mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Pavel Škopek

GadgetMix: klávesnice pro staromilce a inteligentní ukulele
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho pravidelného seriálu potěšíme všechny hipstery a obecně milovníky retra. S klávesnicí lofree získají zážitek jako při psaní na starých mechanických psacích strojích. Zároveň však disponuje i moderní technologií a připojením přes Bluetooth. Druhým gadgetem je pak chytré ukulele, které vás naučí hrát pomocí rozsvěcujících se LED na hmatníku.
12GadgetMix: Moto Mods s fyzickou klávesnicí a měřením ovzduší
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
Loni představilo Lenovo nové modely řady Moto Z, které lze vylepšovat prostřednictvím modulů Moto Mods. Základní set příslušenství zahrnuje lepší fotoaparát, projektor, silnější baterii nebo výkonnější reproduktor a na letošek plánuje Lenovo dalších 12 modulů. Šanci však mají i moduly i firem třetí strany. Vybrali jsme pro vás dva z nich, které nás zaujaly na indiegogo.
8GadgetMix: kryt pro iPhone s Androidem a pero s powerbankou
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme pozoruhodný kryt pro iPhony, který nás zaujal na Kickstarteru. Má v sobě integrovaný plnohodnotný pětipalcový smartphone střední třídy s čistým Androidem 7.0 Nougat a funkcemi, jako je bezdrátové nabíjení, NFC nebo IR. Druhým dnešním gadgetem je kuličkové pero, které v sobě integruje flashdisk s powerbankou.
recenzeBlesková recenze LG K10 (2017): mírné vylepšení s Nougatem
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
Loni na CESu představilo jihokorejské LG zbrusu novou modelovou řadu K, která je zaměřená na mladé uživatele. Snaží se je zaujmout slušným fotoaparátem, výbavou a pětimegapixelovým selfie fotoaparátem. Po roce LG řadu K inovovalo a nám se nyní dostal do rukou nový nejvyšší model K10 (2017). Jak si vedl v našem testu a v čem se liší proti svému předchůdci?
21Xiaomi představilo nový pětipalcový kovový Redmi 4X
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
Xiaomi představilo prostřednictvím čínské sociální sítě Weibo nejnovější přírůstek své nižší řady Redmi. V kovovém unibody těle nabídne pětipalcový HD displej překrytý 2.5D sklem, osmijádrový Snapdragon 435, čtečku otisků prstů, zadní 13megapixelový fotoaparát s LED bleskem a přední pětimegapixelový snímač.

příspěvky uživatele Pavel Škopek

Dobrý den, máte pravdu čip FLIR Lepton má skutečně rozlišení 80x60 pixelů a VGA je rozlišení výsledného obrazu. Do textu to bylo doplněno.
Dobrý den, vypadla tam desetinná čárka. Už je to opravené.
Dobrý den, čeština jde samozřejmě stáhnout, ale počeštění má do dokonalosti daleko. Česky je většina nastavení a aplikace Telefon, ale už ne aplikace Zprávy, seznam aplikací nebo zástupci v centru akcí. Dalo by se říct, že je to takový kočkopes.
Dobrý den, na zhodnocení výdrže je ještě brzy, ale jinak vše funguje bez problémů.
Podle specifikací na oficiálních čínských stránkách pracuje TD-LTE v telefonu na frekvencích 2570-2620 / 1880-1920 / 2300-2400 / 2496-2690 MHz. Pro mimočínský trh výrobce pravděpodobně nabídne jeho variantu s podporou v Evropě podporovaných frekvencí.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, máte pravdu. Je to opraveno.