mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Pavel Škopek

3GadgetMix: kufr s oušky a čepice s barevným LED displejem
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním novoročním díle našeho seriálu o zajímavých gadgetech jsme pro vás vybrali jeden z nejzbytečnějších gadgetů, s jakým jsme se kdy setkali. Kufr s pohyblivými kočičími oušky skutečně není pro každého. To čepice s programovatelným LED panelem může najít více uplatnění, byť ani v tomto případě se nejedná o nic praktického.
10To nejzajímavější z roku 2016 podle redakce – část třetí
Rok 2016 se nezadržitelně blíží ke svému konci, takže je čas na závěrečnou rekapitulaci. Konkrétně se každý z redakce mobilenet.cz zaměřil na několik zařízení, služeb a novinek, které jej v roce 2016 zaujaly nejvíce. V dnešním třetím díle jsme vyzpovídali posledních šest členů redakce, kteří představili svůj výběr.
recenze5Recenze Acer Liquid Z6 Plus: kovová střední třída s 5,5 palci
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
S novým Liquidem Z6 Plus míří Acer na pole střední třídy tabletofonů. Na úhlopříčce 5,5 palce nabízí Full HD rozlišení v kombinaci se slušnou výbavou. Jeho hlavní přednosti zahrnují osmijádrový procesor, 3 GB RAM, interní paměť 32 GB, LTE a čtečku otisků prstů, vizuálně pak chce zaujmout kovovým tělem. Jak si vedl v našem testu?
2GadgetMix: nabíječka v kouli a posilování svalů pro ženy
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme šikovnou, ale výkonnou ruční nabíječku pro váš smartphone a další elektronické hračky, u které stačí k výrobě elektřiny pouhý kruhový pohyb zápěstí. Druhý gadget je určen výhradně pro ženy, kterým pomáhá hravou formou trénovat ochablé svaly pánevního dna.

příspěvky uživatele Pavel Škopek

Dobrý den, máte pravdu čip FLIR Lepton má skutečně rozlišení 80x60 pixelů a VGA je rozlišení výsledného obrazu. Do textu to bylo doplněno.
Dobrý den, vypadla tam desetinná čárka. Už je to opravené.
Dobrý den, čeština jde samozřejmě stáhnout, ale počeštění má do dokonalosti daleko. Česky je většina nastavení a aplikace Telefon, ale už ne aplikace Zprávy, seznam aplikací nebo zástupci v centru akcí. Dalo by se říct, že je to takový kočkopes.
Dobrý den, na zhodnocení výdrže je ještě brzy, ale jinak vše funguje bez problémů.
Podle specifikací na oficiálních čínských stránkách pracuje TD-LTE v telefonu na frekvencích 2570-2620 / 1880-1920 / 2300-2400 / 2496-2690 MHz. Pro mimočínský trh výrobce pravděpodobně nabídne jeho variantu s podporou v Evropě podporovaných frekvencí.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, máte pravdu. Je to opraveno.