Obří Honor Note 10 dorazí v červenci. Vybaven bude Kirinem 970

Obří Honor Note 10 dorazí v červenci. Vybaven bude Kirinem 970
17
  • Huawei si od Samsungu údajně objednal obrovské Super AMOLED panely
  • Objevit by se mohly v chystaném Honoru Note 10
  • Potěší velká baterie s kapacitou 6 000 mAh

Aktualizováno 10. 7. 2018

Honor Note 10 dorazí již za několik dní, a tak není divu, že se objevuje v Geekbenchy. V něm se odhalily specifikace procesoru, které zmiňují osm jader a základní takt 1,84 GHz, což jasně ukazuje na Kirin 970. Operační paměť nabídne 6 GB a systémem bude dle očekávání Android 8.1 Oreo.

Honor Note 10

Aktualizováno 9. 7. 2018

Příchod Honoru Note 10 je již v podstatě jistou záležitostí. Oficiálně na něj výrobce láká novým teaserem. Půjde o nástupce předloňského Honoru Note 8. Prozatím známe jen některé prvky výbavy. Například v případě procesoru se počítá, že dojde k nasazení Kirinu 970. Nejnovější spekulace nicméně naznačují, že by mohlo jít o mírně vylepšený Kirin 975. Premiéra chystané novinky by měla proběhnout koncem července.

Aktualizováno 5. 7. 2018

Nově uniklé obrázky odhalují pravděpodobný vzhled Honoru Note 10. Kromě toho jsme získali cenné informace ohledně výbavy. Opět byl potvrzen 6,9palcový 2K AMOLED displej či procesor Kirin 970. Dle očekávání bude doplněn 6GB operační pamětí a 128GB úložištěm. Hlavní fotoaparát nabídne 16megapixelové rozlišení a výrobce nepodcení ani baterii, která oslní kapacitou 6 000 mAh.

Honor Note 10 Honor Note 10
Honor Note 10

Aktualizováno 4. 7. 2018

Po dvou dnech již nemusíme brát informace o Honoru Note 10 jen jako spekulace. Do všeho totiž promluvil prezident značky Honor Zhao Ming-George. Ve svém příspěvku na sociální síti zmiňuje, že na Honoru Note 10 společnost pracuje již dva roky a uživatelé se údajně mají rozhodně nač těšit. Bohužel podrobnější informace neprozradil. Každopádně to vypadá, že novinka dorazí spíše dříve, než později.

Honor Note 10

Původní informace z 2. 7. 2018

Čínský Huawei plánuje nový chytrý telefon, který bude vybaven skutečně velkým displejem. Výrobce si od Samsungu dle všech informací vyžádal Super AMOLED panely s úhlopříčkou 6,9 palce. Původně se nabízelo využití pro Mate 20, případně jeho luxusnější derivát. Nyní se však zdá, že půjde o nějaké jiné zařízení.

Honor Note 10

Samotné balení s displeji naznačuje nejen velikost displeje, ale i krycí jméno Ravel. Pod ním by se dle současných spekulací měl skrývat Honor Note 10. Mělo by se jednat o vylepšený a především větší smartphone ve srovnání se současným Honorem 10. Nadále však bude nasazen procesor Kirin 970 či duální fotoaparát. Více informací v tuto chvíli neznáme.

Diskuze ke článku
Lukáš
To bude určitě akorát změna z honor v na honor note a honory V jsom vždy velmi podobné modelům Huawei mate
Řezňýk
Ja, čamčung, hudlahej, honor.. Samej číňan, beztak to čínský dětska lepí všecko v jedný fabryce.
Tomasz Przybyla
Tomasz Przybyla
hmm... jsem zvedavy na porovnani s Mi Max 3 ktery ma mit taky 6.9"
Mio
"Obří Honor Note 10 je potvrzen. Zaujme velmi silnou batérií"
Veľmi silnou? A koľko tej sily dodá?

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze