Sony Xperia 5 Plus má mít velký OLED displej a 3,5mm jack

Sony Xperia 5 Plus má mít velký OLED displej a 3,5mm jack
53
  • OLED displej by měl nabídnout 6,6palcovou úhlopříčku
  • Na zadní straně je trojitý fotoaparát, pravý bok je domovem čtečky otisků prstů

Server slashleaks.com informoval o chystané Xperii 5 Plus od Sony, přičemž zveřejnil i pravděpodobnou podobu. Má se jednat o velké zařízení s 6,6palcovým OLED displejem. Rozložení prvků bude tradiční. Na pravém boku bude nejen čtečka otisků prstů, ale i spoušť fotoaparátu. Kolem zobrazovače jsou velmi malé rámečky, přičemž nad a pod se vměstnaly reproduktory, překvapení se zřejmě objeví i na horní hraně. Neměl by zde chybět 3,5mm jack, navzdory tomu, že současné Xperie jej už nemají.

Sony Xperia 5 Plus

Informace o hardwaru nejsou známé, ale předpokládá se, že by Sony mělo nasadit Snapdragon 865. Na čelní straně se objeví 8megapixelová selfie kamerka, zatímco na zadní straně budou tři fotoaparáty a senzor ToF. Prozatím není známé, kdy by se Xperia 5 Plus od Sony měla představit.

Diskuze ke článku
Blue Sun
Tak tohle bude hit. Sony by mohlo prodat 10 kusů v Japonsku, 3 v Americe a v Evropě 4, přičemž tři z toho si pro sebe a rodinu koupí Mara Studna.
Carda
Jenom další nudlovitá ultranudle a potvrzení mých slov o nepřekonatelnosti displejů 16 : 9 kde si užívam krásně filmy a další obsah pěkně na celém displeji
Jen Tak
Krom trochu diskutabilního, byť v dnešní době dost preferovanému, poměru stran, je tento mobil trefou do mého vkusu:) Mně se líbí:)
Jen Tak
* preferovaného

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze