MWC 2019 logoVše z veletrhu MWC na jednom místě

Tetrisový parkour a další skvělé hry zdarma

Tetrisový parkour a další skvělé hry zdarma
1
  • Venku je hezky, takže někam vyrazíme – třeba se proběhnout tetrisem
  • Ponoříme se také do epické akční RPG a vyplujeme na moře
  • FreeBox přináší čtveřici zajímavých her zdarma

Venku se udělalo krásně, čehož využijeme a vydáme se ven. Jakmile začne každý rok teplota stoupat, stále si říkám, že bych měl začít běhat. A dnes to dodržím – ve hře Tetrun nás čeká opravdové kondiční cvičení. Do přírody a chladných jeskyní zase vyrazíme v RPG Eterium. Určitě to bude záživnější, než procházka po lese. Komu se už stýská po moři, nalezne ho v pirátské hře DOKDO. A abychom jen neseděli u počítače, posadíme se do auta a vydáme se na přátelskou projížďku s tlupou policistů.

FreeBox #198 – skvělé hry zdarma

Tetrun: Parkour Mania

Šikovnost českých autorů na mobilenetu velmi rádi připomínáme. Tentokrát pro vás máme tip na jednu parádní hru zdarma. Tetrun, jak již název napovídá, spojuje dva těžko představitelné světy – na jedné straně je to tetris a na druhé parkour. Jakmile hru spustíte, vše vám začne dávat smysl. Trať je totiž nekonečná – běháte stále dokola, ale jak dopadají dílky, cesta se neustále mění. Zároveň máte neuvěřitelnou svobodu pohybu, jen co se naučíte pár šikovných gest.

Tetrun

Stáhnout Tetrun: Parkour Mania

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Eternium

Pokud si chcete zavzpomínat na slavné začátky akčního RPG žánru, můžete ve skříni vyštrachat Diablo. A nebo si místo toho můžete stáhnout tuto mobilní hru, ve které se stanete válečníkem či mágem a vyrazíte zachraňovat svět před pohlcující zkázou. Ovládání je samozřejmě zcela přizpůsobené telefonům. Díky tomu stačí klepnout pro pohyb nebo útok. Speciální dovednosti pak aktivujete kreslením gest. Nechybí tu ani sbírání předmětů a epický příběh.

Eterium

Stáhnout Eternium

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

DOKDO

Moře znamená volnost a svobodu. Bohužel, či bohudík, také nebezpečí. V této hře se svou kocábkou vyrazíte dobývat vody plné pirátů. Vaším cílem je přemoci jejich flotilu, obsadit základnu a z té vyrazit dále. Čím dále budete, tím větší nebezpečí na vás číhá. Sami také nejste bezbranní, plundrování nebo rybolov využijete pro vylepšení vlastní lodi a za chvíli můžete mít i vlastní flotilu.

DOKDO

Stáhnout DOKDO

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Car vs Cops

I dnešní týden zakončíme rychlou a jednoduchou Ketchappovkou. Pamatujete si tu klasickou dětskou hru na zloděje a policisty? Tak si k tomu přimyslete akční honičky v autech a spoustu výbuchů. Vaším cílem je vydržet na útěku co nejdéle, u toho sbírat body a šikovným manévrováním se zbavovat policejních aut. Je to přesně ten typ hry, který vás omámí svou jednoduchostí.

Car vs Cops

Stáhnout Car vs Cops

Google Play (zdarma) App Store (zdarma)

Podívejte se také na starší díly seriálu FreeBox, které běžně vydáváme v pátek ráno, abyste celý víkend měli co hrát. Najdete v nich přesně čtyři hry, přičemž na své by si měl přijít snad každý, ať už vás zajímá hraní akčnější či hloubavější nebo hledáte hry velké a grandiózní, či spíše krátké a oddechové.

Partnerem pořadu Freebox je Xiaomi-Czech.cz, Witty Trade s.r.o. a model Xiaomi Redmi 5 Plus s velkou baterií pro všechny hráče.