Motorola Moto G84 se představí 1. září. Bude lákat na 50Mpx foťák s OIS

1
Motorola Moto G84 se představí 1. září. Bude lákat na 50Mpx foťák s OIS
Fotografie: Motorola
  • Telefon má pOLED displej s Full HD+ rozlišením a 120Hz obnovovací frekvencí
  • Výrobce přislíbí 3 roky bezpečnostních aktualizací
  • Výkon má zajistit Snapdragon 695

Motorola se chystá představit klíčovou novinku střední třídy. Na indické stránce obchodu Flipkart se již nachází poměrně podrobné informace o právě připravované Motorole Moto G84. Půjde o standardně vypadající zařízení ve třech barevných variantách, které nabídne 6,5" pOLED displej s Full HD+ rozlišením a také 120Hz obnovovací frekvencí. Zaujmout bude plánovaná novinka moci také méně obvyklým a pastelovými barvami.

Motorola Moto G84

Hardwarová výbava má stát na 256GB úložišti a 8/12GB RAM. Na každý pád nebude chybět podpora paměťových karet, což znamená, že o úložný prostor by neměla být nouze. V telefonu bude připraven Android 13, avšak výrobce rovnou přislíbil Android 14. Bohužel to bude zřejmě poslední velká aktualizace. Alespoň má dojít na 3 roky podpory bezpečnostních záplat.

Motorola Moto G84

Na zadní straně budou dle všeho dva fotoaparáty: hlavní 50megapixelový s praktickou optickou stabilizací obrazu a 8megapixelový ultraširokoúhlý objektiv, který současně poslouží i jako makro. V další výbavě se objevují stereo reproduktory, 3,5mm jack a mírně zvýšená odolnost IP54. To v praxi znamená, že nebude vadit, když telefon zmokne, nebo jej polijete vodou. V útrobách telefonu má být baterie s kapacitou 5 000 mAh s podporou 33W drátového nabíjení.

Konkrétní informace bychom se měli dozvědět příští pátek, kdy se očekává oficiální představení.