mobilenet.cz
mobilenet.cz
mobilenet.cz mobilenet.cz mobilenet.cz

články uživatele Pavel Škopek

1GadgetMix: nafukovací lampička a krytka chránící soukromí
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme zajímavou nafukovací lampičku, která získává energii skrze vestavěný solární panel a funguje zároveň i jako nabíječka pro váš mobilní telefon. Druhý gadget pak ocení všichni, kterým záleží na svém soukromí. Pouhých 0,7 milimetrů silná krytka zabrání šmírování přes webovou kameru.
recenze11Blesková recenze ASUS ZenFone 3 Max 5.5": notně vylepšený
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
ASUS svou řadu ZenFone 3 odstartoval loni v létě a dnes již obsahuje sedm modelů. Tentokrát jsme pro vás otestovali inovovaný ZenFone 3 Max, který stejně jako jeho předchůdce patří do střední třídy. Proti němu však přichází s větším 5,5palcovým displejem, výkonnějším hardwarem a lepším fotoaparátem. Jak si vedl v našem testu?
1GadgetMix: vyhřívaná vesta a nabíjecí kabel v koženém náramku
vydáno |
Pavel Škopek
| článek
V dnešním díle našeho seriálu pro vás máme praktickou vestu, kterou oceníte v téměř jakémkoli počasí. Nejenže je lehká a skladná, ale navíc má vyhřívaná záda. Teplotu si přitom nastavíte jednoduše pomocí svého smartphonu. Druhým gadgetem je elegantní pletený náramek, který po rozepnutí poslouží jako nabíjecí kabel nebo dokonce smartphone dobije z integrované baterie.
recenze37Recenze Xiaomi Mi 5S Plus: dokonalost opět kazí neúplné LTE
vydáno |
Pavel Škopek
| recenze
Přestože Xiaomi cílí především na svou domovskou Čínu a přilehlé regiony, s jeho telefony se můžeme setkat i na českém trhu. Tentokrát jsme otestovali jeho top model Mi 5S Plus, který nabízí v elegantním hliníkovém těle špičkovou výbavu. Nabízí však i dostatečný výkon? A jak je na tom s LTE? Na to odpoví naše recenze.

příspěvky uživatele Pavel Škopek

Dobrý den, máte pravdu čip FLIR Lepton má skutečně rozlišení 80x60 pixelů a VGA je rozlišení výsledného obrazu. Do textu to bylo doplněno.
Dobrý den, vypadla tam desetinná čárka. Už je to opravené.
Dobrý den, čeština jde samozřejmě stáhnout, ale počeštění má do dokonalosti daleko. Česky je většina nastavení a aplikace Telefon, ale už ne aplikace Zprávy, seznam aplikací nebo zástupci v centru akcí. Dalo by se říct, že je to takový kočkopes.
Dobrý den, na zhodnocení výdrže je ještě brzy, ale jinak vše funguje bez problémů.
Podle specifikací na oficiálních čínských stránkách pracuje TD-LTE v telefonu na frekvencích 2570-2620 / 1880-1920 / 2300-2400 / 2496-2690 MHz. Pro mimočínský trh výrobce pravděpodobně nabídne jeho variantu s podporou v Evropě podporovaných frekvencí.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, už je to opravené. Děkuji za upozornění.
Dobrý den, máte pravdu. Je to opraveno.