i WhatsApp. Dosud přitom porce na #KAKTUSítě byla jen 50 %.

K zakoupenému objemu dostane zákazník extra data navíc na vybrané sociální sítě.

Ceny jdou ale směrem dolů. Zatímco dříve získal zákazník za 200 Kč balíček 1,5+0,75 GB, nyní dostane celkem 4 GB (2+2). „Chyběla nám komplexnější nabídka včetně balíčku pro náruživé dataře, proto přicházíme také s dvěma novými balíčky. První nabídne celkem 6 GB, z toho 3 GB na vybrané sociální sítě. Druhý dokonce dvojnásobek – celkem 12 GB,“ upozorňuje David Milota, manažer zodpovědný za značku Kaktus, a dodává: „Více než 80 % našich zákazníků má smartphone a datové balíčky využívá více než polovina z nich. Zbývající část zákazníků, kteří používají internet v mobilu, platí podle objemu spotřebovaných dat.

Objem dat Extra data na sociální sítě Celkový objem dat Cena
500 MB 500 MB 1 GB 100 Kč
1 GB 1 GB 2 GB 150 Kč
2 GB 2 GB 4 GB 200 Kč
3 GB 3 GB 6 GB 250 Kč
4 GB 4 GB 8 GB 300 Kč
6 GB 6 GB 12 GB 400 Kč
Související články
Diskuze ke článku
Porydge Covername
Porydge Covername
Malá rada pro méně znalé... Za 50 Kč koupíte simku, na které je základní datový balíček a 100 kreditu, za který si koupíte další měsíc další balíček. Takže vás ten nejnižší balíček přijde prakticky jen na 25 korun. A po dvou měsících, po vyčerpání simku zahodíte a jede na novou. Takže komu stačí méně dat a chce tu nejnižší cenu, tak je to ta nejlepší nabídka.😃 Enjoy 😇

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze