Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Huawei Mate 50 Pro, bude se i soutěžit

Sledujte mobilecast #special! Povíme si vše o Huawei Mate 50 Pro, bude se i soutěžit
Fotografie: Petr Vojtěch, mobilenet.cz
  • Již dnes můžete sledovat mobilecast #special, tentokrát na vlně s Huawei
  • Podrobně se pobavíme o novince Mate 50 Pro
  • Dostane se i na lákavou soutěž
  • Startujeme v 16:00 a zadání soutěžní otázky naleznete jen a pouze v on-line streamu

Už jste zaznamenali naše dojmy na špičkový Huawei Mate 50 Pro? A všimli jste si i našeho testu fotoaparátů? Novinka je plná zajímavostí, a tak vás nemůžeme ochudit o oblíbený mobilecast #special, tentokrát úzce zaměřený právě na novinku od Huawei. A jak už dobře víte, neobejde se to bez pořádné soutěže. A i tentokrát více než lákavé, hrát totiž budeme právě o Huawei Mate 50 Pro. Dokážete si snad představit lepší pozvánku?

Abyste mohli soutěžit, budete nás muset sledovat, právě v dnešním mobilecastu #special zazní i soutěžní otázka. Tu zadáte do formuláře v samostatném článku, který se na webu mobilenet.cz objeví krátce před startem samotného přenosu.

Jak už možná víte, ten, kdo sleduje mobilecast naživo, má šanci na výhru mnohem vyšší. V tomto případě dvojnásobnou. Pokud tedy budete sledovat náš pořad živě, výhra bude mnohem pravděpodobnější. Partnerem mobilecastu #special je společnost Huawei. Pokud vás k novince něco zajímá, ptejte se v diskuzi pod článkem.

Pořadem mobilecast #special vás budou dnes od 16:00 hod. provázet stálice v podobě Ioannise Papadopoulose a Honzy Pospíšila. Těšíme se na vás!

Ať vám už žádná novinka neunikne! Sledujte mobilenet.cz na Facebooku, Twitteru a Instagramu!