Podívejte se na podlouhlý výřez chystaného Huawei Mate 30 Pro

Podívejte se na podlouhlý výřez chystaného Huawei Mate 30 Pro
  • Huawei Mate 30 Pro by měl disponovat superrychlým 55W drátovým nabíjením
  • Chybět nebude ani vylepšené 10W reverzní bezdrátové nabíjení
  • O výkon se postará čipset Kirin 985, který bude spolupracovat s 5G modemem Balong 5000

Aktualizováno 12. 7. 2019

Na shashleaks.com byla před pár hodinami zveřejněna pravděpodobná podoba výřezu chystaného Huawei Mate 30 Pro. Četné otvory napovídají, že by měl telefon disponovat pokročilým 3D rozpoznáváním obličeje přinejmenším na úrovni Huawei Mate 20 Pro.

Huawei Mate 30 Pro

Aktualizováno 9. 7. 2019

Situace kolem Mate 30 Pro od Huawei se mění jako aprílové počasí. Zdá se, že předchozí spekulace ohledně kruhového modulu fotoaparátu nemusí být pravdivé. Naznačuje to nejnovější únik ochranných pouzder, na kterých je jasně vidět, že zadní strana má mít podlouhlý obdélníkový tvar se zaoblenými rohy.

Huawei Mate 30 Pro

Aktualizováno 5. 7. 2019

Předchozí zvěsti o kruhovém modulu fotoaparátu se nyní možná potvrzují. Na nově uniklém renderu můžeme vidět zadní stranu s kruhovým modulem a netradičně rozestavěnou čtveřicí fotoaparátu. Doplněna je ještě samozřejmě o přisvětlovací diodu.

Huawei Mate 30 Pro
Huawei Mate 30 Pro

Aktualizováno 1. 7. 2019

Slashleaks přichází s dalším únikem, který tentokrát odhaluje podobu zad chystaného Huawei Mate 30 Pro. Na rozdíl od Mate 20 Pro s „plotýnkou“ neboli čtvercovým modulem fotoaparátu bychom se měli dočkat kruhového modulu fotoaparátu.

Huawei Mate 30 Pro

Aktualizováno 17. 6. 2019

Nejnovější informace pocházející z ithome.com poukazují na přítomnost 90Hz panelu i v očekávaném smartphonu Huawei Mate 30 Pro. Ten se tak zařadí po bok špičkového OnePlus 7 Pro, na nějž jsme vám nedávno přinesli podrobnou recenzi. Dále můžeme očekávat zahnuté okraje displeje a čelní kamerku ukrytou v poměrně drobném „průstřelu“ u levého horního rohu.

Původní informace z 6. 5. 2019

Loňský vlajkový model Mate 20 Pro se Huawei opravdu povedl a na úspěchu se velikou měrou podílela také řada nových technologií, se kterými telefon přišel jako první na trh. Tou nejúspěšnější z nich je pravděpodobně čím dál tím populárnější reverzní bezdrátové nabíjení, ale za zmínku stojí také superrychlé 40W drátové nabíjení, čtečka otisků prstů v displeji, či netradičně umístěný hlasitý reproduktor v USB-C.


Na qq.com se objevila zpráva, která naznačuje, že nástupce Mate 20 Pro svému předchůdci rozhodně ostudu neudělá. Chystaný Huawei Mate 30 Pro bude totiž údajně oplývat řadou novinek, které jsme neviděli u Mate 20 Pro ani u Huawei P30 Pro. Jednou z nich bude, alespoň co se velikosti týče, samotný displej s uhlopříčkou 6,71 palce. Dodávat jej má opět BOE a i tentokrát se má jednat o AMOLED panel s integrovanou čtečkou otisků prstů.

O výkon se postará 7nm Kirin 985, který bude spolupracovat s modemem Balong 5000 pro podporu sítí páté generace. Pravděpodobně se však dočkáme rovněž 4G varianty a 5G verze se podívá jen na určité trhy. Na zadní straně se má nacházet hned čtveřice fotoaparátů, mezi kterými by neměl chybět klasický ani ultraširokoúhlý snímač. Oproti Mate 20 Pro zde bude i takzvaný „time-of-flight“ senzor sloužící pro přesné určení vzdálenosti snímaných objektů.

Baterie by měla nabídnout kapacitu 4 200 mAh včetně podpory superrychlého 55W drátového nabíjení. K vylepšení dojde také u reverzního bezdrátového nabíjení, které nyní bude schopno nabíjet další zařízení, jako například sluchátka nebo jiný smartphone, výkonem až 10 W oproti stávajícím 5 W. Představení telefonu se pravděpodobně dočkáme opět v říjnu. Téměř se 100% jistotou však můžeme očekávat, že o Huawei Mate 30 Pro do té doby ještě uslyšíme.

Diskuze ke článku
TRUMP
Bude mít android?
Carda
Já už od toho nic neočekávám prostě jen další nezajímavá nudle s viditelnými rámečky a odporným výřezem(nebo dírou) který spolu s kulatými rohy zmenšují displej.
q2
Rychlé nabíjení je určitě velice užitečné, ale to reverzní bezdrátové?? To mi trochu uniká.
Ondra
Radši ten otvor dali na druhou stranu, aby náhodou nevypadal jako S10+ :-D To sou fakt zoufalci.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze