Tip na Valanetýna? Chytré spodní prádlo Love Magenta potěší i pobaví

7
Tip na Valanetýna? Chytré spodní prádlo Love Magenta potěší i pobaví
  • T-Mobile se, nejenom v rámci propagace Magenty, pustil do prodeje netradičního příslušenství
  • Jedná se o spodní prádlo pro páry s výraznou růžovou barvou a speciálním čipem, který komunikuje s chytrými telefony
  • Stačí vložit čip a pořádně se zavrtět, čip se postará o zbytek

Růžová barva služby Magenta vybízí k tomu, využít blížícího se svátku zamilovaných, to si zřejmě řekli v Deutsche Telekom AG (mateřská společnost T-Mobile), když vymýšleli novou kampaň nejen na podporu své služby. Tak trochu nečekaně se T-Mobile „vytasil“ s chytrým spodním prádlem pro páry, které si můžete pořídit v rámci limitované nabídky za zhruba 730 Kč i s dopravou přímo z Německa.

V balíčku je spodní prádlo ve dvou vydáních. Konkrétně se jedná o pánské boxerky a dámské kalhotky, přímo na stránkách si však můžete navolit libovolnou kombinaci, a to včetně velikostí. Spodní prádlo má poměrně běžné složení: z 95 % se jedná o bavlnu, zbytek doplňuje elastan. Charakterizuje ho sytě růžová barva, do které je zahalena i služba Magenta, na kterou spodní prádlo odkazuje i na svém pasu. Spodní prádlo je na dotek příjemné, „umělotin“ se obávat nemusíte.

Nečekejte žádnou mimozemskou technologii.

Spodní prádlo Love Magenta samo o sobě chytré není, můžete do něj však vložit speciální čip, který je (opět ve dvou vydáních) součástí zásilky. Tento čip se následně vloží do speciální kapsičky přímo ve spodním prádle a propojí se s aplikací Connected Underwear, která je k dispozici zdarma pro Android a iOS. Nečekejte žádnou mimozemskou technologii, po spárování s aplikací vás požádá o oprávnění zasílání notifikací a zapnutí režimu „Nerušit“, který však protistrana musí potvrdit. Nemusíte se tak obávat, že pokaždé, když si nasadíte chytré spodní prádlo, vypnete svému protějšku telefon, i když, bylo by to zřejmě zábavnější řešení.

Stáhnout Connected Underwear

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

A jak k aktivaci čipu dojde? Jednoduše, budete muset trochu zatancovat, nebo se alespoň pohybovat. Jakmile čip zachytí akci, vyšle notifikaci do telefonu protějšku, ten může přijmout, ale také nemusí, výzvu na aktivaci režimu Nerušit. Pak už můžete dělat vše, nemusíte se obávat, že by vás rušily zvuky zařízení. Tedy, telefon úplně neztichne, automaticky může spustit romanticky laděné písničky.

Těch má aplikace v repertoáru 28 v celkové délce zhruba 2 hodiny, nechybí ani takové pecky, jako je například When A Man Loves A Woman od Michaela Boltona. Pokud hudební podkres k vašim plánům nepotřebujete, můžete hudbu samozřejmě i vypnout. Jen před praním nezapomeňte čip ze spodního prádla vyndat, „pračkuvzdorný“ samozřejmě není.

To je vlastně vše, nic více chytré prádlo Love Magenta neumí. Nemáme ovšem obavy, že byste nevěděli, jak pokračovat dál.

Diskuze ke článku
Blue Sun
Kolikrát to tu ještě bude?
Carda
A stejně je to nudle.
Kunťa Punťa
Kunťa Punťa
Další komerce.
Alois Jirasek
Alois Jirasek
Tak napodruhe ........ a ted aspon vime zhruba, jak to funguje ..... cili je to vlastne uplne k nicemu:o) Po zatreseni, to vytvori BT hotspot a kdyz ho telefon nejde, udela nejakou akci ...... hm ..... to je fakt pecka:o) Sice chybi vydrz nebo zda se da dobijet, ale to je asi fuk, stejne to nikdo nepouzije. Kdyz jsem se treba dival na oficialni stranky, tak tam nebylo ani tolik informaci jako v tomto clanku ...... to musi byt clovek hodne zklaman a nasrany na tmobile, kdyz si koupi takovou pitomost. Ale jinak jako verim, ze na tom vyryzovali slusne .....

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze