Asset 1Vše z veletrhu CES na jednom místě

Samsung Gear 2 a Gear Fit v ČR již za dva týdny, cena zůstává

3

Příznivci moderních technologií v České republice se dočkají 11. dubna 2014, kdy bude zahájen prodej nejnovějších chytrých hodinek Gear 2 a Gear 2 Neo. Ve stejný den dorazí také chytrý náramek Gear Fit a samozřejmě i dlouho očekávaná vlajková loď Samsung Galaxy S5.

Elektronická zařízení, která lze nosit stále při sobě na těle či oblečení, jsou pod označením wearables nejnovějším trendem moderních technologií. Samsung má ve svém portfoliu hned několik nových zástupců: Gear Fit, Gear 2 a Gear 2 Neo. Poprvé budou k dostání na českém trhu 11. dubna 2014.

Samsung Galaxy S5, Gear 2 a Gear Fit

Tato chytrá zařízení v podobě hodinek jsou kombinací vytříbeného stylu, pohodlí a užitečných funkcí, díky kterým uživatel zůstane neustále v kontaktu se svým okolím. Prostřednictvím propojení s chytrými telefony Samsung umožňují přijímat hovor (Gear 2 a Gear 2 Neo), číst SMS a e-maily, upozorňují na důležité události z aplikace S Plánovač a mají řadu dalších praktických funkcí.

Samsung Gear Fit

Samsung Gear Fit velmi dobře sedí na zápěstí a disponují dobře čitelným Super AMOLED displejem. Díky široké nabídce fitness nástrojů jsou dokonalým trenérem, který poskytuje na míru vytvořené rady a doporučení pro osobní trénink. Doporučená maloobchodní cena je 4 999 Kč včetně DPH.

TIP! Sportovní náramek s ohnutým displejem: Samsung Gear Fit naživo

Samsung Gear Fit

Samsung Gear 2

Hodinky Gear 2 mají přímo v hlavní části přístroje fotoaparát s rozlišením 2 Mpix. Nově jsou vybavené také infračerveným portem, pomocí kterého lze ovládat například televizor. Chytrou funkcí je také možnost hledání telefonu pomocí hodinek. Když telefon nemůžete najít, s pomocí hodinek začne telefon vydávat zvuk a vy jej jednoduše najdete. K dostání bude stříbrnošedá barva těla hodinek s vyměnitelným černým páskem. Doporučená maloobchodní cena je 7 599 Kč včetně DPH.

TIP! Samsung Gear 2: první dojmy z druhé generace Galaxy Gear

Samsung Gear 2

Samsung Gear 2 Neo

Samsung Gear 2 Neo disponují funkcemi hodinek Gear 2, rozdíl je ale v absenci vestavěného fotoaparátu. Stejně jako s Gear 2 můžete s těmito hodinkami vyřídit hovor, přečíst si SMS, e-mail nebo využít vestavěný hudební přehrávač s možností připojení na Bluetooth sluchátka. V nabídce bude černé tělo hodinek s černým vyměnitelným páskem. Doporučená maloobchodní cena je 5 499 včetně DPH.

Samsung Gear 2 Neo

Pokud byste se chtěli odlišit, nabízí Samsung ještě možnost dokoupit alternativní pásky. Pro modely Gear 2 a Gear 2 Neo jsou k dispozici v oranžové, hnědé a šedé a jeden vyjde na 1 299 Kč. V případě náramku pro Gear Fit lze vybírat mezi šedou a oranžovou, přičemž cena jednoho činí 649 Kč.

Zdroj: TZ Samsung

Diskuze ke článku
Viktor Beran
Viktor Beran
Naposledy upraveno: 27. 3. 2014 16:43
:-D Samsung si chce evidentně hrát na Androidí jabko .... jak cenou, tak i omezenností na vlastní modely . . .
tom
Mohli byste prosim v katalogu zalozit krome sekce mobilu a tabletu i sekci hodinek?
Marko Jung
Marko Jung
Ty hodinky se nedají použít s Lumií?Androida už znova nechci. :-(

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze