Připravuje se Vivo V29 Pro. Jeho záda lákají změnou barvy

Připravuje se Vivo V29 Pro. Jeho záda lákají změnou barvy
Fotografie: Michal Pavlíček, mobilenet.cz
  • Nebude chybět speciální přisvětlení Aura Light
  • Premiéra proběhne v Indii 4. října

Vivo si letos poměrně hýčká řadu V29, ve které jsme se dočkali už tří modelů V29, V29 Lite a V29e, přičemž kromě posledního jsou dostupné i na českém trhu. Vesměs jde o telefony rozprostřené ve střední třídě, které se zaměřují na vzhled a dobrou výbavu. Vivo nyní plánuje dodat ještě jeden model, zřejmě nejvýše postavený. Server gsmarena.com informuje o blížícím se Vivu V29 Pro.

Vivo V29 Pro

V tuto chvíli výrobce neodhalil parametry telefonu, ale ukázal jeho design. Spatřit můžeme hned tři barevné varianty, a to himálajskou modrou, majestátní červenou a vesmírnou černou. Nejzajímavější bude červená verze, u které výrobce naznačuje změnu odstínu, zřejmě v závislosti na slunečním záření.

Spatřit můžeme také poměrně výrazný modul pro fotoaparáty, kde se nachází nejen tři snímače, ale také kruhové přisvětlení Aura Light. Kruh se skládá z několika diod, u kterých můžete měnit jejich tepelný nádech a dodat portrétním snímkům přirozenější podobu. Identickou funkci již nabízí i u nás prodávané Vivo V29.

Připravované Vivo V29 Pro se oficiálně odhalí již 4. října v Indii, kde se také záhy začne prodávat. O mezinárodní dostupnosti v tuto chvíli nejsou známé informace.

Diskuze ke článku
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Přidejte svůj názor jako první.
Přidat názor

Nejživější diskuze