Odhaluje se přepracovaný vzhled modulu fotoaparátů řady Galaxy S21

4× aktualizováno
Odhaluje se přepracovaný vzhled modulu fotoaparátů řady Galaxy S21
Fotografie: @OnLeaks
  • V příštím roce by vlajková řada mohla udělat opět významný pokrok kupředu
  • Přepracován bude modul s fotoaparáty

Aktualizováno 23. 10. 2020

Uživatel Camio Ngo na Twitteru zveřejnil fotografii údajných modulů fotoaparátů pro budoucí Samsung Galaxy S21. Design v podstatě souhlasí s dřívějšími úniky.

Samsung Galaxy S21

Aktualizováno 21. 10. 2020

Ice universe zveřejnil informaci o displejích chystané řady Samsung Galaxy S21. Podle jeho zdrojů by měl mít pouze nejlépe vybavený Samsung Galaxy S21 Ultra zaoblený displej, základní Galaxy S21 i S21+ mají mít „2D“ plochou obrazovku.


Aktualizováno 18. 10. 2020

@OnLeaks dnes zveřejnil podobu chystané řady Galaxy S21. Níže si můžete prohlédnout základní model S21, ale také nejlépe vybavený Galaxy S21 Ultra s větším fotomodulem. Výrobce by měl představit také „prostřední“ verzi S21+.Aktualizováno 20. 8. 2020

Podle informací GalaxyClub bychom se mohli u nástupců řady Galaxy S20 dočkat větší baterie. Baterie zařízení chystané řady s pravděpodobným označením Galaxy S21 nebo S30 by se mohla pochlubit kapacitou navýšenou přibližně o 300 mAh.

Původní informace z 10. 4. 2020

Od představení řady Galaxy S20 uplynuly sotva dva měsíce, ale nikdy není příliš brzy na to začít spekulovat o nástupci. Známý leakster @IceUniverse zveřejnil informaci o tom, že Samsung údajně zvažuje nasazení čelního fotoaparátu za displej. Ve výsledku by to znamenalo, že by budoucí vlajková loď Samsungu neměla žádný výřez ani průstřel. Displej by nebyl ničím přerušený, což je situace, po které mnoho uživatelů volá. Nasazení v řadě Galaxy S se jeví jako velmi pravděpodobné.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G

Jistotu však zdaleka nemáme, neboť se Samsung bude muset vypořádat s několika technickými problémy, které doposud nasazení fotoaparátu pod displej brání. V prvé řadě jde o to, že dnešní displeje se chlubí vysokou jemností, tedy přílišnou hustotou jednotlivých pixelů. Kvůli tomu je problém s propustností světla, která je pro využití fotoaparátu naprosto nezbytná. První překážka pak zcela přímo souvisí s tou druhou. Dnešní fotoaparáty stále nepojmou dostatek světla a pokud jim přístup ke světlu omezí ještě displej, klesá kvalita výsledných snímků.

Nicméně Samsung je v oblasti displejů pro mobily špičkou. I tak ale testovací prototypu s fotoaparátem pod displejem prezentovalo Oppo a Xiaomi. To však uvedlo, že cesta k tomuto řešení bude ještě poměrně dlouhá.

Diskuze ke článku
Tafhb
Hlavně ať má stejně rámečky okolo displeje na všech čtyřech stranách a pokud možno není zahnutý!

..průstřel mi tolik nevadí jako různé rámečky
Meth
No už aby to bylo. Ten hnůj co je teď na trhu nepovažuji za regulérní telefony, ale jen nějaké zmrvené prototypy, které nikdy neměly přijít mezi lidi. Vykrojené displeje, průstřely, obří rozměry atd., to je mor dnešní doby, který mi znechutil kupovat dnešní telefony. Dát dvacet za telefon který má díru v displeji mi jednoduše zdravý rozum neumožňuje. Díky za to. Své naděje vkládám do Applu, jestli představí bájný iphone9, okamžitě běžím pro něj. Telefony s androidem jsou jeden jako druhý, nuda a šeď.
jirka
vývoj galaxy S21 probíhal ještě než představili samotnou dvacítku. naprosto běžný postup.
Lukes
Snad se nebude ve finale jmenovat S21 - strasny nazev.. Spise to bude S30.. Celkove ty nazvy jsou komicke. Omg, dam nazev Samsung Galaxy S 2021, trvale ustalim tento nazev pro vlajky, ne? Taky to nezni nijak zajimave, mam S10, posledni normalni oznaceni, ted S20, porad meni nazvy, stejne eSko vychazi jednou rocne, tak maji davat pouze S a rok, aby se v tom prase vyznalo..

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nejživější diskuze