SAZKAmobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma, nebo volání a SMS za korunu

5
SAZKAmobil rozdává ke každé nové SIM data zdarma, nebo volání a SMS za korunu
  • Od 2. září připravil mobilní operátor SAZKAmobil akci pro nové zákazníky
  • Po aktivaci nové SIM karty si mohou vybrat jednu ze dvou odměn: balíček 1 GB dat na měsíc, nebo Levné volání a SMS za 1 Kč na měsíc

S výhodnými nabídkami přichází SAZKAmobil téměř neustále. Ať už to jsou odměny za dobití nebo levná data v mobilní aplikaci. Tentokrát jsme pro nové zákazníky připravili nabídku z těch nejpopulárnějších,” říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

V období od 2. 9. do 31. 10. 2019 si po aktivaci SIM karty mohou zákazníci vybrat zdarma některé odměny, které SAZKAmobil běžně nabízí svým stávajícím zákazníkům jako odměny za dobití. Jedná se o 1 GB internetu zdarma a Levné volání a SMS za jednu korunu. Odměnu si zvolí zákazníci pomocí bezplatné SMS do sedmi dnů od aktivace a mohou si ji užívat až 30 dní.

Novou SIM kartu od SAZKAmobilu lze získat několika způsoby. Nejpohodlnějším je nákup online na tomto odkazu s tím, že kartu zákazník obdrží zcela zdarma. Kartu lze ale také objednat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu na bezplatné infolince 800 77 11 11. Samozřejmě nejrychlejší možností je nákup na některém z více než 7 tisíc prodejních míst s terminálem SAZKY. To nejbližší si lze nalézt na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Kromě levného volání a SMS, případně 1 GB internetu zdarma nabízí SAZKAmobil i další výhody, na které poukazuje v tiskové zprávě. Pokud si zákazníci například dobijí kredit aspoň za 300 Kč, mají nárok na jednu ze čtyř odměn za dobití. Díky nim mohou například neomezeně volat i smskovat v síti nebo získat 100 Kč kreditu navíc. Zákazníci se také mohou účastnit loterie SAZKAmobil Šance, kde se každý měsíc hraje minimálně o čtvrt milionu korun.

Diskuze ke článku
Aleš Brigant
Aleš Brigant
Jen chci podotknout, že "kartu zákazník obdrží zcela zdarma" znamená, že zaplatíte 75 Kč. ????
Vojta Vilímec
Vojta Vilímec
Výsměch
tom
150,-Kč

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze