Sony láká na představení novinek. Den D připadne na 24. února 2020

Sony láká na představení novinek. Den D připadne na 24. února 2020
77
  • Mohlo by dojít k představení Xperie 5 Plus
  • Smartphone by měl být vybaven novým Snapdragonem 865

Sony dnes oficiálně oznámila datum představení svých novinek, které připadne na pondělí 24. února 2020, tedy první den konání každoročního veletrhu MWC (Mobile World Congress) v Barceloně.


K představení novinek má dojít v průběhu dopoledne a k dispozici bude také živý stream z události. A co přesně by Sony mohlo odhalit? Počítá se s představením Xperie 5 Plus, která by mohla být vybavena novým Snapdragonem 865. Šušká se také o Xperii 3. Redakce mobilenet.cz vám přinese čerstvé zprávy přímo z Barcelony, odkud bude veškeré novinky monitorovat.

Diskuze ke článku
Mara Studna
Mara Studna
Co takhle vynechat tyto trapné komentáře?Ano,jsem fanda Sony,ale tyto blbé kecy,to neumíte napsat něco lepšího?Jaká morseovka apod????Ano,mám rád těstoviny na X způsobů,na druhou stranu si nedovedu představit,že bych podobné debilní komentáře psal vůči Samsungu apod.Ano,to se projevuje ůroven!!!Takže si uvařte nudle podle chuti a Těšme se co Sony a ostatní představí.Mne bude zajímat bezrámečková TV od Samsungu a pod. a rozhodně Nejsem takový ubožák,abych se do ostatních navážel tímto způsobem,velmi dobře zvolená konverzace.
Pere
Nechápem ten hnev a osočovanie ohľadne značky Sony(sa iných značiek) . Už to sledujem nejaký ten piatok na diskusiách všeobecne a čudujem sa že tento nezmyselný chat tu admini tolerujú . Zaujímam sa o nejaké názory a skúsenosti ľudí a nájdem tu len samé hádky a veľmi málo konkrétnych názorov . Za mňa je momentálny progress v mobiloch pomerne výrazný a človek si už pomaličky začína vyberať len podľa nádstavby,dizajnu a farebného prevedenia keďže sa konkurencia v podstate vyrovnáva . Mňa minulý rok zaujala Xperia 5 tak som si ju kúpil a veľmi milo ma prekvapila. Zaujímam sa o ďalší model od Sony a dúfam že aj ďalšie modeli budú mať u ľudí úspech . A ešte aby som nebol zaradený ako Sony ovca tak používam aj Huawei p20 pro a sem tam Lumia 950 :-)
Carda
Já jsem carda cardoušek 4% cukroušek růžový mám brejličky vždyť miluji nudličky :D
Martin Fabiánek
Já bych od Sony rád viděl situaci kdy od modelu udělají 3 verze s podobnou výbavou. Compact s poměrem stran 16:9, obyčejný s 18:9 a pro nebo plus s 21:9. Ale je to mé zbožné přání. Každopádně pokud představí koncem února model, který půjde na trh až v červnu, tak ať se nedivím, že se na ně zapomene....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze