Samsung Galaxy J5 Prime (2017) odhaluje své specifikace

Samsung Galaxy J5 Prime (2017) odhaluje své specifikace
4
  • Chystáný telefon nabídne 5palcový HD IPS displej, procesor Exynos 7570 či 3 GB RAM
  • Narazíme u něj i na čtečku otisků prstů, 13Mpx fotoaparát či Android 7.1.1 Nougat

I když se konec roku kvapem blíží, dostáváme stále zprávy o zatím nepředstavených telefonech pro letošní rok. Jedním z nich má být i smartphone nižší třídy od Samsungu vystupující pod kódovým označením Samsung SM-G571. Podle všeho se pod tímto názvem schovává Galaxy J5 Prime (2017), který se bude v mnohém podobat letošnímu Galaxy J3.

Samsung Galaxy J5 Prime (2017) specifikace

5palcový HD displej má nabídnout pro Samsung spíše netradiční IPS technologii a o výkon se postará čtyřjádrový procesor Exynos 7570 a GPU Mali-T720. Nechybějí ani 3 GB RAM, 16 GB interního úložiště s možností rozšíření microSD kartou či menší baterie s kapacitou 2 500 mAh. Slušné fotky by mohl produkovat 13Mpx hlavní fotoaparát i přední 8Mpx kamerka.

Dále narazíme i na čtečku otisků prstů integrovanou do domovského tlačítka na přední straně. Zamrzí ovšem uváděný systém Android 7.1.1 Nougat. Oreo by se v teprve připravovaném telefonu určitě vyjímalo mnohem lépe, ale jedná se o nižší třídu, takže nelze očekávat zázraky. Koneckonců nemusí Samsung chystaný telefon ani uvést na trh jako Galaxy J5 Prime. Datum představení totiž ještě neznáme, takže změně názvu nic nebrání.

Zdroj: howtechhack.com, phonearena.com

Diskuze ke článku
petr dvorak
petr dvorak
Pochybuju, že vy to pár dní před koncem roku mělo ve jmenovce 2017.
Absolut NoFak
Pripalena aomeleta, lagy, lagy a zase lagy, to jsou jediné specifikace, které je potřeba znát.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze