Asset 1Vše z veletrhu CES na jednom místě

Redmi Note 10 dorazí ve dvou verzích. Ta lepší nabídne Snapdragon 750G

aktualizováno
2
Redmi Note 10 dorazí ve dvou verzích. Ta lepší nabídne Snapdragon 750G
Fotografie: Ioannis Papadopoulos, mobilenet.cz
  • Ve velkém displeji bude malý průstřel pro čelní fotoaparát
  • K dispozici bude až 8GB RAM a Android 10

Aktualizováno 12. 10. 2020

Řada Redmi Note 10 o sobě dává znovu vědět a tentokrát se skrze weibo.com dozvídáme, že by mobil měl existovat ve dvou značně se lišících variantách. Ta lepší se má spoléhat na nový Snapdragon 750G a hlavní 108megapixelový fotoaparát. Oproti tomu hůře vybavená verze bude muset vzít zavděk procesorem Dimensity 720 od MediaTeku a hlavní fotoaparát již bude mít „pouze“ 48 megapixelů. U lepší verze má být nasazena baterie s kapacitou 4 800 mAh a 33W nabíjením. Spekuluje se, že lépe vybavené Redmi Note10 by se mělo výbavou až povážlivě blížit současnému Xiaomi Mi 10T Lite, ovšem s přepracovaným hlavním fotoaparátem.

Původní informace ze 7. 9. 2020

Vůbec prvně se můžeme díky slashleaks.com podívat na chystané Redmi Note 10. Novinka bude opět pozvolnou evolucí s velkým displejem, v jehož levém horním rohu je viditelný průstřel pro čelní fotoaparát. Pod kapotou by se mohl objevit Snapdragon 765G a 8GB operační paměť, což je velmi slušná kombinace. Prostředí zajistí Android 10 a nadstavba MIUI 12.

Na zadní straně zaujme kruhový modul s fotoaparáty. Hlavní snímač nabídne 48megapixelové rozlišení a určitě lze očekávat i ultraširokoúhlý objektiv. Dále zde budou ještě dvě fotoaparáty, u kterých není jasné, k čemu přesně budou sloužit. Více informací v tuto chvíli není známo.