Xiaomi rozdává telefony. Kupte si Redmi Note 12 Pro 5G a druhý dostanete zdarma

6
Xiaomi rozdává telefony. Kupte si Redmi Note 12 Pro 5G a druhý dostanete zdarma
Fotografie: Mobil Pohotovost

Víte, kdy se nejlépe vyplatí pořídit nový telefon? Ideálně v případě, kdy prodejci přijdou s extra výhodnou nabídkou. Jednu takovou akční parádičku si připravilo Xiaomi společně se svým partnerem Mobil Pohotovost. Speciálně u Mobil Pohotovosti totiž pořídíte skvělý Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G s bonusem 1 500 Kč, a navíc k němu dostanete druhý smartphone v hodnotě 2 299 Kč a tříletou záruku zcela zdarma.

Rychlé nabíjení, super foťák a technologie Dolby

Koupě nabušeného Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G snad nikdy nebyla výhodnější. Absolutně nejlépe jej pořídíte v případě prodeje vašeho staršího zařízení. Nejen, že za nepoužívaný smartphone, tablet, chytré hodinky či konzoli získáte u Mobil Pohotovosti tu nejvyšší možnou výkupní cenu, ale také extra bonus v hodnotě 1 500 Kč a tříletou záruku na telefon v hodnotě několik tisíc jako dárek.

Xiaomi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G vás tak vyjde už na 7 499 Kč (běžně 8 999 Kč). Za tuto cenovku dostanete parádní smartphone s 6,67" AMOLED displejem, 50Mpx foťákem, procesorem od MediaTeku a 67W turbo nabíjením. Třešničku na dortu představuje lahůdka v podobě Dolby Vision a Dolby Atmos, takže si své osobní minikino můžete užít kdykoliv budete chtít.

1+1 zdarma

Pokud si nyní pořídíte Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G, získáte druhý smartphone –⁠ Xiaomi Redmi A2 v hodnotě 2 299 Kč zcela zdarma. Ten si můžete nechat jako náhradní telefon nebo jím třeba obdarovat někoho blízkého. Ale pozor, jak už to tak bývá, nabídka je časově omezená.

Xiaomi