Máme první informace o Galaxy S10. Stále bez výřezu, ale s 3D fotoaparátem

Máme první informace o Galaxy S10. Stále bez výřezu, ale s 3D fotoaparátem
6
  • Právě dnes měl podle uniklých informací být kompletně dokonečen design Galaxy S10, jenž přijde na trh za rok
  • Téměř stejný má být Infinity Display stále bez výřezu i celkový vzhled
  • Velkou novinkou má být ovšem 3D fotoaparát, na kterém Samsung spolupracuje s dalšími dvěma společnostmi

Dvojice Galaxy S9 a S9+ se ještě pořádně neohřála na pultech obchodů a už tu máme první střípky informací o nástupci. Podle důvěryhodného zdroje se prý korejský gigant začal okamžitě soustředit na Galaxy S10, a to tak moc, že prý právě dnes kompletně dokončil finální design nadcházející vlajkové lodi. Pokud však doufáte v nějaké experimenty či skládací konstrukci, musíme vás zklamat. Samsung podle všeho velké výročí své vlajkové řady nijak zvlášť neoslaví, jako tomu bylo třeba u Applu s iPhonem X.

Samsung Galaxy S10 - koncept fanouška

Telefon se nemá vzhledově od svých předchůdců výrazně odlišovat a jeho středobodem bude opět Infinity Display, který možná jen lehce zvětší svou úhlopříčku a smrsknou se nepatrně rámečky kolem něj. Má to však i své výhody. Sice se opět nedočkáme velkých změn vzhledu, ale odpůrci „notche“ se alespoň nemusejí obávat výřezu displeje i u Samsungu. Tomuto trendu korejský obr zkrátka nepodlehne. Nový Infinity Display se má začít vyrábět v listopadu letošního roku.

Vzhledem k nedávným únikům patentovaných vzhledů s výřezem i kompletně bez rámečků bychom tyto zprávy ale brali přeci jen s rezervou. Je ovšem také klidně možné, že z těchto patentů nikdy žádný telefon nevznikne a i kdyby ano, nemusí to být ještě Galaxy S10. Přeci jen máme před sebou do odhalení ještě rok, což je dostatečná doba na to, aby se vzhled S10 s každým novým unikem měnil, jak už tomu téměř vždy bývá.

Kromě displeje prozradil zdroj také pár dalších detailů ohledně výbavy telefonu. Galaxy S10 má mít už konečně čtečku přímo v displeji, což jsme sice slyšeli už nesčetněkrát, ale tentokrát bychom si na to už i klidně vsadili. Ve vývoji je také nový fotoaparát snímající své okolí ve 3D. Tento nový modul je přitom údajně navržen ve spolupráci s Mantis Vision (izraelská společnost zabývající se 3D fotoaparáty) a Woodgate.

Zdroj: thebell.co, gsmarena.com

Diskuze ke článku
Martin Both
Martin Both
Stačí když zlepší výdrž baterie, žádné výstřelky nepotřebuji :-D
Marduch
Už bylo na čase nějaký nový "únik", S9 už je pomalu fosilie.
pet
koncept fanouska je konecne budoucnost a to na ci vsichni cekaji. jestli se toho dozijeme ale uz letos moc neverim..
Absolut NoFak
Tak třeba se tam časem vypálí amoledy přesně ve tvaru toho výřezu, takže všichni budou spokojený.

Načíst všechny komentáře

Přidat názor

Nechcete být anonymní? Přihlašte se

Nejživější diskuze